Treść opublikowana przez pawelwarsze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
niektore kolory sa te same niektore nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra wzielem sie za ogarniecie na tip top zegarow w audi i pytanko gdzie w wiazce 96 rok podlaczyc K wire, W wire i terminal 58s zegary polifty z eski z cyfrowym zegarem rozumiem ze pin 20 zolta kostka z starych zegatow czyli polaczenie diagnostyczne podpinam pod W wire ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wiem ze nie mialem immo w zegarach ale wkladam teraz 2.7 z 98 roku a tam juz immo w zegarach jest mowie mam komplet zegary kluczyk ecu tylko.te podlaczenie mnie zastanawia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra pany swap prawie skonczony na jest kluczyk ecu i zegary w tym ze w przy zegarach sa 2 kable od immo a u mnie jeden (przedlift) bedzie to dzialac czy slac ecu na zdjecie immo? jak tak to ktory pin od zegarow podpiac?
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
zielona jesli to forge czyli najmieksza
-
[ALL B5] zbiorniczek podcisnienia
siema gdzie w a4 jest zbiorniczek podcisnienia i ciezko go wyjac ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a jutro bedzie znowu ze jutro do odbioru, skads to znam
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
nie kracz kur*a :>
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
jak kopia to kopia jeszcze lapy kupie jak twoje [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 19:07_________________________________________________tak wiec zostalo kupic jeszcze pare obejm podlaczyc elektryke upozadkowac kable zamontowac pas i zalac plyny ustrojowe Fotki z pozdrowieniami dla Danieka i Arturka
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
krzysiek twoje felgi sa pedalskie [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 16:45_________________________________________________i pokaz wkoncu swoja padaczke na forum
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
sie odezwal ten co samochod na zime tez tak zrobil [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:49_________________________________________________chcial bym zobaczyc jakies filmidlo jak rs4 sedan leci bokiem na pelnej ku$wie po sniegu
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
zartowalem kozacko wyglada tylko trza uzbroic to w dobra felge i glebe w miare
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
bylby bylby wlasciciel niema gustu :gwizdanie:
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
nie lepiej FMIC bylo zapodac ? a furka ladna
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
wiedz ze cos sie dzieje
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
foto nowego motoru zawsze mozna zapodac
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no róbta chłopaki łapdejta
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mi to wyglada na rozstaw 5x112 :gwizdanie: pewnie rozwe beda jak prosiaki czy moze na dziki je przerobisz na czarno
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
jebac to najwyzej tylko na zakupy bede tym jezdzil
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
no ku**a do roboty mam 40km
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
pierwszy tydzien po wyplacie bede jezdzil 2,7 pozniej na polo sie przesiade
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
co to za kolo dokladniej ?? fajna wlepka przy tablicy
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ale niemają wkładu puste poprostu
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ooo czarny dach
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
ze mam isc w wieksza pojemnosc ??