Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no faktycznie już to widzę:

kochanie może obejrzymy jakiś film? ok to idziemy do garażu mam nowy film na radiu :polew::decayed: downy :polew:

pod browar dobra sprawa taki telewizor :kox: jeszcze tuner TV i niebo w aucie :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:23_________________________________________________Radio zamontowane :mysli:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2011, 19:23_________________________________________________

Opublikowano

To radio ma pojemnościówke czy oporowy??

Opublikowano

To radio ma pojemnościówke czy oporowy??

znaczy :co:

Opublikowano

To radio ma pojemnościówke czy oporowy??

znaczy :co:

domniemam, że chodzi o wyświetlacz ;)

Opublikowano

Pojemnościowy= wyswietlacz działa jedynie na dotyk palca (i specjalnych rysików) a oporowy= czym nie wcisniesz działa np: długopis, palec jednym słowem cokolwiek. Ekran pojemonościowy obsługuje multi-touch a oporowy tylko jedno klikniecie w danym momęcie. Więc jakie jest ekran w tym ustrojstwie? :evil:

Opublikowano

Pojemnościowy= wyswietlacz działa jedynie na dotyk palca (i specjalnych rysików) a oporowy= czym nie wcisniesz działa np: długopis, palec jednym słowem cokolwiek. Ekran pojemonościowy obsługuje multi-touch a oporowy tylko jedno klikniecie w danym momęcie. Więc jakie jest ekran w tym ustrojstwie? :evil:

pojemnościowy :wink4:
Opublikowano

E to klasa, zaczynam odkładac, może do emerytury odłożę i kupie... używke :polew:

Opublikowano
Radio zamontowane :mysli:

Chyba jeszcze ramka nie dotarła :gwizdanie:

albo ogląda filmy w domu na nowym radyjku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sratatata :decayed:

dokładnie, nie mam ramki jeszcze :confused4: pisałem dzisiaj czy wysłali ale cisza, jutro zadzwonię :/ a przy okazji kowi miałeś w komplecie wyjmaki ? u mnie w kartoniku nie ma albo nie widzę :mysli:

Opublikowano

sratatata :decayed:

dokładnie, nie mam ramki jeszcze :confused4: a przy okazji kowi miałeś w komplecie wyjmaki ? u mnie w kartoniku nie ma albo nie widzę :mysli:

do czego wyjamki :mysli: ja to nawet pudełka nie miałem do radia :tongue4: moje z anglika wytargane
Opublikowano
  • Autor

do radia, da się je wyjąć bez ?

przy okazji jest nowe VT i tego ostatecznie będę się trzymał:

aaaaaaso.jpg

Opublikowano

da rade wyjac bez, ale musisz zdemontowac górną ramke konsoli i tą ramke radia niefabryczną, bo mi sie tam kosza montazowego nie udało załozyć :gwizdanie: bez niego siedzi na ścisk :gwizdanie:

jest sposób na puszczenie navi z telefonu na radio, ten kabelek załatwi sprawe

http://allegro.pl/kabel-pro-tv-out-samsung-i9000-galaxy-s-s8500-wave-i1922918347.html

Opublikowano
  • Autor

o to to to :D a nie moduły za 1500 złotych.

Opublikowano

do radia, da się je wyjąć bez ?

przy okazji jest nowe VT i tego ostatecznie będę się trzymał:

aaaaaaso.jpg

Jest :kox:
Opublikowano

VT idealne, po prostu cud malina, ale ciekaw jestem jak by zamiast porszaków były galarda w tym samym malowaniem, wtedy było by perfect :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

VT idealne, po prostu cud malina, ale ciekaw jestem jak by zamiast porszaków były galarda w tym samym malowaniem, wtedy było by perfect :notworthy:

:no:

Opublikowano

No może, felgi z gallardo to móje najwieksze marzenie :evil: dlatego wszędzie mi teraz pasują :kox:

Opublikowano

duffy a dach będziesz lakierował jak coś czy fole czarną w połysku kład??

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie wiem ile za oklejenie ?

myślę że raczej pomaluję :)

Opublikowano

właśnie nie wiem ile za oklejenie ?

200-400zł pewnie z folią

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.