Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] projekt złomek ;]


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

to wolę malować :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________a co myślicie jakby zamiast czarnego koloru z VT było moro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostań przy tej wizji z VT :good: jeszcze w srodku dekory na żółtą alkantare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostań przy tej wizji z VT :good: jeszcze w srodku dekory na żółtą alkantare

jeszcze mnie nie powaliło z tym moro, nabijam sobie posty w temacie :decayed::polew:

alkantara będzie i skóra ustąpi jej miejsca :) wogóle pisałem gdzieś chyba na poprzedniej stronie że planuję całkowite pozbycie się skóry z auta a chciałbym też trochę floku :)

jak ktoś ma pod ręką to poprosiłbym temat zielonego rs4 sedana z całą masą carbonu wewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, dziękuję :hi: on ma flokowana deskę i góry boczków tak ? ja też tak chcę ile trzeba zapłacić ?

jednak ma obszytą alkantara :disgust: teraz widzę szwy [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:02_________________________________________________o obszycie tego nawet nie pytam bo pewnie fortuna :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wolę malować :wink4:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:28_________________________________________________a co myślicie jakby zamiast czarnego koloru z VT było moro :decayed:

To odrazu walnij na długość auta dwa pasy jak w camaro, dzięki temu zyzkasz +2KM :decayed:

ale chyba lepiej zostać przy wersji VT i dać logo audi na żółto :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasy są do d*py :decayed:

z zewnątrz będzie tak jak jest na VT może logo w carbon ale żółte na pewno nie :wink4: idę spać :hi:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 01:21_________________________________________________radio podłączone "na sztukę" ale wygląda mega fajnie i duuuzo lepiej gra mimo że chwilowo nie mam tylnych głośników :kox:

nie mam jeszcze ramki bo jakiś pajac na allegro napisał sobie że ma na wysyłkę 10 dni a jak go pytam czy wysłał to pisze mi że wyśle zgodnie z terminem podanym na aukcji :wallbash: co a naród :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za baran z niego.. :wallbash: On ma pewnie do 10 dni i będzie trzymał do dnia ostatniego :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wogóle nie ma ramek i dopiero zamówił jak ja zamówiłem u niego :angry::disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wogóle nie ma ramek i dopiero zamówił jak ja zamówiłem u niego :angry::disgust:

:good: Może i tak być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielne nudne przedpołudnie wybrałem się na wycieczkę i znalazłem takie coś:

HERTZ+6.5inch+Comp+DSK165+%25281%2529.jpg

i takie coś:

matad.jpg

a przeglądając internet znalazłem takie coś:

P7110111.jpg

i chyba też będę tak chciał, nie chodzi o głośnik ale o jego umiejscowienie :wink4: wiosną jeszcze komplet 165 mm w przednie drzwi i audio by wystarczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielne nudne przedpołudnie wybrałem się na wycieczkę i znalazłem takie coś:

HERTZ+6.5inch+Comp+DSK165+%25281%2529.jpg

i takie coś:

matad.jpg

a przeglądając internet znalazłem takie coś:

P7110111.jpg

i chyba też będę tak chciał, nie chodzi o głośnik ale o jego umiejscowienie :wink4: wiosną jeszcze komplet 165 mm w przednie drzwi i audio by wystarczyło :)

i przy każdym mocniejszeym przydupceniu basu bedzie Ci sie łokieć otwierał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielne nudne przedpołudnie wybrałem się na wycieczkę i znalazłem takie coś:

HERTZ+6.5inch+Comp+DSK165+%25281%2529.jpg

i takie coś:

matad.jpg

a przeglądając internet znalazłem takie coś:

P7110111.jpg

i chyba też będę tak chciał, nie chodzi o głośnik ale o jego umiejscowienie :wink4: wiosną jeszcze komplet 165 mm w przednie drzwi i audio by wystarczyło :)

i przy każdym mocniejszeym przydupceniu basu bedzie Ci sie łokieć otwierał :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: ciekawie to będzie wyglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam otworzy sie najwyzej raz :decayed:

myślisz że potem nie bedzie już co zamknąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba nie wierzysz w jakosc elementow wnetrza audi, zwyczajnie nie bede go zamykal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...