Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuCaS_gr44

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuCaS_gr44

  1. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    łoł ale tu strasznie wieje chłodem nikogo nie ma
  2. też o tym myślałem czy ich nie usówać bo ułatwiło by to sprawe ale z wydaje mi sie fajniejszy najlepiej jak by były jakieś z tworzywa ABS zamienniki ;] było by lux ---------- Post dopisany 26-12-2012 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 21:09 ---------- Autko sprzedane
  3. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    a szkoda szkoda;]
  4. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    no i co taka Cisza jak było opowiadać ilu ??
  5. no może sie i doczeka całego body S4 na napewno musze znaleść listwy dolne na drzwi bo lypa jeeee;/
  6. też mam taki problem z płynem znika bez śladu i nigdzie nie widać wycieku w oleju teżgo nie ma a ubywa dużo 5L w ciągu tygodniaa prawie dolałem ;/ to jakaś masakra zaraz ide sprawdzać ten króciec
  7. to teraz takie aktualne foto sorki za jakość telefonem zrobiłem
  8. bede wybieram sie i chyba Audi podkarpacie też ma a pewnie bedzie całe podpromie ;] żeby tylko była ładna pogoda
  9. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    wybiera sie ktoś 15 kwietnia na spocik do rzeszowa ta ruszcie dupska ;]
  10. ta jeszcze ni szukam wentli cienkich ale w przyszłym tygodniu już beda, wtedy coś wrzuce
  11. jest czy nie bedzie nikogo ??
  12. też włąsnei dziś zrobiłem taki delikatny zabieg i jest ładnie, montaż prosty ale troszke trzeba było sie omeczyć z tymi małymi budzikami wchodzą na ciasno
  13. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    wybiera sie ktoś jutro na spocik do rzeszowa
  14. no witam witam jak sie pogoda nie popsuje to jutro jestem, a ja już smigam na wiosennym setapie letni sie dopiero robi bedzie na czasie
  15. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    a to kombi jest bo potrzebuje coś
  16. a ten parking koło tesco nie jest zamykany wieczorem ??
  17. panocki mam pytanko ma ktoś felgi 18 z ET 35 jak by była możliwość przymiarki bo chce zakupić i nie wiem czy wejdzie taka bez ocierania o rant nadkola :gwizdanie:
  18. mam pytanko czy tylne zacziski hamulca z B6 podejdą do B5??
  19. przykra sprawa myślałem że to sie już skończyło ale widać jeszcze nie
  20. czyli dziś spocika nie budziet
  21. rozmawiałeś z shark-iem no dzieki wielkie :good:
  22. witam z jednym z kolegów rozmawiałem ostatnio na temat radia CONCERT że ma do sprzedania sprawna
  23. jazobacze czy bede w stane bo to po ostatkach bedzie :cool1:
  24. to jutro jak ktoś bedzie to i ja zaglądne może tym razem :gwizdanie:
  25. LuCaS_gr44 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    jsz i jak fis działa zadowolony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.