Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwarsze

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwarsze

  1. niektore kolory sa te same niektore nie
  2. dobra wzielem sie za ogarniecie na tip top zegarow w audi i pytanko gdzie w wiazce 96 rok podlaczyc K wire, W wire i terminal 58s zegary polifty z eski z cyfrowym zegarem rozumiem ze pin 20 zolta kostka z starych zegatow czyli polaczenie diagnostyczne podpinam pod W wire ?
  3. wiem ze nie mialem immo w zegarach ale wkladam teraz 2.7 z 98 roku a tam juz immo w zegarach jest mowie mam komplet zegary kluczyk ecu tylko.te podlaczenie mnie zastanawia
  4. dobra pany swap prawie skonczony na jest kluczyk ecu i zegary w tym ze w przy zegarach sa 2 kable od immo a u mnie jeden (przedlift) bedzie to dzialac czy slac ecu na zdjecie immo? jak tak to ktory pin od zegarow podpiac?
  5. zielona jesli to forge czyli najmieksza
  6. siema gdzie w a4 jest zbiorniczek podcisnienia i ciezko go wyjac ?
  7. a jutro bedzie znowu ze jutro do odbioru, skads to znam
  8. jak kopia to kopia jeszcze lapy kupie jak twoje [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 19:07_________________________________________________tak wiec zostalo kupic jeszcze pare obejm podlaczyc elektryke upozadkowac kable zamontowac pas i zalac plyny ustrojowe Fotki z pozdrowieniami dla Danieka i Arturka
  9. krzysiek twoje felgi sa pedalskie [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 16:45_________________________________________________i pokaz wkoncu swoja padaczke na forum
  10. sie odezwal ten co samochod na zime tez tak zrobil [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 14:49_________________________________________________chcial bym zobaczyc jakies filmidlo jak rs4 sedan leci bokiem na pelnej ku$wie po sniegu
  11. zartowalem kozacko wyglada tylko trza uzbroic to w dobra felge i glebe w miare
  12. bylby bylby wlasciciel niema gustu :gwizdanie:
  13. nie lepiej FMIC bylo zapodac ? a furka ladna
  14. foto nowego motoru zawsze mozna zapodac
  15. no róbta chłopaki łapdejta
  16. mi to wyglada na rozstaw 5x112 :gwizdanie: pewnie rozwe beda jak prosiaki czy moze na dziki je przerobisz na czarno
  17. jebac to najwyzej tylko na zakupy bede tym jezdzil
  18. no ku**a do roboty mam 40km
  19. pierwszy tydzien po wyplacie bede jezdzil 2,7 pozniej na polo sie przesiade
  20. co to za kolo dokladniej ?? fajna wlepka przy tablicy
  21. ale niemają wkładu puste poprostu
  22. ze mam isc w wieksza pojemnosc ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.