Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gattis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gattis

  1. trzeba regenerować w dobrych warsztatach:wink:
  2. piękny:slina:
  3. ja jestem chetny do pomocy :decayed:
  4. mozesz poszukać jakiegoś sensownego blaupunkta który ostatnio moim zdaniem wrócił do gry.
  5. widziałem słyszałem i jest a dźwięk silniczka z nowym wydechem
  6. pali tyle co mój diesel:grin:
  7. nie dzwoniłem bo bylem szybkim przejazdem z towarem:kwasny:
  8. widziałem przed chwilką na żywo pod auchan:decayed: ładnie sie prezenci:slina:
  9. Podobaja mi sie nawet te fele, chociaż śmierdzą alfą jak cholera:grin:
  10. dzisiaj około godz 16 widziane czarne b5 sedan na blaszkach sjz i klubowych ramkach w pszczynie na małym rondzie:grin:
  11. przecież kolega napisał ze nic nie brzęczy:grin:
  12. chyba nawet wiem o jaka Ci a4 chodzi, ze zwykłej a4 b6 na rs4 b7? Generalnie odradzam przekładke silnika jesli masz ograniczone fundusze.. wiem ze sentyment do budy jest itd ale nie widze w tym wiekszego sensu finansowego
  13. Zapnij vaga to sie dowiesz czy to nie cos innego:wink:
  14. Lepiej kupić dobrą używe w tych samych pieniądzach co naprawianie jej..
  15. chodzić bedzie, tylko za jakie pieniądze:grin:
  16. dla mnie temat bezsensu, przerabiałem to kiedyś i koszta stale rosły i rosły a końca widać nie było:facepalm:
  17. no widzisz takie buty, to ja nie wiedzialem ze tam takie rzeczy jak ustawianie swiateł jest zabronione:grin:
  18. chodziło mi o pokretło regulacji swiateł a manetki to chodziło mi o prawą, o sterowanie fisem bo nie dowidziałem na tym małym ekraniku:whistling:
  19. hehe mam piękne 15 cali jak Cie interesuje:grin: i faktycznie powiedz mi czemu masz manetki z przedlifta i brak wlacznika swiateł w desce? czyżby deska z przedlifta?
  20. no gryfi ładne ładne nowe wozidło:jerk: no i srebrne
  21. Doszły nowe graty, oraz brakujące elementy układanki Skóra idzie out:decayed: a za nią wskakują o to takie fotele:naughty: ---------- Post dopisany 01-05-2012 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 19:06 ---------- wiosenna sesja padaczki:facepalm:
  22. moim zdaniem srednio to bedzie pasować... zwlaszcza do tej felgi... moze do jakiejś z dużym rantem bym widział taki storzek..
  23. Gattis odpowiedział(a) na OLI_B5 temat w Audi A4 B5
    jakoś średnio to wygląda.... a za niebieskie to szybko Ci dowodzik mogą wziąć
  24. podejżewam ze nie będą pasować. jesli sie nie myle to w b6 były 16cm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.