Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY PRZEWORSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najbliższy Spocik Przeworski

Niedziela 24.05.2009r. godz. 16:00

Plac Mickiewicza, obok fontanny

Opublikowano

a no można by czemu nie ja jestem jak najbardziej za :decayed: fajnie by było jakby coś sie działo i u nas :good::cool1: w sumie to troszeczke A4 smiga po przeworsku i troszke nas jest zarejstrowanych na forum :good:

no i od czegoś trzeba zacząć pewnie nie bedzie nas dużo na początku....

można by na weekendzie w któryś dzień :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To coś zorganizujemy :> Narazie jest nas tylko dwóch ale może i inni się zmobilizują.

Opublikowano
:) jak czas znajde to wpadne pozdro.
Opublikowano

Dobra inicjatywa, jestem za :good:

Opublikowano

Jak ustalicie jakis termin to moze i ja zaglądne, daleko nie mam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hehe... To ja się tyle razy wybierałem do Rzeszowa na spot i zawsze coś mi wypadało :kwasny: Podoba mi się Twoje zdecydowanie slaweq :naughty: Zapraszamy :> Co i jak wrzuce potem. Spot będzie najprawdopodobniej w sobote koło 18:00. Jeszcze tylko miejscówka i będzie git

Opublikowano

miejscówke Dibo to tak jak gadaliśmy na PW

PLAC MICKIEWICZA KOŁO FONTANNY a jakby nie było tam miejcsa to zanjdziemy nowe

NO I CISZA W TEMACIE

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy ile osób przyjedzie. Może nie wszyscy co przyjadą odpisali w temacie. Okaże się wszystko o 18:00.

Opublikowano

Ja niestety nie wyrobie się na 18 bo na meczyk idę :)

Opublikowano
  • Autor

Szkoda... :( Oby tylko dzisiaj dopisała nam frekwencja. Postaram się zawitać na najbliższy Rzeszowski i jak największą ekipę zebrać z Pska :>

Opublikowano

no to zobaczymy ilu nas bedzie :cool1:

ja sie moge spóźnić :confused4:

Opublikowano

Ciekawy jestem jak sie pierwszy spot udał :naughty: Mam nadzieje, że wrzucicie jakies foto :)

Opublikowano
  • Autor

Co do spotu to było nas tylko dwóch. Ja i LuCaS_gr44. Ale mimo wszystko było miło. Posiedzieliśmy i pogadaliśmy trochę o :a4fan: . Planujemy też następne spotkania ale nie wiadomo czy jako spot (chyba że będą inni chętni). Wczoraj akurat pogoda nie dopisała, kilka osób było w rozjazdach i nic z tego nie wyszło.

Opublikowano

Witam no ja też sie pisze :audi::a4fan::audi:

Opublikowano

IrAsEk Ty to mi wyslij na PW adres bo nie wiem gdzie naklejki wysłać :gwizdanie:

Opublikowano

to co jakby nie padało to dalej możemy zrobić na weekendzie :gwizdanie: kiedyś

Opublikowano
  • Autor

Wiesz że ja się piszę :naughty: Pasuje tylko żeby była większa frekwencja.

Opublikowano

Przyzna się ktos z Przeworska do wpłaty 30 zł za kubki? :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde a ja nie zdążyłem z domu wyjechać :kox:

NAstępnym razem przybędę. :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.