Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spore koszta jeśli chodzi o pomalowanie całej a4?

racając do uniwersalnej dokładki od cupry - efekt super z tym że tak jak wyżej ktos napisał cieżko jej NIE zgubić, moj kolega ma w leonie Top sporcie tą dokładke na ori zawiasie to zimą ją szlifuje troche :kox:

Opublikowano
  • Autor

zawsze na zimę można dokładkę zdjąć :)

Proszę nie poruszać tematu lakierowania, dziękuję :hi::wink4:

Opublikowano

jeszcze teraz jakiś zacny silniczek i latasz jak byś chciał mam komplet na SWAP 2.8 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wiem, pamiętam o tym silniku..... póki co 1z żyje i na ten rok pozostanie :good:

chyba ze podarujesz mi ta v6 to włoże i zrobię naklejkę upamiętniającą na tylnej szybie :decayed:

Opublikowano

Proszę nie poruszać tematu lakierowania, dziękuję :hi::wink4:

A co? Zjebbali? :decayed::kox:

Opublikowano

zapytaj lakiernika ile za pomalowanie a4 po wierzchu

Po wierzchu, czyli sam klar bez koloru? Czy baza + klar ale tylko w widocznych miejscach, bez komór, wnęk itp? :decayed:

Proszę nie poruszać tematu lakierowania, dziękuję :hi::wink4:

A co? Zjebbali? :decayed::kox:

Za dobrze to go nie pomalowali, ale z drugiej strony żołty jest najgorszym kolorem do malowania :decayed:

Ale jak koniec to koniec tego tematu! :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

kolor plus bezbarwny bez malowania wnęk:wink4:

Opublikowano

nawet ładnie się prezentują lampki z tyłu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde nie pamiętam skąd je mam :mysli::decayed:

Opublikowano

kurde nie pamiętam skąd je mam :mysli::decayed:

duffy a nie myślałeś żeby się skoncentrować nad jednym projekcie, a nie dwa naraz? mam na myśli S4 i A4

no chyba że czujesz się na siłach ciągnąć oba projekty :cool1:

Opublikowano
  • Autor

yyyyyy :shocked: ? ale o so chozi ? :decayed:

Opublikowano

yyyyyy :shocked: ? ale o so chozi ? :decayed:

:polew:

Opublikowano

no właśnie nie chcę zrobić wiochy... bardziej skłaniam się ku bieli i zrobieniu czegoś czego nikt tutaj jeszcze nie ma....

będzie pewnie i tak wielu sceptyków ale cóż tam spodobało mi się ostatnio łączenie lakierów z białym kolorem :P

poza tym b5 z deska na dachu jeszcze nikt nie ma :kox:

zmiana koloru folią wiec jak nie bedzie mi sie podobało najwyżej zerwę :)

z innej beczki, jedzie ktoś na zlot cult style bo dostałem zaproszenie :)

i jeszcze coś, jakbym tego nbie zrobił nie widać mi avatara :wallbash: :wallbash: :kwasny::disgust::angry:

Kurde ja zostawił bym zółty, mowisz ze cos jest zle wiec bym poprawił, kola na lustro wypolerował

Mowie ci żółty jest kozak !!!!

Opublikowano
  • Autor

decyzja co do koloru juz chyba podjęta :cool1:

jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje:

nowe końcówki w traktorze:

p1070511c.th.jpg :naughty:

no i mały rozpiździaj w środku :decayed:

tak było jak kupiłem:

dsc00225b.th.jpg

stan przejściowy:

p1070516j.th.jpg

!!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!

Opublikowano

Dwurułka od 2.0tdi?

Opublikowano

decyzja co do koloru juz chyba podjęta :cool1:

jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje:

nowe końcówki w traktorze:

p1070511c.th.jpg :naughty:

no i mały rozpiździaj w środku :decayed:

tak było jak kupiłem:

dsc00225b.th.jpg

stan przejściowy:

p1070516j.th.jpg

!!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!

jak Cię proszę króć tą gałkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

skrócę tak okolo 6-7 cm :) i tak muszę to wszystko jeszcze raz rozebrać :)

Opublikowano

za ilewyrwałeś SYmphony? też właśnie szukam takiego :decayed:

Opublikowano

Mam nadzieje że 10 wrzenia w Świebodzinie zobacze środek w stanie złożonym :good:

Opublikowano

decyzja co do koloru juz chyba podjęta :cool1:

jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje:

nowe końcówki w traktorze:

p1070511c.th.jpg :naughty:

no i mały rozpiździaj w środku :decayed:

tak było jak kupiłem:

dsc00225b.th.jpg

stan przejściowy:

p1070516j.th.jpg

!!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.