Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] projekt złomek ;]


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

siema

zakładam temat autka /niech sobie jest/, może jak już zacznę pisać, to będę coś aktualizował :P

nie lubię robić fotek swojego auta toteż posłużę się zdjęciami ze spotów :oops::P

auto z 95 roku odratowane ze stanu takiego, że pewnie zauważony na ulicy trafiłby do wątku o wiejskim tuningu, promień nadziei dawał jedynie kompletny zderzak audi s4 i w tym kierunku potoczyły się zmiany :)

Od zakupu minęło 2 lata a w aucie poza częściami eksploatacyjnymi (ostatnio komplet hamulców i wahaczy) zmieniło się:

wnętrze:

- skórzane kubełki

- kiera od audi s4

- skórzane listwy dekoracyjne

- czarna podsufitka z modelu s4

na montaż czekają konsola pod radio 2 din z wersji poliftowej, podłokietnik oraz gałka biegów z audi a3 s-line

silnik na razie praktycznie bez zmian założone tylko wtryski 0.216 i wyrzucony kat, czekam na program

wygląd zewnętrzny:

- wywalone wszelkie badziewie które znajdowalo się na aucie

- kompletne body s4

- klapa tylna made in ameryka :P

- zmiana koloru - swoją drogą spierd***** przez takiego jednego buraka.... (odpowiedni wątek w dziale odradzam)

- lampy przód polift

- lampy tył całe czerwone

- zawieszenie gwintowane

- felgi rh turbo 18x8,5J + opony 215/35 +dekielki i wentylki (od dziewczyny :naughty:) z logo porsche

auto jeszcze z zewnątrz do skończenia- muszę poprawić po papudrakach spasowanie elementów, założyć brakujące listwy i inne elementy

gwint jeszcze w dół 10/20 mm, końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane) częsciowa zmiana koloru folią ewentualnie airbrusch + renowacja felg

kilka fotek tego co bylo:

dsc00221o.th.jpg dsc00223s.th.jpg

i jest:

img0203xg.th.jpg dsc03572am.th.jpg dsc03592cm.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

na razie tyle, jakieś fotki z okresu przejściowego (bez tego wszystkiego syfu ale jeszcze czerwone auto) na pewno się znajdą.

za tydzień mam urlop więc ogarnę mam nadzieję wszystko do końca i wrzucę fotki. Ogólnie jeszcze sporo pracy żeby wszystko było "po mojemu"

znęcajcie się :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to można powiedzieć że furka kozak ! czekam na więcej fotek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i będzie battalion :gwizdanie: :decayed:

ja się nie pcham bo to ciężki temat się tam dostać :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie pokazałeś traktora :decayed:

świetne auto, gratuluję cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu :good:

zderzak esowy+usa klapa+czerwone lampki+imola rwą suta :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest konkret:) ten zółty tez za***ista żarówka....dawaj wiecej fot :)

wydech jedynie do poprowaki bo smierdzi staroscia przy tej calej odmladzajacej kompozycji no i alu nie moj typ ale tak jest genialnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech jedynie do poprowaki bo smierdzi staroscia

wiem że wygląda to z d*py ale:

"leżą końcówki wydechu z a4 b7 2.0 tdi (grubsze i polerowane)"

będę miał urlop to wezmę się za spawarkę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest super :good: ale..... dolne chromowane listwy okien nie pasują oraz te dwie części po progach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i fallin in love :jerk: :jerk: :giveheart: :giveheart: , każda inna audi nawet w 10% nie jest tak doskonała jak ta B5 , aaaa WITAM w Battalionie :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-rek to wszystko będzie, nie mam kiedy poskładać, części leża i czekają na swoją kolejkę :decayed:

Ive :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałeś tam problem ze zmianem koloru , co tam było nie potrafili dobrać barwy ?? jaki koszt lakierowania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor robi robote :kox: :kox: :kox: piekna bestia,a jak z tym odcieniem to zludzenie bylo czy rzeczywiscie cos spitolili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po "lakierowaniu" stwierdzam, że oni nie potrafia lakierować w ogóle.... nie poruszajmy juz tego tematu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

chciałbym kupić dokładkę z leona cupry ile to w aso kosztuje? a może ma ktoś na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Kur.wa zaje.biśta :kox:

Nie wiem jak wy ale go dłużej oglądam to B5 utwierdzam się w przekonaniu że do śmierci z b5 nie zrezygnuje. :)

Duffy jest pięknie :)[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 18:44_________________________________________________A o dokładkę spytaj Gracjana. Ostatnio dawał mi link do aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro wiem ze sa ale wydaje mi sie ze drogo, spróbuję najpierw znaleźć coś taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...