Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to powiem Ci, ze to zmasakrowanie zderzaka nic Ci nie da.

Opublikowano
  • Autor

GTO co innego mowil ale juz drugi czeka na lakierowanie i tak :)

Opublikowano

to powiem Ci, ze to zmasakrowanie zderzaka nic Ci nie da.

chodzi ci o chłodzenie ? ?? ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak wedlug niego IC jest jeszcze za cienki i nie daje rady pozatym podczas strojenia 1:3 byla zaslonieta przez zderzak i chwilowo jest takie rozwiazanie do czasu... ahh te made in china

edit:

jednak bedzie swap na ADR :( 125 koni tez jakos jedzie :P

Opublikowano

Czyli moj silnik znow zmienia nadwozie ? Czekaj... to bedzie :mysli: jego czwarte juz :polew: :polew:

Opublikowano

Ups przepraszam wypaplalem :naughty::polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

motor jest

IMG_20111014_181711.jpg

jeszcze tylko czekm na sanki bo abdul81 myslal ze nie trzeba i lape od skrzyni i powoli zabieram sie za montowanie :)

Opublikowano

Fajny ADR, zaraz polece do garażu i sprawdze czy mój wygląda tak samo.

Edit: nie wygląda :shocked: widać mam jakiegoś składaka i silnik z golfa :wallbash:

A tak na serio to fajna motorownia, chciało by sie takie coś ale $$ nie pozwala :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no mialem dostac adr a przez pomylke takie cus dostalem haha :evil:

Opublikowano

kurde pomyliłem się przy wysyłce :wallbash: odeślij wyslę ci adr :decayed:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 17:32_________________________________________________anawet apr ci wyslę :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kuffa abdul dawaj szybciej bo sie ze mnie nabijaja ze POLO jezdze :D

Opublikowano

ty mi nawet nie gadaj bo ty miałeś tylko 1.8t i jeżdzisz polo a ja miałem 2,7tt i jeżdżę bravo w gazie tu się dopiero nabijają :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: po niedzieli powinieneś mieć łapę tak mi babka powiedziała przy wysyłce

Opublikowano

A my gdzie mamy ? hym ? Wariacie ? :)

Opublikowano
  • Autor

na allegro albo szrocie :D [br]Dopisany: 22 Październik 2011, 22:52_________________________________________________ale abdul grubo idzie znow wieksza pojemnosc :>

Opublikowano

:wallbash: Ech :)

To samo Ci powiem pewnie niedlugo :polew:

Opublikowano

no to fakt pojemność wieksza :good: do tego tylko gt28 daniel jakoś wsadzi i ogień z du#y będzie :polew: :polew: pożyjemy zobaczymy będzie albo większa pojemność 4.2tt albo ta sama tylko wieksza moc tyle że w następnym projekcie :decayed: teraz ma byc w miarę "szybko"(o ile 200km może szybko jeździć) ale za to oszczędnie :tongue4: zobaczymy kiedy ty gaz bedziesz wkładał jeśli chcesz tym na codzień jeździć :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

pierwszy tydzien po wyplacie bede jezdzil 2,7 pozniej na polo sie przesiade :D

Opublikowano

ciekawe ile km robisz i czy ci starczy na ten tydzień jazdy :polew: :polew:

nie no spoko tragedii nie ma jak nie butujesz to tylko 18 po miescie pali :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.