Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

postaraj się o jakieś lepsze foto Q zazdroszcze :good:

Opublikowano

no nareszcie wrzuciłeś twojego złoma :P pochwal się jeszcze co masz w zapasie na sezon wiosenny ;P

Opublikowano

grill bez znaczka :thumbdown:

Opublikowano

znaczek chyba czorny jest :mysli:

Opublikowano

tez mi się wydaje ze czarny...

halogeny samoróbka?

Opublikowano

foty robione nokją dwatysiącepięcset ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

grill bez znaczka :thumbdown:

jest czarny znaczek , do okulisty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

halogeny samoróbka?

widziałem kiedyś na all... taki halogeny razem z kratkami , ale moze faktycznie samoróbka

Opublikowano

foty robione nokją dwatysiącepięcset ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

grill bez znaczka :thumbdown:

jest czarny znaczek , do okulisty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

halogeny samoróbka?

widziałem kiedyś na all... taki halogeny razem z kratkami , ale moze faktycznie samoróbka

są takie halo produkcji tureckiej, podobno przyzwoita jakość, dostępne do wielu samochodów które nie miały w tym miejscu wogóle halo...

ładna zima w Norge :cool1:

autko fajne podobywuje mnie się :)

Opublikowano

Fajne fajne tylko ogarnij troszkę ten przód :) bo jakoś tak mu krzywo z oczu patrzy :wink4:

Opublikowano

taki troche do mrogalowego padła podobny :decayed:

:quattro:

Opublikowano

troche maske masz źle spasowaną od strony pasażera

Opublikowano
:good: odrazu inne autko :wink4: czyżby już letnie kapcie? :gwizdanie:
Opublikowano

Pussy :D

Opublikowano
  • Autor

:polew:

a ze mam dobry chumor dzis to daje jakies male spy foto setupu na lato powoli coraz wiecej bedzie :P

2011_03_09_0_24_14.jpg

2011_03_09_0_24_35.jpg

Opublikowano

co to za felga? fajnie wygląda :good: to znaczy mi się podoba a odczucia innych to już ... no bo jestem na etapie szukania czegoś fajnego na lato

Opublikowano
  • Autor

felga to nawet niewiem co to jest, odziedziczyłem ja po bracie ale jakich chinol chyba :)

Opublikowano

wcześniej miałem corse i chciałem sobie astre 3 kupić i takie 17 wstawić (bo te Twoje fele to strasznie podobny wzór do oplowskich),no ale dzięki Bogu zmądrzałem i moją 4ke sobie sprowadziłem :) ale to nie zmienia faktu, że podoba mi się ten wzór

Opublikowano
  • Autor

hehe po teraz to prawie opel jest jest jak tak :cool1: a fakt faktem mi jak i innym podobaja sie te felgi niebylem do nich przekonany ale zalorzylem i pasuje :D tylko mam problem w jaki kolor je pomalowac ;(zostac przy jasnym czy isc w czern, grafit`? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.