Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: żebyś taki :embarrassed: nie przyszedł do Battalionu i znów go sprzedawał :decayed:
Opublikowano

Duffy zacząłem montaż gałki ale od pkt.7

Usyfiłem auto :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

eeee od d*py strony zaczynasz, żaden tuner z ciebie nie będzie :no::thumbdown:

:decayed::polew:

Opublikowano

Nic nie mówiłeś że kolejność jest istotna :disgust::foch:

Opublikowano
auto umyte głowy na ulicach się odwracają :naughty::kox: nikt złomka nie dostanie :no::takiego: chcecie to se zbudujcie :decayed:

duffy chyba jesteś z pod znaku waga :decayed::polew:

jak tam radio, oglądasz już filmy podczas jazdy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
auto umyte głowy na ulicach się odwracają :naughty::kox: nikt złomka nie dostanie :no::takiego: chcecie to se zbudujcie :decayed:

duffy chyba jesteś z pod znaku waga :decayed::polew:

nie, strzelec :decayed:

jak tam radio, oglądasz już filmy podczas jazdy :naughty:

no a jak, szkoda że muszę to jeszcze raz rozebrać :kox::decayed:

Opublikowano
no a jak, szkoda że muszę to jeszcze raz rozebrać :kox::decayed:

na jednym razie się nie skończy :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Duffy kupowałes wkońcu kamerke cofania :mysli:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem, leży na półce i nie wiem gdzie ją zamontować :confused4: boje się że jak dam ją w czarny element zderzaka to będzie wyglądać jak korek od gazu. :decayed:

Opublikowano
674311519916a85a77e4b.jpg
Opublikowano

kupiłem, leży na półce i nie wiem gdzie ją zamontować :confused4: boje się że jak dam ją w czarny element zderzaka to będzie wyglądać jak korek od gazu. :decayed:

E tam od korek gazu, dzwięk klekota 1z skutecznie zapobiega takim domysłom :tongue4:

P.S a może by tak kamerke wstawić zamiast przycisku otwierania bagażnika i otwieranie bagu zrobić na pilota? Prawdopodobnie tak otwiera klape gość z tej foty co jest wyżej wklejona.

Opublikowano
  • Autor

dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz :bicz:

to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum :wallbash:

dobra to co rezamy :kox::naughty:??

spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>

Opublikowano

nie sprzedawaj bo sliczna jest !!

Opublikowano

dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz :bicz:

to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum :wallbash:

dobra to co rezamy :kox::naughty:??

spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>

zobacz na tylna klape na spojlerek :cool1:

Opublikowano

dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz :bicz:

to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum :wallbash:

dobra to co rezamy :kox::naughty:??

spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>

zobacz na tylna klape na spojlerek :cool1:

ja wlasnie taki kupuje spojlerek na klape

Opublikowano
  • Autor

poka poka :naughty:

Opublikowano

dziękuję kowi, znowu mnie wpędziłeś w chorobę, wczoraj się przejechałem a3 2.0tfsi i już wiedziałem że będę chciał odłożyć na takie autko a ty mi z takim zdjęciem wyskakujesz :bicz:

to jest nieuleczalne, potrafię sobie wmówić że sprzedam to auto ale tylko do momentu odpalenia tego cholerne.. forum :wallbash:

dobra to co rezamy :kox::naughty:??

spalanie na fisie 4,7 litra z ostatnich 980km :>

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

przewaga 1Z nad AGB :decayed: nie szybciej niz 130 w trasie ale też dużo z tych kilometrów po mieście :naughty:

Opublikowano

Na necie są 3 rodzaje tych spojlerków :

- laminat

- abs

- guma.

Chyba ten ABS trzeba brać.

Laminat wiadomo odpada, a na gumie różnie może być z trwałością lakieru.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.