Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie? :mysli::decayed:

Opublikowano
ale piękne słoneczko kox

chcesz kupic ? cool1

nie dzięki mam swoja niunie ale miło spojrzeć na taka jak twoja :rolleyes:

Opublikowano

Wrzuciłbyś jakaś fajną sesję :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie mam talentu, auto jeszcze nie wykonczone :confused4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________

trochę grzebię przy aucie...

listwy s4 (po założeniu, stwierdzam, że auto jednak pojedzie na kalibracje drzwi):

P1070531.jpg

i specjalnie dla slepego mówił, że gałka za długa :polew: :polew: no to przykrócona:

P1070536.jpg

dorobiłem i dolepilem jeszcze brakujące listewki chrom i takie coś:

dope na d*pę :decayed:

p1070540g.th.jpg

potrzebuję jakąś mocną taśmę dwustronną, odporną na wodę itp, ta na która przylepiłem emblemat nie za specjalnie trzyma i szczerze to boję się że go zgubię

ps. tak wiem że dupsko zasyfione ale tak to już jest w złomowatym traktorze..... nie mam chwilowo podłączenia dla węża z wodą :(

jutro auto jedzie się zglebić

Opublikowano

nie mam talentu, auto jeszcze nie wykonczone :confused4:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 21:38_________________________________________________

trochę grzebię przy aucie...

listwy s4 (po założeniu, stwierdzam, że auto jednak pojedzie na kalibracje drzwi):

P1070531.jpg

i specjalnie dla slepego mówił, że gałka za długa :polew: :polew: no to przykrócona:

P1070536.jpg

dorobiłem i dolepilem jeszcze brakujące listewki chrom i takie coś:

dope na d*pę :decayed:

p1070540g.th.jpg

potrzebuję jakąś mocną taśmę dwustronną, odporną na wodę itp, ta na która przylepiłem emblemat nie za specjalnie trzyma i szczerze to boję się że go zgubię

ps. tak wiem że dupsko zasyfione ale tak to już jest w złomowatym traktorze..... nie mam chwilowo podłączenia dla węża z wodą :(

jutro auto jedzie się zglebić

no i teraz gałeczka jest cool :good:, te dekory masz malowane?, nie badałeś sprawy czy nie da sie tego chromu z mieszka wyebać?

Opublikowano
  • Autor

chrom da sie wywalić bo to tylko taka tulejka ale z nią jest ładnie :)

dekory to biała skóra :wink4:

Opublikowano

tył zarąbisty :kox::good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

złomek na cultstyle 2011 :>

19cultstyle1.jpg

dsc4055t.jpg

dsc0057wj.jpg

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 16:36_________________________________________________no i wiekszej gleby jak narazie nie będzie, nakrętki z tyłu zapiekly sie chyba na amen... :( nie chce mi się ich na razie ciąć i dorabiać nowych, spróbuje jeszcze podgrzać a na wiosnę jak autko zostanie to wrzucimy coś z wyzszej półki niż technix :)

Opublikowano

mozesz mi powiedzieć czy tylnie lampy malowałeś czy okleiłeś folia?

Opublikowano
  • Autor

O lampy pytaj tomasza od niego odkupilem, podobno malowane :wink4:

Opublikowano

O lampy pytaj tomasza od niego odkupilem, podobno malowane :wink4:

lampy ktoś malował (nie ja), unikatowe jedyne w swoim rodzaju :decayed:

Opublikowano

duffy co to za gałka? a3 czy b6/b7 ? jak za montażem ? mieszek ori ?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko z a3 tylko ramka z b5, ktora kupilem od ciebie, mieszek da sie dopasowac i przyszyc, drazek skrocony i oklejony dwa razy tasma izolacyjna zeby galka siedziala sztywno, moim zdaniem nie ma ladniejszej

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bardzo ładne auto, nie zepsuj tylko tego. Mam pytanie odnośnie tylnych lamp, czy są to standardowe klosze po "tuningu" czy coś innego?

Opublikowano

Bardzo ładne auto, nie zepsuj tylko tego. Mam pytanie odnośnie tylnych lamp, czy są to standardowe klosze po "tuningu" czy coś innego?

a to nie napisałem wyraźnie kilka postów wyżej :gwizdanie: dodaję że to ori lampy po I lifcie

Opublikowano
  • Autor

Spooko zepsuty to on byl, jak wygladal zobacz sobie na pierwszej stronie tematu :cool1:

Opublikowano

Kuswa ten samochód mnie roz.pierdala po całości :shocked:

Opublikowano

Widzialem zlomka jeszcze czerwonego hehehe Teraz robi wrazenie!

Opublikowano

Duffy nie trzepiają sie o te lampy niebiescy?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.