Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] projekt złomek ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Druga fotka to moze poslużyć do VT, bo w pierwszym wątku skromnie u ciebie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

czarna maska raczej odpada, Mariot mógłbyś dorzucić białą maskę i dach, trochę tą biel uwydatnić i jeszcze zglebić auto? będę wdzięczny :cool1:

Kowi drugą propozycję to właściwie mam na podwórku :decayed:

lepiej nie umiem :(

dsc03592cmwhite.th.jpg

Opublikowano

Duffy masz fajne auto, a chcesz zrobić z niego wieś :wtf:

Opublikowano

Duffy masz fajne auto, a chcesz zrobić z niego wieś :wtf:

Dokładnie, duffy, ogarnij się :wink4:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko poza szukaniem pomyslu na nowe fele nic jeszcze nie zrobilem i macie cos do wsi??? :decayed: biel mocno kontrowersyjna ale taka inna :decayed:

szafa ja nawet tak nie umiem :tongue4:

Opublikowano

Malujesz prosiaki ewentualnie na biało, chociaż bardziej by pasowało walnąć je na czarny połysk + dach czarny połysk, ale te wszystkie zmiany są nie potrzebne, teraz jest za***iście :rolleyes:

Opublikowano

Znajdź sobie jakieś twórcze zajęcie :gwizdanie: :gwizdanie: a biały zostaw do ciemnych aut :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kupie sobie golfa albo scirocco :>

Opublikowano

Kupie sobie golfa albo scirocco :>

Jestem za :decayed:

Albo parkuj złomka codziennie inaczej, żeby Ci się nie nudził :decayed:

Opublikowano

Patrze Patrze ! i sie naptarrzec nie moge :D kolor podobny jak u mnie, w sensie ze zolty tylko i wylacznie :D ile wyszla Cie klapa z USA ? napisz na PW jak tu nie chcesz plz :D

Ogolnie auto dla mnie miazdzy :) jedynie felgi mi sie osobiscie przejadly ale nie mowie ze jest zle :D bo wyglad ogolnie miazdzy cyce :D

Opublikowano
  • Autor

klapa 120 zlotych z wysylka, malowania nie licze bo i tak cale auto malowane :decayed:

Opublikowano

ile wyszla Cie klapa z USA ?

klapa usa wisi na allegro za 149pln :hi:

Opublikowano

Wisiała :D:) ogólnie to takie tanie są te klapy ;> bo np do golfa 3jki to trzeba wypatoczyc w ch.... siana ;> sorry za ot :D

Tablice masz z PPHU AGO ? Z piotrkowa trybunalskiego ?

Opublikowano

Wisiała :D:) ogólnie to takie tanie są te klapy ;> bo np do golfa 3jki to trzeba wypatoczyc w ch.... siana ;> sorry za ot :D

Tablice masz z PPHU AGO ? Z piotrkowa trybunalskiego ?

dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/

wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń:

attachment.php?attachmentid=103774&stc=1&d=1303143452.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mi na szczescie udało sie dopaśc tamta za 140 :) juz jedzie do mnie kurierem :D :D :D:kox:

Co do Twojego koloru felg, zobacz do mojego tematu, "bananowy sedan" w dziale B5 i tam mam biale RS6 założone, mozesz zobaczyc jak wygl na żółtym :) ja wole biel niz czern w tym przypadku :):D

Opublikowano
  • Autor

Wisiała :D:) ogólnie to takie tanie są te klapy ;> bo np do golfa 3jki to trzeba wypatoczyc w ch.... siana ;> sorry za ot :D

Tablice masz z PPHU AGO ? Z piotrkowa trybunalskiego ?

dokładnie, też próbowałem upolować klapę do swojego golfa mk3 ale zwątpiłem, jak zobaczyłem w jakiej kasie chodzą te US klapy :/

wracając do tematu, kolor prosiaków bym zostawił, jeśli czarne to wybrałbym inne koło, coś w ten deseń:

attachment.php?attachmentid=103774&stc=1&d=1303143452.jpg

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

ile za takie fele trzeba dac? ASA "je" robi? jak oddam prosiaki i dołożę 1000 to wystarczy?

tablica dokładnie z tej firmy :) a felgi widziałem i właśnie stwierdziłem że też było by ładnie

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

nie, nie, mam nowe oponki osiemnastki i 19" w 1Z to już chyba za wiele

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.