Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a weź sobie VT zrób :gwizdanie: może któryś kolor Ci podejdzie, chyba grafit :mysli:

Opublikowano

Pawel jak cos mam podobne wzorem OZ :) Kwalifikuja sie do malowania jak cos :)

Opublikowano
  • Autor

wiesz co ja mysle o twoich ozetach :D ale wez pokaz jakies inne kolorki to zobaczymy :D

Opublikowano
wheel-oz-canova-18-2.JPG
Opublikowano
  • Autor

zajade do ciebie za jakis czas i mozna przymierzyc tylko przypomnij mnie jaki to rozmiar

Opublikowano

Poki co sa czarno-polerowane :) Ale maluje na srebrno niedlugo je. 18"

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jako ze nic sie nie dzieje to przetarlem troche koncowki wydechu :D

DSC00030.jpg

a i jeszcze podnioslem troche gwint bo sie nie dalo jezdzic :P w sumie dalej nie idzie jezdzic :D i kola w jaki kolor malowac :D

DSC00033.jpg

Opublikowano

ogarnij ten przód. kratkę z halo zgubiłeś? widzę, że gril w poprawnej formie wrócił :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

taa gril w poprawnej formie :kox: żonie sie nie spodobal i zaczela drapac farbe i musze na nowo malowac a halo wywalone przez przymiarki FMIC musze jakos pokombinowac zeby to ladnie zgrac i halogeny wsadzic :rolleyes: ma wygladac jak 1.6 :evil:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________ :bry:

DSC00037.jpg

Opublikowano

taa gril w poprawnej formie :kox: żonie sie nie spodobal i zaczela drapac farbe i musze na nowo malowac a halo wywalone przez przymiarki FMIC musze jakos pokombinowac zeby to ladnie zgrac i halogeny wsadzic :rolleyes: ma wygladac jak 1.6 :evil:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________ :bry:

DSC00037.jpg

jeśli nie montujesz kratek bądź nowego zderzaka to wytnij te 3 poziome słupki przed coolerem w zderzaku :good:
Opublikowano

fajna dobrze siedzi :notworthy:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

to zarzuc cos

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

audi bylo juz na strojeniu ale zawiele z tego nie wyniklo :confused4:

pozatym maly up w gratach :)

DSC07780.jpg

DSC07783.jpg

DSC07781.jpg

DSC07786.jpg

DSC07785.jpg

DSC07787.jpg

DSC07788.jpg

Opublikowano

DSC07787.jpg

DSC07788.jpg

Wstaw sobie ten pierwszy element nawiewu , który normalnie leci do puchy , bardzo duzo daje , uwierz mi.

Na bank Ci nie wejdzie w całości przez Tipa , ale podetnij od dołu i bedzie git. miałem tak zrobione w aeb :good:

Opublikowano
  • Autor

ciekawi mnie tylko czy da sie na tym docisku i tarczy serii od diesla da sie na codzien normalnie jezdzic moze juz ktos mial doczynienia z tym dociskiem ?

Opublikowano

To żeś zmasakrował zderzak :no: belke to on jeszcze ma :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ma ma dokladniej 2 teraz jedna z prawej druga z lewej :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.