Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiz@k

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kiz@k odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Spocik bardzo fajny pięć autek przybyło miło było poznać ziomków o podobnych zainteresowaniach. Pozdrawiam wszystkich. :>
  2. kiz@k odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Postaram się uczestniczyć w spocie początki są zawsze trudne
  3. kiz@k odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Mini spota zawsze można zorganizować bez względu na pogodę kwestia podania terminu zwłaszcza że na forum zauważyłem między innymi: Bartez2, LuCaS_gr44, IrAsEk_PsK, Piast, miro_x, marekber, krawiecd, Rafaellopop, PINEK5, Dibo, mlis, kiz@k, pewnie jest nas więcej może się poznamy.
  4. kiz@k odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Dobra inicjatywa, jestem za
  5. Tankuję LPG gdzie popadnie z jednym warunkiem duża stacja (dużo ludzi w obsłudze, mniejsze możliwości korupcji) i zasadnicza rzecz, tank z gazem pod ziemią bez możliwości nagrzania słonecznego powierzchni powłok zbiornika Pozdrawiam KO
  6. Mam zainstalowaną instalację Landirenzo IV generacji do silnika 2,0 ALT, spala wg kompa o około 2l. więcej LPG od BP, ile zależy jak jadę (jazda oszczędna, głupieję). Wcześniej (też w Audi) w silniku 1,8 miałem zainstalowane Lovato, średnia spalania zależy od charakteru jazdy, jest to sensowna alternatywa na obecne ceny paliwa.
  7. Mam auto z takim samym silnikiem i instalacja Landi Renzo "Omegas". Auto kupiłem od Włocha z zamontowaną instalacją. Jeżdżę tym samochodem od września, sprawuje się dość dobrze nie licząc padniętego komputera od gazu, który p.podobnie był uszkodzony w chwili zakupu. Wcześniej też miałem zamontowany gaz w samochodzie audi z silnikiem 2.0 z instalacją Lovato, nie miałem żadnych większych problemów. Podsumowując auto lepiej pracuje na paliwie ale LPG jest dość dobrą alternatywą na wysokie ceny.
  8. Mam silnik ALT 2.0 instalację landirenzo OMEGAS zainstalowaną we Włoszech, ciągle są problemy, jestem ma etapie awarii komputera. Pozdrawiam KO
  9. Jestem w pracy do 13, a od 14 mam prywatę jak zdążę to postaram się przyjechać, zwłaszcza że potrzebuje porady co do elektryki w opuszczaniu tylnych szyb, oprócz tego na wigilię wypadła mi przednia prawa kratka w zderzaku i przejechałem ja kołem - mam dziurę w zderzaku, mimo wszystko cieszę się świętami no i mam dwie flachy do zniszczenia. Pozdrawiam KO
  10. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla posiadaczy A4 z podkarpackiego
  11. MIRO witam w gronie ojców, gratulacje, niech maleństwo zdrowo rośnie !
  12. Problem w tym, że nigdzie nie mogę dostać takiego scalaka, jest on produkowany z przeznaczeniem do sterowania wtryskami gazu i w sklepach z elektroniką jest nieosiągalny. Jeśli ktoś ma kontakty w szerszym świecie elektroniki chętnie skorzystam z wszelkiej pomocy. Pozdrawiam KO
  13. Kupiłem A4 sprowadzone z Włoch z instalacją LPG firmy „Landirenzo – omegaz”. Instalacja pracowała dobrze do pierwszego spadku temperatury, po oględzinach diagnostycznych stwierdzono awarię centrali sterującej. Padł układ scalony VN380, takich układów w sterowni jest 4, może ktoś z kolegów posiada uszkadzaną taką centralkę, bądź wie gdzie można kupić używaną będę bardzo wdzięczny. Wszelkie podpowiedzi i sugestie mile widziane. Pozdrawiam KO
  14. Witam wszystkich fanatyków audi, mieszkam na Podkarpaciu, od dość dawna jeżdżę samochodami tej marki Pozdrawiam KO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.