Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrny klekot w sedanie ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe :polew: :polew: :polew:

niestety takie wrażenie robi ukształtowanie terenu i tył 17'' a przód 15'' :polew:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 13:42_________________________________________________ :cool1: foto prosto ze spa :>

oraz tymczasowe alu :naughty:

zdjcie006qk.jpg

Opublikowano

grube mody :slina: wydaje mi sie czy kolor bedzie troszke inny ???? skoro robisz takie ostre rezania nie bylo wygladzic drzwi ???? polukaj byl kiedys na forum dobrze zakrecony gosc ktory mial taka a4 lecz poszla w calosci na czesci..... do dzis nie moge pojac dlaczego :wallbash: poszukajcie tematu Hawaja .... prawie 40 stron ale warto przeczytac bo mody byla naprawde grube ...

Opublikowano
  • Autor

Kolorek bedzie taki sam :naughty: z małym dodatkiem :cool1: a co do wygładzania drzwi to nie dla mnie :tongue4: ma być w miare ori :rolleyes:

Opublikowano

to twoje autko i napewno masz na nie pomysl, ale co do wygladzonych drzwi to naprawde rabią robote

gość zrobil ta sztuke ze zwyklej b5 dokonczył projekt i sprzedal na czesci ..........

DSC02887.jpg

Opublikowano

No Grzechu to ja już wiem czemu fele sprzedawałeś :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No Grzechu to ja już wiem czemu fele sprzedawałeś :wink4:

Nie nie... :gwizdanie: one jeszcze nie sa moje i nie wiem czy będą, chociaż sa w bardzo dobrych $$$ :kox: zastanawiam sie ciągle.. ale poki co oooo bedzie stało na nich :cool1:

Opublikowano

moze wybierz coś z małym et to fajnie wyjdą z błotników

Opublikowano
  • Autor

pożyjemy zobaczymy, Obecnie oczekuje na powrót ze spa :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a kiedy ma wrócić to wpadnę i oblookam[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 20:20_________________________________________________masz to auto już?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie kurde... zostały detale...... :confused4:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:45_________________________________________________a wiec, ostatnie godziny na lakierni, zostały zderzaki i listwy..trochę to trwa ale mam nadzieje że efekt bedzie :good:

:naughty: :naughty:

spy photo robione kalkulatorem :kox:

Zdj_cie009999.jpg

Zdj_cie011111.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Taki mały prezent :kox: 6,8l. :naughty:

teraz jeszcze musze dorwać mocowanie dysz :confused4:

dsci0899.jpg

A tutaj zabawa ze swiatłami w oczekwianiu na lekiernika :confused4:

WTF???

Pierwszy raz widze takiego potwora... Wygląda jakbyś miał dwa zbiorniki :cool1:

Spoko jest, gdzie go dorwałeś? U mnie w garażu leży poliftowy muszę się powoli zabrać za jego ogranięcie...

Furka miodzio, gratuluje!

Opublikowano
  • Autor

Taki mały prezent :kox: 6,8l. :naughty:

teraz jeszcze musze dorwać mocowanie dysz :confused4:

dsci0899.jpg

A tutaj zabawa ze swiatłami w oczekwianiu na lekiernika :confused4:

WTF???

Pierwszy raz widze takiego potwora... Wygląda jakbyś miał dwa zbiorniki :cool1:

Spoko jest, gdzie go dorwałeś? U mnie w garażu leży poliftowy muszę się powoli zabrać za jego ogranięcie...

Furka miodzio, gratuluje!

hehe to są dwa zbiorniki połączone ze soba :naughty: dorwałem je u szwabów przez przypadek oczywiscie ori :cool1:

Opublikowano

Taki mały prezent :kox: 6,8l. :naughty:

teraz jeszcze musze dorwać mocowanie dysz :confused4:

dsci0899.jpg

A tutaj zabawa ze swiatłami w oczekwianiu na lekiernika :confused4:

WTF???

Pierwszy raz widze takiego potwora... Wygląda jakbyś miał dwa zbiorniki :cool1:

Spoko jest, gdzie go dorwałeś? U mnie w garażu leży poliftowy muszę się powoli zabrać za jego ogranięcie...

Furka miodzio, gratuluje!

hehe to są dwa zbiorniki połączone ze soba :naughty: dorwałem je u szwabów przez przypadek oczywiscie ori :cool1:

niezły kox :kox:

Opublikowano
  • Autor

OOOO w domu :decayed:

zdjecia na szybko robione przed chwila.

oczywiscie wyszły jak wyszły hehe

oczywiscie auto nie jest złożone ale pochwalić sie trzeba :kox: :kox:

DSCI1040.jpg

DSCI1048.jpg

i nowe graty które dotarły dzisiaj pocztą polska :gwizdanie:

DSCI1052.jpg

DSCI1054.jpg

DSCI1055.jpg

DSCI1057.jpg

Opublikowano

no no no :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no no no :gwizdanie:

co sie smiejesz? :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
:cool1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak tam prace?

Opublikowano
  • Autor

narazie brak postepów...siedze w niemczech i nie bardzo mam tu mozliwość dlubania.

Złożone byle jak bo jest mi potrzebne na co dzień... [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 18:06_________________________________________________

DSCI00000.jpg

Po niemiecku i zimowoooo :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.