Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] projekt złomek ;]


duffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wrzucam na imageshack to mi wyswietla ze nie wgrano zadnego pliku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wrzucajcie na tego zjebanego fotosika bo powiększyć nie można:decayed:

Trzeba umieć wrzucać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duffy fajnie auto siedzie:wink: ale te ciemne szyby z tyłu bym wypier*** albo przyciemnił przód:naughty: wtedy będzie idealnie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka jest kozak, ale ten czarny avant ze zdjęć powala mnie na kolana :slina::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant jest krissa i właśnie z nim gadałem już na temat szyb, będą wszystkie w czerni ale to jeszcze nie teraz. Pytałem w sumie czy w tym tygodniu da radę ale wyskoczyła mi miła sprawa i muszę troszkę kasy wyrzucić, prezes firmy w której pracuje obiecał mi dzisiaj, że przenosi mnie na dział transportu i pierwsze nowe auto które przyjedzie będzie dla mnie a śmigają u nas many tgx :kox:

co do żółtego to mam już mniej więcej plan działania ustalony, potrzeba mi czasu. gleby większej nie będzie bo z podwórka nie wjadę. Muszę ogarnąć kilka wkurzających rzeczy, zaczęła mi się trząść szyba kierowcy, muszę ustawić drzwi bo wieje po stronie pasażera....... brak czasu brak czasu brak czasu :facepalm:

Bezimienny dziękuję za fotki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wrzucaj i ja po proszę linka, zobaczymy czy się podoba w stanach :naughty:

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 14:33 ----------

P4218905.jpg

P4218907.jpg

P4218917.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan::banan::banan:

obiecuję jesienią jeszcze trochę ją poprawić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...