Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelwarsze

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelwarsze

  1. szukaj zoltego kabelka przy ECU co sillnik to inny pin
  2. u mnie tez sie swieca zegary po przekreceniu stacyjki. ale jak mialem ori zegary to normalnie dopierdo po wlaczeniu swiatel sie podswietlenie wlaczalo. moze ktos grzebal juz przy nich ?
  3. dobra panowie ostatnie pytanie 2 problemy, mianowicie swieci sie airbag nadal zapala sie po jakis 2 minutach od wlaczenia zaplonu napoczatku miga tak ze prawie tego nie widac ulamki sekund potem zapala sie na stale i swieci a dwa sposob na sensor na fisie zeby nie swiecil?, zegary to poliftowe s4 2001 rok
  4. troche nietypowa przesiadka z b6 ma b5 ale powodzenia z sprzecikiem
  5. pany tak na szybko gdzie jest sygnal spalania w ecu aeb 1996 rok 5 wtyczek ecu kopie temat i nic
  6. chyba najlepsza rada to poogladac auta kolegow z forum a jak nie www.calibra forum .pl tylko znaczek łopla i jakas lotke na klape
  7. kiera out i bedzie gicior
  8. pawelwarsze odpowiedział(a) na NexoPL temat w Audi A4 B5
    nie spasuje musisz cala wiazke razem z kompem i czujnikami przekladac z 1,8t
  9. dorwac skrzynie i most z 1.8t i tyle lepszy dostep do czesci itp
  10. moze braz z bmw x1
  11. witam czy w 1.8t można zrobić taki patent jak się robiło w wolnossących czyli zatkać w tym wypadku dolot w tipie i na ta metalowa rurkę dac jakiś filierek, czy to nie będzie żadnych negatywów przez to ? czyli falujące obroty czy co na chłopski rozum nic bo przecie powietrza nie będzie łapał ale te 1.8t to dziwne wynalazki i wiadomo niektórych rzeczy nie wolno im robić
  12. no tak ale wczesniej mialem zegary z 98 rok z fisem i wszystko bylo okej a teraz jak wsadzilem te poliftowe z esy to cos sie zepsulo :/
  13. fajnie bedzie wygladac listwa szeroka i waska i do tego wyzej wspomiana klamka
  14. u mnie natomiast po otwarciu kluczykiem otwiera tylko dzwi kierowcy dopiero jak chwyce za klamke i otwieram dzwi reszta sie otwiera
  15. panowie a co moze byc przyczyna slabiej swiecacego panelu klimy i przyciskow? Licznik 2000rok z s4
  16. GTO co innego mowil ale juz drugi czeka na lakierowanie i tak
  17. dobra narazie ujebalem ten kabelek i go zmasowalem pozostaje problem sensor oleju :/ i air bag a temp plynu dziala bez zarzutu
  18. ma ma dokladniej 2 teraz jedna z prawej druga z lewej
  19. mam takie pytanko dorwalem liczniki z s4 polifta elektryczny zegarek i nimoge znalezc pinu odpowiadajacego za temp wody lub cos z tym zwiazane wkolko miga i niewiem jak to wylaczyc reszta dziala jak nalezy
  20. ciekawi mnie tylko czy da sie na tym docisku i tarczy serii od diesla da sie na codzien normalnie jezdzic moze juz ktos mial doczynienia z tym dociskiem ?
  21. audi bylo juz na strojeniu ale zawiele z tego nie wyniklo pozatym maly up w gratach
  22. nudno tu sie zrobilo troche
  23. 2,8 :gwizdanie: jak cos ja bede mial swoj gwint na sprzedanie
  24. jak tak juz modzisz to qwatro swapuj A mega w bieli wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.