-
[B5 AEB] Wymiana turbiny
tak jak pisali wyżej, nie trzeba zalewać turbiny olejem, powie Ci o tym każdy mechanik
-
[ALL] Jak to jest z tym chłodzeniem turbiny po jeździe ??
tak jak pisali wyżej, lepiej te kilkanaście sekund poczekać niż zmieniać lub regenerować turbinę
-
(B5 AEB) Doładowanie - wymiana elektrozaworu
tylko wiadomo nowe to $$$ ciśnienie w 1.8T u mnie wynosi 0.5 bara może już się przyzwyczaiłeś do 150 km i sie wydaje, że jedzie słabiej
-
[ALL B5] Przewód od wlewu
albo paliwo jak rozlejesz
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
pewnie z 220-230
-
[B6 AVF] Wycieraczki przód
zapewne tak jak pisał notorious, szwamkuje manetka wycieraczek
-
[B5 AFN] Próba zdiagnozowania turbo(część gorąca)
minimalny luz wzdłużny to norma
-
[ALL B5] Jaki hak holowniczy najlepszy ??
na moje ori to ori wszytko inne to podróbki i nawet mając gwarancje na polski, a niemając na oem wybrał bym oryginał
-
[B6 AVB] Malowanie progów
to raczej element OEM informujący czy auto było robione, niewiem czy to dostaniesz
-
[B5 ADR] Przemalowanie całego auta
u mnie dobry lakiernik bierze od klientów po 250, ode mnie 200 przy malowaniu całego auta zapłaciłem 2200
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
uważam, że lepiej bez
-
[ALL B5] Złamany fotel kierowcy
kup lepiej nowy fotel, nie kosztuje dużo a napewno bedzie lepszy niż spawany
-
[ALL B6] Problem z wentylatorem audi a4 b6-chodzi non stop
miałem ostatnio taki problem w a6 2,5 TDI okazało się spiecie kabli wentylatora, chwile później poszedł alternator:/
-
[B5 ADP] Nowe kable... świecą!
zmień kable najlepiej na oem
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
fajna a3, gratki wyniku
marcin_s7
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta