Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, nie, mam nowe oponki osiemnastki i 19" w 1Z to już chyba za wiele

nigdy nie jest za wiele, i tak już szybciej nie pojedzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nigdy nie jest za wiele, i tak już szybciej nie pojedzie

a to jeszcze nie powiedziane, jesli wiosną zostanie to pojedzie szybciej

Opublikowano

Masz racje, 19 do 90ps to juz troche klopotliwy temat, chociaz sam nad tym mysle na przyszly sezon, ale bez ingerencji w sterownik sie nie obejdzie podejrzewam :) moze i wtryski jakies :D wtedy juz oka :D

Bede obserwował tego twojego "złomka" ;) dobra robota, lakier chociaz troche inny to chyba bede mial troche wspolnego z Toba, napewno szyby i klapa :)

Opublikowano
  • Autor

kawul wtryski 0216 już są, do tego komp z ahu od szamka z jakims tam programem i brak kata wiec jakos tam lepiej od 90 jedzie :D ale 19" to i tak za dużo.

Lakier wiosna do poprawy, zółty z czarnym lub grafitowym dachem i felgami (decyzja podjęta, auto zostaje :naughty:) a ciemne szyby wyleca jak tylko ogarnę tylną półkę ale faktycznie autka podobne :)

latem przyszlego roku rozpoczynamy misję dogonić dieselem s4 :D:polew: wszystko to jednak zalezne od tego czy fundusze pozwola, jak będzie brakło to wypad za granice na tiry zarobić trochę kasy :>

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ty jest ładny kox z tym kolorkiem mega teraz sie prezentuje szacun :slina:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

312748_280440378656928_100000729045793_892827_1898951543_n.jpg

377226_280440531990246_100000729045793_892832_1889028163_n.jpg

img8536c.jpg

img8535xj.jpg

img8476s.jpg

img8440d.jpg

img8438k.jpg

img8417g.jpg

img8406k.jpg

zdjęcia z wczoraj zapożyczone z vaglubuski.pl

różnica między kompaktem a lustrzanką niszczy, czas zmienić aparat :tongue4:

Opublikowano

Wszystko fajnie ale gdzie ta gleba :gwizdanie:

No i ta felga lepiej by wyglądała w 19'' :wink4:

Opublikowano

A to są fotki z lustrzanki :mysli: jeśli tak to ja nie widze róznic :gwizdanie:

Autko na tle innych na maxa wyróżnia sie :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 19:47_________________________________________________Canon PowerShot S5 IS :gwizdanie:

Opublikowano

A to są fotki z lustrzanki :mysli: jeśli tak to ja nie widze róznic :gwizdanie:

Autko na tle innych na maxa wyróżnia sie :kox:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 19:47_________________________________________________Canon PowerShot S5 IS :gwizdanie:

dwie pierwsze foty są po delikatnym retuszu i dlatego wydają sie duzo lepsze :wink4:

Opublikowano

co myślicie? :gwizdanie:

duffyz.jpg

Opublikowano

co myślicie? :gwizdanie:

duffyz.jpg

:good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

no to ja tez dam like'a :good::decayed:

gleba bedzie ale juz na wiosnę, taka zostanie przez zimę :) koła też trochę wypchnę jeszcze na zewnątrz więc też będzie to lepiej wyglądało :wink4:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:31_________________________________________________czym umyć okopcony tyl samochodu :confused4: ?

Opublikowano

wodą :decayed::naughty:

Opublikowano

APC Megs`a, używam i dla mnie mistrz :decayed:

Opublikowano

Michał dobrze jest :good:Fajne te banery.

Opublikowano

patrzę na foto na początku i na te teraz .. szacunek za chęci do takiej roboty a4 na rynku jest ogrom i mozna przebierać w czym sie chce generalnie rzecz biorąc i niewiele osob decyduje sie kupić byle jaki i robić lalkę skoro mozna wyhaczyć lalkę i ja tylko pomodzić ...

Opublikowano

Większość fotek ja robiłem, Canonem pożyczonym od mojego brata, o taki lepszy kompakt, ale to nie zmieniło faktu że fotograf ze mnie do du.. :kox: . A co do "Złomka" to piękne autko i jemu chyba zrobiłem najwięcej fot, tak łaziłem po parkingu, ale zawsze najbardziej ciagło mnie do tej A4/S4 :)

Opublikowano
  • Autor

jak masz coś jeszcze to dawaj :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 18:19_________________________________________________

patrzę na foto na początku i na te teraz .. szacunek za chęci do takiej roboty a4 na rynku jest ogrom i mozna przebierać w czym sie chce generalnie rzecz biorąc i niewiele osob decyduje sie kupić byle jaki i robić lalkę skoro mozna wyhaczyć lalkę i ja tylko pomodzić ...

to nie tak, audi było kupione jakie było bo na takie było mnie stac a potrzebowałem autko oszczędne, bolało mnie jak cholera że tak wyglądało. cel był jasno określony już na początku i sukcesywnie podążam ciągle w tym samym kierunku, lokując każda wolna złotówkę w złomku :) myślę, że jeśli będzie praca to projekt będzie się posuwał na przód i za 2-3 lata może osiągnie swój koniec :wink4:

cieszę się że auto podoba się nie tylko mi :wink4::hi:

Opublikowano

Wchodze dziś na forum i co sie ukazało moim oczom?

TO:

zlomek.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.