Treść opublikowana przez LuCaS_gr44
-
SPOTY PRZEWORSKIE
łoł ale tu strasznie wieje chłodem nikogo nie ma
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
też o tym myślałem czy ich nie usówać bo ułatwiło by to sprawe ale z wydaje mi sie fajniejszy najlepiej jak by były jakieś z tworzywa ABS zamienniki ;] było by lux ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 21:09 ---------- Autko sprzedane
-
SPOTY PRZEWORSKIE
a szkoda szkoda;]
-
SPOTY PRZEWORSKIE
no i co taka Cisza jak było opowiadać ilu ??
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
no może sie i doczeka całego body S4 na napewno musze znaleść listwy dolne na drzwi bo lypa jeeee;/
-
[ALL] Ubytek płynu chłodniczego
też mam taki problem z płynem znika bez śladu i nigdzie nie widać wycieku w oleju teżgo nie ma a ubywa dużo 5L w ciągu tygodniaa prawie dolałem ;/ to jakaś masakra zaraz ide sprawdzać ten króciec
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
to teraz takie aktualne foto sorki za jakość telefonem zrobiłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
bede wybieram sie i chyba Audi podkarpacie też ma a pewnie bedzie całe podpromie ;] żeby tylko była ładna pogoda
-
SPOTY PRZEWORSKIE
wybiera sie ktoś 15 kwietnia na spocik do rzeszowa ta ruszcie dupska ;]
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ta jeszcze ni szukam wentli cienkich ale w przyszłym tygodniu już beda, wtedy coś wrzuce
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jest czy nie bedzie nikogo ??
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
też włąsnei dziś zrobiłem taki delikatny zabieg i jest ładnie, montaż prosty ale troszke trzeba było sie omeczyć z tymi małymi budzikami wchodzą na ciasno
-
SPOTY PRZEWORSKIE
wybiera sie ktoś jutro na spocik do rzeszowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no witam witam jak sie pogoda nie popsuje to jutro jestem, a ja już smigam na wiosennym setapie letni sie dopiero robi bedzie na czasie
-
SPOTY PRZEWORSKIE
a to kombi jest bo potrzebuje coś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ten parking koło tesco nie jest zamykany wieczorem ??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
panocki mam pytanko ma ktoś felgi 18 z ET 35 jak by była możliwość przymiarki bo chce zakupić i nie wiem czy wejdzie taka bez ocierania o rant nadkola :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mam pytanko czy tylne zacziski hamulca z B6 podejdą do B5??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przykra sprawa myślałem że to sie już skończyło ale widać jeszcze nie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
czyli dziś spocika nie budziet
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rozmawiałeś z shark-iem no dzieki wielkie :good:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
witam z jednym z kolegów rozmawiałem ostatnio na temat radia CONCERT że ma do sprzedania sprawna
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jazobacze czy bede w stane bo to po ostatkach bedzie :cool1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to jutro jak ktoś bedzie to i ja zaglądne może tym razem :gwizdanie:
-
SPOTY PRZEWORSKIE
jsz i jak fis działa zadowolony