Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj widziałem Twoją furmankę jak przejezdzałeś przez zg, co tu dużo mówić ładna jest:wink:

Opublikowano
  • Autor

tylko obwodnicą zielonej przelecieliśmy, mijaliśmy się gdzieś?:rolleyes:

Opublikowano

Za ładna jest, to na pewno photoshop :decayed::naughty:

Opublikowano
tylko obwodnicą zielonej przelecieliśmy, mijaliśmy się gdzieś?:rolleyes:

widziałem Cię przed rondem, po lewej miałeś auchana, tam właśnie piwo sączyłem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ktoś tam kiedyś pisał, że mało ft w temacie to jeszcze kilka:decayed::

P4218269.jpg

P4218277.jpg

P4218809.jpg

P4218816.jpg

P4218850.jpg

P4218875.jpg

P4218904.jpg

P42189055.jpg

Opublikowano
:slina: pełen szacun za to auto :notworthy: no mega wypasik!
Opublikowano
  • Autor

Arek to kolegi dziewczyna przez szybke pstrykala, sa tam chyba tez moje zdjecia :)

martin dziekuje ale auto trzeba jeszcze sporo pracy i pieniedzy wlozyc :)

Opublikowano

Widziałem na trasie, dobrze wygląda :)

ps. jak psiak ? kupiony ?

Opublikowano
  • Autor

Psiak kupiony a auto na drodze ucierpialo, cos puka z przodu i czuc delikatne wibracje po spotkaniu z dziura, musze tam zajrzec:kwasny:

Juz sie nawet nie rozgladalem za b5tkami, pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Dobry żółtas:kox: w końcu jakaś sesja

Opublikowano
  • Autor

w końcu w miarę jest co pokazać :decayed:

nowy pasażer:banan:

eb16f4b1d3f1a25cmed.jpg

Opublikowano

cos ode mnie bo stałem na zlocie za żółtkiem swietna sztuka pozdro

53545937692655234594812.jpg

dsc0761ki.jpg

dsc0775h.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siema, czym byles? Pamietam z tylu jakies toledo lagune i chyba bmw :wink:

Opublikowano
Siema, czym byles? Pamietam z tylu jakies toledo lagune i chyba bmw :wink:

Założę się, że tą zieloną A4-ką co stoi za twoją :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahhahhah może być :facepalm::grin::grin: kurde o tym aucie nie pamiętałem

Opublikowano
Siema, czym byles? Pamietam z tylu jakies toledo lagune i chyba bmw :wink:

Założę się, że tą zieloną A4-ką co stoi za twoją :naughty::decayed:

tak zielone A4

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

No Michaś kawał dobrej roboty już odwaliłeś patrząc na nią jaka była na początku :decayed: Motywacji i pieniędzy życzę na dalsze mody :naughty:

Opublikowano
No Michaś kawał dobrej roboty już odwaliłeś patrząc na nią jaka była na początku :decayed: Motywacji i pieniędzy życzę na dalsze mody :naughty:

Ale odgrzebałeś... :whistling: Auto dawno sprzedane :decayed: Po Wrocku się buja teraz...

Opublikowano
No Michaś kawał dobrej roboty już odwaliłeś patrząc na nią jaka była na początku :decayed: Motywacji i pieniędzy życzę na dalsze mody :naughty:

Ale odgrzebałeś... :whistling: Auto dawno sprzedane :decayed: Po Wrocku się buja teraz...

Bo patrzę duffy spamuje na batalionie to mówię zobaczę jego parcha :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.