Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomazi88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. strasznie zmęczony audik na pierwszych zdjęciach ..ale zrobiłeś naprawdę fajny wozik
  2. bardzooo ładna sztuka
  3. Heh Dzięki wielkie marec-ki za dobre słowo i naukę aa dobrze to musi być dopóki jesteśmy zadowoleni z naszych A4
  4. heh nie no masz rację tylko znowu trzeba wystawiać sprzedawać i kupować ponieważ org nie mam już
  5. heh okey przyjąłem krytykę dzięki za opinie :> nie no to już nic nie będę robił :> pojeżdzę tym do końca roku w przyszłym mam zamiar kupić b7 iii nic pewnie nie będę robił booo z tego co piszecie nie bardzo mi to wychodzi aa to może ktoś kupi;D
  6. Witam Panowie Od wczoraj kiedy próbowałem w dosyć głupi sposób (coś próba wyrywanio - wykręceniowa) wymienić w swoim audi 2000r. rygielek od fotela kierowcy (wyrwałem go z drutem od podnoszenia i zamykania go), zaczęły pajacować zegary tzn, po każdym uruchomieniu samochodu kasuje się licznik .. obroty,temperatury po zgaszeniu silnika nie spadają .. obroty również przy zapalaniu na wskazniku przerywają (wskazówka) i przy zgaszonym silniku nie mogę domknąć szyb... byłem u mechanika i powiedział że to moduł komfortu mógła go wilgoć złapać...ale przeczytałem na necie że centralny zamek steruję owym modułem czy jakoś tak i wydaje mi się że to moja wina gdy wyrwałem ten rygielek. także proszę o opinie i pomoc. pozdawiam
  7. do tych 17" już się jakoś przekonałem spróbować można myślę nad takimi http://moto.allegro.pl/item1071057939_ats_17_audi_mercedes_vw_5x112_super_perfekcyjne.html badz http://moto.allegro.pl/item1083522479_bbs_skrecane_vw_audi_i_inne.html
  8. Witam posiadam alu felgi 15 kolor czarny, obwódki chrom, czarne audi, opona 195/15/65 http://allegro.pl/show_item.php?item=1082082463 można podglądnąć tutaj chciałbym zamienić na jakieś ładne 17 i założyć sportowe sprężyny i tutaj pytania do was czy da się na tym w miarę jezdzić czy nie jest tak zle ?? i jakie koło polecacie?
  9. sam w sobie ten alpine nie robi cuda .. aa z Tubą radzi sobie całkiem całkiem dzięki za odpowiedz .. luknę jeszcze w te kabelki
  10. :hi:Witam za montowałem dzisiaj Subwoofer alpine swd-1600 6'' - 150w i podpiąłem pod niego tubę wszystko pod radio i gra muzyka ..tylko gdy gasze auto wyciągam kluczyk subwoofer się nie wyłącza także proszę o pomoc
  11. okey dzięki wielkie pierwsze okey ale byłem teraz aby sprawdzić to drugie i na złość się nie pokazało heat to ciepło tak mi się wydaje tylko nie wiem co to znaczy to pierwsze...pewnie czeka mnie wizyta u elektryka..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.