Treść opublikowana przez pawelwarsze
-
[ALL B5] Audi S4
no a soft juz jest ? i jak tam z tym antilagem wyszlo na tym ecu co gto mowil ?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
u mnie stabilizator nic nie pomogł dziura wielkosci kciuka była w misce pobawic sie i wyciac cos z alu a nie myslec ze stabilizator ochroni
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
tam sie znacie, jest przelot 2.5cala z mojego 1.8t supersprint tylko teraz pozbawiony jednej puchy i jest jak dla mnie mega głosno chociarz w porownaniu do integry braciaka to sie chowa ale wiadomo turbo zawsze ciszej jak wolnossak no abdul musial bym sie zastanowic ale narazie o tym nie mysle:D
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
niewiem jak u ciebie było ale u mnie jest tylkospora końcowa pucha i tyle.
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
duzo sniegu ale mata chociarz jak to brzmi
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a myslalem ze nie opiszesz tego az dziw ze dalej modzisz a 2.7 ma sie dobrze mialo juz swoja pierwsza wizyte w rowie nawet, dałem sie koledze przejechac i to byl pierwszy i ostatni raz jak dałem mu kierwonice i łapy
-
[ALL B5] Audi S4
co wam od mojego avatara
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a myslalem ze moja pozniej wyjedzie pokaz Daniel jakies fotki co sie dzieje
-
[ALL B5] Audi S4
noo o tej srebrnej
-
[ALL B5] Audi S4
moje sie nie psuje bo nie jezdzi
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
zmien te kola prosze takie ładne ałdi a tak je zepsułes, gdzie turbotimer kupiles ?
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
jakie doladowanie jest w tej chwili ?
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
to wez i mi podaj ten wzor- [ALL B5] Audi S4
normalnie dziala- [ALL B5] Audi S4
kazdy stroi gdzie lubi znam pare osob z wawy i okolic i jezdza do GTO na slask znow inni z krakowa czy slaska wala do wawy do MRmotors:)- [ALL B5] Audi S4
gotowiec od nosba i mozna latac tez- [ALL B5] Audi S4
dobra nareperowalem koniec offtopa- [ALL B5] Audi S4
uzupełnieniem przecież nie widać- [ALL B5] Audi S4
coś mnie się wydaje że to jest C ja mam koniec grudnia 98 na ecu i jest właśnie C- [ALL B5] Audi S4
niech odrazu wlaczy antilaga i procedure startu- [B5 AVG] Moja Audiczka
do piekła- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
bedzie v8 szybciej niz myslales pewnie- [B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
co do robienia logow to chyba czytales temat na temat dizla tam jest odcina 4500 jakos a musisz do odciny trzymac z gazem w podlodze a jutro ci sprawdze ta kostke tylko znajde wiazke pod sniegiem- [ALL B5] Wariują zegary
witam zmieniłem zegary na poliftowe i kiedy wlaczam vaga zegary zaczynaja wariowac znaczy sie obrotowiesz wkolko skacze i swieci sie kontrolka oleju. cos zle podlaczone jakas masa czy cos? Kline podpiete pod zlacze diagnostyczne Wwire nie ruszane. dodam ze to zaczyna sie dziac kiedy vag zaczyna wysylac sygnal czyli jak wchodze w jakis moduł. miał juz ktos z tym problem ? a i niema wszystkich w funkcji w zegarach w vagu - [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków