Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam chciałem zaprezentować swoje :audi::a4fan: AVANT kolorek: szaro/niebieski metalik całkowita seria póki co

Wyposażenie seryjne

->ABS

->CZ

->ELEKTRYCZNE LUSTERKA

->ELEKTRYCZNE SZYBY PRZÓD/TYŁ

->KLIMATRONIK

->PEŁNY FIS

->4 JAŚKI

->SKÓRA TAPICERKA jak w S4 :rolleyes:

->FOTELE SPORT S-LINE

->KIEROWNICA S-LINE

->GRZANE STOŁKI

->ZAWIAS 1BE

->PAKICIK OŚWIETLENIA DRZWI NOGI

->RM+ SYSTEM BOSE ZMIENIARKA

zmiany:

->gril KAMEI

->brak oznaczeń

->podświetlane kratki nawiewów :cool1:

->podświetlane daszki przeciwsłoneczne :good:

->malowanie w kolor całych zderzaków

->progi S4 :good:

->lotka RS4 :good:

PLANY: :slina:

->białe kierunki boczne :th:

->zmiana zderzaków na S4 przód tył

->lampki przód soczewka może xenon :good:

->fele 18 RS6//// zima fele16 :th:

-> obecnie 17 RH przód 8J,(opony 215/45) 9J tył (235/40) w kolorze czarne :naughty:

->przyciemnienie szyb lekkie :good:

->lampy przód polift :good:

->zawiecha -40 było S-line

->pakiet oświetlenia pod drzwi na nogi

18d1638b107d7613.jpg

2c8415968734aa6a.jpg

48657d05bfafceae.jpg

28eebba86b4d8b98.jpg

09159419b7b7a914.jpg

8a08316e15301e44.jpg

9bedd47707ebcc55.jpg

503886b8cea9e54e.jpg

4149ed68af6cd0b8.jpg

78371106a165387dmed.jpg

Opublikowano

bez fotek, to nie ma sensu - jak już będziesz chciał wkleić napisz do któregoś moderatora o otwarcie tematu

Na prośbę użytkownika temat otwieram

[cayenne]

Proszę nie komentować dopóki nie ukarzą się zdjęcia

[cayenne]

Opublikowano
  • Autor

zdjecia dorzucone post poprawiony zdjecia wyswietlają sie poprawnie

można komentować

Opublikowano

Jak uda Ci sie zrobic planowane zmiany o których pisałeś to bedzie lux :thumbup: Jedyne co ja osobiscie bym odradzał to przyciemnianie szybek...

Przyjedz na spota 27 to ogladniemy na zywo :th:

Opublikowano

Ładna A4-ka :thumbup:

Widać dobry wypas + skórka .. na tyle to jakby nikt nie jeździł :wink4:

Zazdroszcze Bose :th:

Co do Fel 17' masz w dziale "Na kazdy temat" - Ciekawe auckje ..masz tam fele w dobrej cenie , zobacz sobie :th:

Opublikowano

Hehe na żywo jeszcze lepsze wrażenie. Felgi sprawa oczywista.

Samochodzik śmiga pięknie. A w środku naprawdę zadbany.

Slaweq być może obydwaj zajedziemy na spota 27.

Opublikowano

Plany masz super, fura na wypasie :kox: , ja bym ją jeszcze dodatkowo zchipował i cieszył sie jazdą. :dance:

Opublikowano
  • Autor

Slawkq dlaczego odradzasz ciemne szybki ja myśle je tak lekko ściemnić tak dla poprawienia wyglądy mi sie wydaje

o tak jakoś0eb4454a1446bacd.jpg

Iverson o Chipowaniu -też o tym myślałem i moze i to uda sie zrobić jak, jak sie wszystko poukłada ze szkołą i do pracy sie gdzieś załapie :gwizdanie:

NO a co do 27 to tak jak szwagier pisał :naughty: że być może wpadniemy no zlocik jak sie uda ;)

Opublikowano

Taka bardzo delikatna sciemka szyb jak pokazałeś jest rewelacja :th: Myslalem ze planujesz założyć jakieś bardzo ciemne folie ;)

Opublikowano

ladnie wyglada twoja a4

dobry wypas + fajne fotele :gwizdanie:

do tego dobry silnik i dobre planowane zmiany

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

no mały mod już samochodzik przeszedł na ten sezon hehehe :kox:

kierunki zmieniłem na białe no i fele 16 jak narazie to tyle bedzie pokolei bedzie sie robić coś zależy od funduszu :gwizdanie:

fotki niebawem jak bedzie czas zrobie nową sesje :rolleyes:

końcówki wydechu spolerowane :rolleyes:

430a1287eed40590med.jpg

3a282113d649a8c5med.jpg

855013c9991e42e0med.jpg

522352849f6a1e42med.jpg

[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 22:35_________________________________________________05fdd3a24d83ffa0m.jpg

na ten rok zmiany poszły do przodu zmienione koło 17 RH, lampy przód polift, no i zwieńczenie dzieła podświetlane kratki nawiewów

Opublikowano

no na tej jednej fotce najlepiej widać chyba te felgi :decayed: weź wypierdziel ten gril na śmietnik.

no i pokaż jakieś sensowne fotki na tych felgach :good:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

b252636c36b52996med.jpg9cd49a8521a82036med.jpg

tylko jedno zdjecie zrobione telefonem wiec nie najlepsze lepsza sesja na czasie bedzie :hi:

3a3a1fd2f609d4cdmed.jpg

tak było

kolejne foto po całości bedzie :gwizdanie:

narazie in progresss//////////////////// :rolleyes:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:43_________________________________________________wie ktoś może jak zdejmuje sie nakładki na progi??

Opublikowano

eh taka skora mi sie marzy :slina:

sliczne A4 pozdro

Opublikowano

fajny szarak :good:

Opublikowano
  • Autor

no własnie sie robi sie robi jak skończe to bedą nowe fotki a narazie puki co chce zdjąć progi i nie wiem jak żeby ich nie wyłamać pomożecie?? :cool1:

mam w planie jeszcze spolerować ranty myślicie że to bedzie dobry pomysł czy czarny mat lepsze a i dach bedzie czarny ;]

Opublikowano

Jak spolerujesz ranty, koło sie pomniejszy, choc czarne też wydaje sie mniejsze, brakuje tu obniżenia, bo narazie koza :gwizdanie: a zabiegiem polerki rantu tylko bardziej to zaznaczysz :wink4:

Opublikowano

Działaj działaj, bo ostatnio co Cię widzę to się wozisz po mieście :tongue4: Jak ogarniesz auto to może wspólną sesyjkę by cyknął :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ale gleba już jest mega kox -4 hehehe i wiecej ani gram bo lipton bedzie z jazdą a ja to tu to tam musze dojechać ;]

a mi sie znadje że rant polerowany powiekszy koło chybany machnąć i same śróbki wkoło spolerować ;] :rolleyes: :rolleyes:

Dibo sesyjke zawsze można czemu nie :rolleyes:

Opublikowano

Fajne ałtko :> Widzę jednak, że masz ten sam problem z listwami co ja? Tylko odpadła mi na drzwiach od strony kierowcy. Masz już jakiś patent na to, albo jakieś fajne rozwiązanie? jak widziałem - 400 zł za nowe listwy to jakaś delikatna przesada :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.