Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nooo.... w końcu klekne:D w ruchu jest przekozak :)

najładniejsze auto w battalionie;) graty :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

miażdży suutyyy ta fura :kox: szkoda tylko że to 1z :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Dwurułka od 2.0tdi?

od b7 2.0

za ilewyrwałeś SYmphony? też właśnie szukam takiego :decayed:

200 zlotych , nie wiem czy to duzo czy malo ... :mysli: ale radio jest niemal idealne :kox:

Mam nadzieje że 10 wrzenia w Świebodzinie zobacze środek w stanie złożonym :good:

mam nadzieje zdążyć na cultstyle na 12 sierpnia

:decayed:

decyzja co do koloru juz chyba podjęta :cool1:

jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje:

nowe końcówki w traktorze:

p1070511c.th.jpg :naughty:

no i mały rozpiździaj w środku :decayed:

tak było jak kupiłem:

dsc00225b.th.jpg

stan przejściowy:

p1070516j.th.jpg

!!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

tzn ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________

miażdży suutyyy ta fura :kox: szkoda tylko że to 1z :confused4:

daje rade :decayed::polew:

Opublikowano

Dwurułka od 2.0tdi?

od b7 2.0

za ilewyrwałeś SYmphony? też właśnie szukam takiego :decayed:

200 zlotych , nie wiem czy to duzo czy malo ... :mysli: ale radio jest niemal idealne :kox:

Mam nadzieje że 10 wrzenia w Świebodzinie zobacze środek w stanie złożonym :good:

mam nadzieje zdążyć na cultstyle na 12 sierpnia

:decayed:

decyzja co do koloru juz chyba podjęta :cool1:

jako, że zaczął się urlop, coś się dzieje:

nowe końcówki w traktorze:

p1070511c.th.jpg :naughty:

no i mały rozpiździaj w środku :decayed:

tak było jak kupiłem:

dsc00225b.th.jpg

stan przejściowy:

p1070516j.th.jpg

!!! potrzebuję podświetlany uchwyt na napoje i poliftowa czarna zapalniczkę !!!

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

tzn ? :mysli:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 11:13_________________________________________________

miażdży suutyyy ta fura :kox: szkoda tylko że to 1z :confused4:

daje rade :decayed::polew:

no odstaje po bokach :confused4:
Opublikowano
  • Autor

chodzi ci o to że odstaje przy słupkach, czy o to ze tunel odstaje od obudowy pod kierownica ? tunel bedzie poprawiony a na calą deskę narazie nie mam ciśnienia :wink4:

Opublikowano

jedna z ładniejszych :a4fan: jakie widziałem, kolor robi robotę :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu skrócił bym gałkę i obszył wszystko w jakąś świeżą skórkę nie przepoconą przez jakiegoś niemieckiego homonta :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

gałkę skrócę, pisałem wyżej :wink4: mieszek jest nowy :decayed: reszty narazie nie ruszam, nie mam funduszy .... :disgust:

Opublikowano

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

a czym sie różni ???

Opublikowano

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

a czym sie różni ???

zaślepką poduchy pasażera (wyprofilowanie)

Opublikowano

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

a czym sie różni ???

zaślepką poduchy pasażera

to faktycznie w c**j różnica :kox: :kox: :kox: nie opłaca sie deski wyciągać :thumbdown:

Opublikowano

nie mow ze zostawiels deche 95' rok :confused4:

a czym sie różni ???

zaślepką poduchy pasażera (wyprofilowanie)

e eee znawcy, zoabcz na zdjeciu jak sie rogi do gory popodwijaly od slonca (tak wiem ze mozna to jakos probowac podkleic domowym sposobem...) :thumbdown:
Opublikowano

e eee znawcy, zoabcz na zdjeciu jak sie rogi do gory popodwijaly od slonca

no i ???

Opublikowano

e eee znawcy, zoabcz na zdjeciu jak sie rogi do gory popodwijaly od slonca

no i ???

w sumie nic :)

jeden lubi pomarancze drugi jak mu nogi smierdza :kox:

ale robiac tak dokoxowane auto pozalowal bym 300 pln na nowa deche i tak auto mial niezle rozbebeszone :good:

Opublikowano

fajna żółtaczka :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Dotarl komp od ahu z jakims tam programem, zobaczymy co z tego wyjdzie, jak wybuchnie to trudno :decayed:

Opublikowano

ale piękne słoneczko :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale piękne słoneczko :kox:

chcesz kupic ? :cool1:

Opublikowano

fajny kolor Duffy ale nie w moim typie :good:

pomysł dwururki z 2.0 za***isty - przemyślę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przeciez ty nie masz dziury w zderzaku :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.