Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi: Po ponad roku nadszedł czas pokazać mojego klekota :gwizdanie:

Jest to A4 B5 1.9 TDI AFN. Kupiona w maju zeszłego roku w niezbyt dobrym stanie ale z ori przebiegiem:) W autko trzeba bylo wsadzic sporo pracy i $$$ ale i tak to nie koniec :confused4:

Jest to 1997r.

Z wypasu autko po zakupie miało:

-2x el.szyby

-El. lusterka

-ABS

-Klimatronik

-Wspomaganie

-Centralny zamek

-2x Airbag

-Licznik z termometrem

-6 głosników

-immo :kox:

-Ori Alu 15''

-skóra

DSC_0316.jpg

zdjecie miesiac po zakupie

Co zostało zmienione do tej pory:

-Lampy Tył ori po 1 lifcie

-Lampy Przód ori po 99r.

-xenon

-Dołożone podświetlanie nóg

-Radyjko pioneer concert I + sub + wzmak

-Zderzak przód polift pod spryski i halogeny

-halogeny

-gleba -45mm

-17'' borbet z oponka 225/45 obecnie s-line 235/45

-wyciety kat

-grzane lusterka

-sciagnięte znaczki "a4" i "1.9 tdi"

-tylnie boczne szyby w czerń

A zostało naprawione:

-turbo

-n75

-uchwyty na kubki

-zmienione tarcze na zimmermany

-zmienione klocki

-wszystkie paski zrobione

-rozrząd

-wymienione podcisnienia

-filtry oleju, paliwa, powietrza

Co w planach:

-licznik z FIS DONE

-tempomat DONE

-Ori spryski - zbiorniczki z silniczkami sa i czekaja na montaż DONE

-wymiana przednich blotników DONE

-zderzak tył polift

-jakis ladny tlumnik koncowy np z nowej a3 :gwizdanie:

-przyciemnic tylnia szybe bo brakło czasu :gwizdanie:

-turbo AWX

-kolektor AWX

-Wtryski 216

-wirus :kox:

-malowanie całego auta DONE

-poprawki blacharskie DONE

A4 na dzien dzisiejszy prezentuje sie tak:

dsci0391easyhdrpro2.jpg

dsci0432easyhdrpro2.jpg

dsci0446easyhdrpro2.jpg

obecnie tylko takie zdjęcia bo nie ma sie czym chwalic :no:

Opublikowano

elegancko wymiana lamp robi swoje widzę znajome radyjko deh 4000 ub jeśli się nie mylę tak trzymać! :)

Opublikowano

Z czego ta kierownica?wygląda jak z A3 mojego brata :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z czego ta kierownica?wygląda jak z A3 mojego brata :gwizdanie:

hehe byc moze z a3 :decayed: ale nie mam pojecia... takie kupilem ale zmienie jesli znajde jakas madrzejsza :kox:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 21:11_________________________________________________A wiec tak, w srode doszedł tempomat, a w czwartek pełen fisior :cool1:

f7802b58579cc86bmed.jpg

d91cf414c3e371b5med.jpg

Opublikowano

no super zmiany podobaja mi się, zderzka poliftowy ze spryskami :kox: fis i tempomat :good:

jak dla mnie kiera do zmiany na trójramienną koniecznie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

korzystajac z chwili czasu cos pstryknąłęm :kox:

dsci0391easyhdrpro2.jpg

dsci0432easyhdrpro2.jpg

dsci0437easyhdrpro2.jpg

dsci0452easyhdrpro2.jpg

Opublikowano

zmieniłbym felgi i będzie :good:

Opublikowano
  • Autor

tak sie zastanawiam czy zmienic felgi jak mowi kolega w poscie wyżej, czy tez je wypolerowac.. :kox:

tak by wygladaly po polerce... moze którys z kolegow cos podsunie :gwizdanie:

a2e56ed7a8da99ccmed.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

audi do sprzedania :confused4: ;([br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 23:49_________________________________________________Nastąpiła zmiana planów :kox:

Audi zostaje:)

Za dwa tygodnie jedzie na spa :naughty:

z nowosci doszło radio concert I :cool1:

Fotki z pierwszych przygotowań do malowania, pasowanie blotników i pasa....

dsci0883l.jpg

dsci0885m.jpg

Opublikowano

no już chciałem pisać , żebyś wywalił znaczek sline z grila , ale widze sam to wymyśliłeś :good:

piękne auto :decayed: kolor , buda , silnik idealne do tego modelu :kox: hehe

Opublikowano
  • Autor

no już chciałem pisać , żebyś wywalił znaczek sline z grila , ale widze sam to wymyśliłeś :good:

hehe to juz wiedziałem dawno, tylko jakos tak ciezko było sie z nim rozstać... :decayed:

Opublikowano

błotniki poliftowe ?

Opublikowano

błotniki poliftowe ?

na moje oko to tylko podcięte pod nowe lampy
Opublikowano
  • Autor

błotniki poliftowe ?

Nie to sa przedlifty :rolleyes:

Opublikowano

audi do sprzedania :confused4: ;([br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 23:49_________________________________________________Nastąpiła zmiana planów :kox:

Audi zostaje:)

Za dwa tygodnie jedzie na spa :naughty:

z nowosci doszło radio concert I :cool1:

no całe szczęście że zostaje :) widzę mody idą w dobrym kierunku :)

Opublikowano
:hi:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Taki mały prezent :kox: 6,8l. :naughty:

teraz jeszcze musze dorwać mocowanie dysz :confused4:

dsci0899.jpg

A tutaj zabawa ze swiatłami w oczekwianiu na lekiernika :confused4:

Opublikowano

A tutaj zabawa ze swiatłami w oczekwianiu na lekiernika :confused4:

fajna gleba :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.