Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] projekt złomek ;]


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

skoro temat podniesiony, to taki pogląd na felgi w wersji 2012:

P1080607.jpg P1080608.jpg P1080610.jpg

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

skoro temat podniesiony, to taki pogląd na felgi w wersji 2012:

P1080607.jpg

P1080608.jpg

P1080610.jpg

:)

jestem ciekaw jak to będzie pasować do żółtka :mysli:

to maksymalna domieszka perły czy brokat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to będzie pasować do żółtka :mysli:

to maksymalna domieszka perły czy brokat?

brokat i ogólnie praca wlasna,wyszła mi trochę chropowata powierzchnia, muszę to jeszcze spolerować :wink4:

chciałbym na ten sezon taka kolorystykę auta

h2oi_2011_RODOLFO_2-900x599.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry duffy ale ten kolor prosiaków :thumbdown:

Na biało było walić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to będzie pasować do żółtka :mysli:

to maksymalna domieszka perły czy brokat?

brokat i ogólnie praca wlasna,wyszła mi trochę chropowata powierzchnia, muszę to jeszcze spolerować :wink4:

chciałbym na ten sezon taka kolorystykę auta

h2oi_2011_RODOLFO_2-900x599.jpg

:good:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 12:52_________________________________________________ciemna felga do wszystkiego nie pasuje, ale z brokatem pewnie będzie ładnie kuło w oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bardzo dobrze, żadna biel do zółtego, dach oklej na czarno i moze ciemne lampy :mysli: mogłes zrobic żółty pasek na tych prosiakach po rancie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie bardzo dobrze, żadna biel do zółtego, dach oklej na czarno i moze ciemne lampy :mysli: mogłes zrobic żółty pasek na tych prosiakach po rancie :mysli:

chciałem tak uczynić panie ale robiłem sam, nie mam jeszcze takich umiejętności :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: jeszcze ramke grila i lusterka, ale to już lakiernikowi polecę zrobić.

felgi malowane z puszki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem wyżej, podkład, lakier samochodowy metaliczny grafit w sprayu, (kolor mogę później spisać bo i tak muszę dokupić) brokat w sprayu i na wykończenie bezbarwny

bezbarwny i baza po 3-4 warstwy :wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2012, 14:20_________________________________________________byłbym wdzięczny za pomoc w znalezieniu pasujących dekielków porsche w kolorze czarnym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: jeszcze ramke grila i lusterka, ale to już lakiernikowi polecę zrobić.

felgi malowane z puszki :naughty:

Wneke na tablice tez bedziesz tak robil jak na zdjeciu ??

Dobrze to wyglada ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie się nad tym zastanawiam ale on ma tam chyba taka wkładkę plastikową, kiedyś były na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas polerowania felgi przetarłem lakier i zpadła decyzja o malowaniu od nowa, felgi przemalowane w czarny mat z brokatem, takich na pewno nie bedzie miał nikt a wyglądają ciekawie, z bliska czarne z daleka srebrne :kox:

Na sprzedaż tylne lampy za złomka, nie pamiętam ile za nie dałem i nie wiem ile za nie chcieć jakby co proszę propozycje na PW :thumbup1:

kilka elementów okleję jednak folią czarny mat i to chyba tyle na ten sezon pozostałe prace przy aucie to eksploatacja i poprawki tego co jest,muszę przede wszystkim porządnie ustawić drzwi :wallbash:

zaparowała mi przez zimę przednia lampa, co z tym zrobić ? da się coś zrobić bez rozklejania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas polerowania felgi przetarłem lakier i zpadła decyzja o malowaniu od nowa, felgi przemalowane w czarny mat z brokatem, takich na pewno nie bedzie miał nikt a wyglądają ciekawie, z bliska czarne z daleka srebrne :kox:

Na sprzedaż tylne lampy za złomka, nie pamiętam ile za nie dałem i nie wiem ile za nie chcieć jakby co proszę propozycje na PW :thumbup1:

kilka elementów okleję jednak folią czarny mat i to chyba tyle na ten sezon pozostałe prace przy aucie to eksploatacja i poprawki tego co jest,muszę przede wszystkim porządnie ustawić drzwi :wallbash:

zaparowała mi przez zimę przednia lampa, co z tym zrobić ? da się coś zrobić bez rozklejania ?

Otwórz dekiel i zostaw z otwartą maską na kilka godzin (przy takiej pogodzie jak dziś to nawet na cały dzień) - samo odparuje :thumbup1:

Chyba, że dość mocno, to możesz się pokusić o dmuchnięcie ciepłego powietrza przez dekiel do środka lampy np opalarką (ale ciepłego, żebyś nie stopił zaraz lampy ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...