Treść opublikowana przez pawelwarsze
-
a4 avant do sportu
cenie tyle ile dałem a nawet mniej troche ale sprzedaje ja tu na miejscu czyli norwegii a bokiem lata tylko juz mnie nudzi to ciagle wymienianie przegubow
-
a4 avant do sportu
Witam zakładam nowy wątek w starym jest syf a sumie niewiem po co skoro auto jest na sprzedaz ale nudzi mi sie tak wiec oryginalnie bylo to 1,8tq a aktualna specyfikacja SILNIK 2,7agb gotowiec soft na 1,2 bara przelot wydech wkładka filtra K&N UKŁAD NAPĘDOWY ori skrzynia z 1,8t sprzeglo rs4 dyfer od b4 z elektroniczna szpera i kilka ubitych przegubów UKŁAD JEZDNY Gwint supersport grubsze stabilizatory niewiem od czego pewnie s albo rs4 wiecej nie pamietam wypasow niema bo to ma jezdzic skrecac a nie wygladac o tu pare fot
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Bedzie cos z rodziny rs? A moze juz jest
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ryk bedzie to pierwszej kontroli pewnie ---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ---------- ryk bedzie to pierwszej kontroli pewnie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Panowie a czemu zawsze na wiesc o 2.7 odrazu wszyscy o spalaniu albo sie ma kase na paliwo albo sie jezdzi dizlem... albo ma sie drugie auto a 2.7 rekreacyjnie tylko..
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
siema siema dlugo mnie nie bylo abdul pakuj tam te 2.7 i nie becz wpakuj gaz i tyle bedziesz latac bo w PL zle sie dzieje widze, to samo co z BMW niedlugo bedzie wiecej s4 niz wyprodukowano jak z Mpowerami jak bedzie mi sie chcialo to moze odswieze swojego temata bo troche sie dzialo
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
to jaki motor teraz bedzie V8 ?? czy znow 2,7
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
jednak zostaje ? kurde musze czesciej sie na to forum logowac bo widze dzieje sie dzieje
-
[B5 1Z] A4 TDi
musi byc naprawde nisko zeby to ladnie wygladalo ja tez kupilem te fele jak zobaczylem jak u krychy to wygladalo ale teraz poszedlem w 18 cali nie dalo sie jezdzic tak zeby to ladnie wygladalo
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jaka swinia ;D
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Prawda boli jednak
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Panie Poziek chyba boli cie ze niemasz najmocniejszego a4 juz, moze zrobimy tak ze teraz ja postawie arturowi na inna chamownie ty wybierzesz ktora, jak wyjdzie ponad 400 zwracasz koszta jak nie bedzie 400 trudno, jak bedzie moc to kasa dla mnie i artura
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a chcialem wlasnie sie zapytac czy ta stefanową mu wpychasz
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
dobra ale patrzac inaczej to abdul juz to kupil i umowa słowa byla skoro typ juz kase miał i skad macie pewnosc ze to ktos z forum? tylko dlatego ze ktos licytowal po tym jak abdul linka zapodal?
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
sprzedam swapa 2.7
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ja chyba sprzedaje swapa mam plan na cos innego ale musze jeszcze przekalkulowac wszystko
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
ehh abdul zobaczysz ze skrzynia bedzie nie taka jak powinna czyt. za dluga (ale mocniejsza) zmieniaj turbiny na conajmiej rs6 ja tyle za motor dalem co ty za cale s4 mialo byc rs4 albo rs6 i co znow niejadace agb
-
[B5 ABC] Tymczasowa niunia by świezak w oczekiwaniu na 2.7bit ;)
ale ze jak wrzucasz do niej 2,7 czy kupujesz s4 ? bo nie czaje
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
Hebli brakowalo juz z 1.8t na wiosne cos sie pomysli
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Moze kasku nie bedzie sie obrażał za prawde i nie spali pomaranczki
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
body a4 hak kola 15" wlepa 1.6 tylko sie odkleila
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
wy sobie robcie body s4 itp duze kola a tu takie oto 1.6 na 15 calach jak to kolega nazwal pokurw tak startowac na takiej drodze [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 20:00_________________________________________________a ty abdul placz i pacz:D
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Malo cos, niemasz przypadkiem k04? Efekt ok jak na k03
-
[B5 AWT] 1.8T AWT zatarty. Szukanie silnika
Nie rozwazales wrzucic innego silnika na jakis mniej awaryjny? jakies v6 koszta prawie te same, kluturacpracy juz inna i mniej awaryjne jak 1.8t chyba ze plnujesz cos modzic to co innego,ale takie 2.8 tez fajnie jedzie i pali prawie to samo
-
[ALL B5] Audi S4
Ecu zawsze mozna zmienic to nie stare 1.8t ze trzeba cala wiazke zmieniac:)