-
mercedres obserwuje zawartość [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
-
[ALL B5] Audi S4
Kiedys sie natknelem na ten mod ale teraz za cholere nie moge znalesc:kwasny:
-
[ALL B5] Audi S4
Ja zawsze bylem odmiencem i bym chetnie zalozyl drugie male ale nie ma nic p&p:thumbdown:
-
[ALL B5] Audi S4
Ciekawe ile razy ktos jeszcze spyta o to lusterko
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Wyszlo mega Sam tapicerowales plastiki?
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
Pokaz foto daszkow z bliska
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jaki kabel polecacie do anteny? Moj nadaje sie do wymiany i nie bardzo wiem co kupic bo na allegro to kazdy najlepszy a ceny rozne
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Kriss cyknal bys jakies leszpe fotki jak masz zrobione te 16 w drzwiach z przodu?
-
[ALL B5] Wymiana wahaczy górnych
Ja przy wymiane raz zerwalem ta tulejke w ktora wkreca sie te sruby, migomatem kolega obspawal i trzyma
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Jesli chodzi o moj konkretny przypadek to nie chodzilo mi o to ze skoro loguje sie na forum to jest w stanie wyslac paczke bo ma raczki sprawne... Mialem na mysli to ze skoro jest na forum i moze z niego korzystac, podbijac swoje ogloszenia to by mogl tez odpisac na PW i probowac rozwiazac sytuacje aby obie strony byly zadowolone. Dla wiadomosci innych moja sprawa ze Speckomem dalej stoi w miejscu... Kolega dalej sie do mnie nie odezwal, paczki czy tez jakiegos zwrotu z tytulu nie dostania polowy rzeczy ktore od niego kupilem nie dostalem:thumbdown:
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
W takim razie czekam na paczke od Ciebie w dalszym ciagu, jesli masz problemy ze zdrowiem i nie jestes w stanie mi wyslac tego, to dogadajmy sie zwrocisz mi polowe na konto i tez bedziemy kwita... Minal juz lekko miesiac jak czekam az mi doslesz material z siedziska, rozumiem pewne kwestie ze mozna nie miec czasu czy miec np problemy, ale praktycznie codziennie byles w stanie zalogowac sie na forum i podbic swoje ogloszenie, nie wspomne juz ze wysylalem do Ciebie PW w tym czasie na ktore przestales odpowiadac. Zeby nie robic jalowej dyskusji w temacie, okresl sie jak rozwiazujemy sprawe, czy oddasz mi polowe kasy na konto i kupie sobie ten material u kogos innego czy doslesz mi paczke i jesli tak to kiedy?!
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Niestety mnie tez speckom oszukal... Kupilem od niego material z fotela pasazera, z plecow i siedziska, niestety dostalem tylko plecy. Kolega odpowiedzial ze myslal ze chodzi tylko o oparcie i wyslal, pomyslalem ze kazdy moze sie pomylic uzgodnilismy ze dosle reszte w stanie jakim ma (brudny bo reszta fotela stala na dworze). Pozniej kilka zapewnien ze wysle napewno jak znajdzie chwile czasu i do tej pory nic. Poprosilem i zwrot polowy ktora zaplacilem podalem dane do przelewu i cisza. Kolega regularnie loguje sie na forum, podbija ogloszenia swoje, a tych co wplacili juz kase olewa... Nie polecam zakupow u niego!!! Ponizej fragmety wiadomosci jakie wymienilismy... 45zl z kw Zejdziesz do 40zl ? ok myslalem ze chodzi tylko o oparcie siedzisko tez potrzebujje bo moje niestety tez umiera;/ Znajdziesz siedzisko jeszcze? jest to ale jest brudne i mokre bo fotel a w sumie to co sniego zostało złuży jako leżak na dworze ( jak sucho ) JA MYSLALEM ZE CENA 40ZŁ TO TYLKO ZA GÓRNY ELEMENT ,dosle ci to nie pekaj To byla ostatnia wiadomosc od niego... Mam nadzieje ze szybko sie skonczy jego kariera naciagacza na forum:thumbdown:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mam zupelnie tak samo a rocznik 96 po vinie 97 Wracajac do tematu to jest :jerk:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
WhyMe?, masz dalej ten gwint fk na tyl?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety impreza zamknięta, a wejściówki już rozsprzedane Lipa Mialem nadzieje ze obejrze cos z forum i nie tylko na zywo:kox:
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szafa, na raceism bedzie mozna normalnie wejsc? Czy to raczej zamknieta impreza? Zamierzam sie wybrac zeby zobaczyc m.in. Twoje auto i nie tylko zreszta tylko do konca nie wiem jak to jest:whistling: Podziwiam za glebe:kox:
mercedres
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta