-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Są też jakieś żarówki h7 Led z przetwornicami testował ktoś coś takiego?na allegro za ok 200zł
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
Oj chlopie chyba nie wiesz co mowisz
-
Folia na oklejenie lusterek
Ostanio widzialem gdzies na allegro lusterka satyna ala s4 w dobrej cenie,ja mam chrom ale sredni mi sie podoba.
-
[ALL B6] Czy grill dolny od s4/rs4 bedzie pasowal do s-line ?
Ja mam kratke w s4 w standardowym zderzaku a wy macie problem w s-line,roboty na 10 minut. ---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------
-
Lusterka RS4 kod lakieru.
Moze mi ktos podpowiedziec czy takie lusterka in pro chrom da rade jakos przerobic na satyne?
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
jaki sposób?macie jakies sprawdzone pomysły,zaczolem sciągac te listwy i juz napewno coś urwałem bo na poczatku sie nie trzymaja,narazie spasowałem,ale biore sie za robote w przeciągu dwóch tygodni
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
Ostatni kolbuszowski spocisz tam byl ale to bylo tak dawno ze niewiele pamietam
-
Klapa bagażnika AVANT z pilota . Powinna isc sama do góry ?
Chyba na forum Octawi coś kombinowali z tymi sprężynkami,nie wiem z jakim już skutkiem,temat ciekawy
-
piszczenie jakby paska po włączeniu klimatronika
Jesli to jakis dzwiek z klimy to radze Ci to sprawdzic,mnie takie objawy sporo kosztowaly
-
żarówki h7, jakie najlepsze?
Też polecam,mam na długich Osram NBP i powiem ze swiatła jest sporo na mijania posiadam Osram Cool Blue Intense,fajne żarówki ale gdyby byly choc ciut bielsze byłyby jeszcze lepsze
-
A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry
A ten grill dolny to co to niby jest?seryjny pomalowany w kolor?
-
Podswietlenie kubka i wizytownika z allegro? ma ktos?
A ok,juz wszystko widze,sadzac po zdjeciach robi to nawet nasz klubowy kolega,a swieci jak na zdjeciach,jest to kawelek pleksy,dioda i dwa kabelki,musisz sobie to jakos wsunac,przykleic i podlaczyc pod esp albo pod kratki jak masz podswietlane,poszukaj jest gdzies watek o tym na forum
-
Podswietlenie kubka i wizytownika z allegro? ma ktos?
Jaka cena tego?
-
Płaskie wycieraczki
z moich obserwacji wynika ze to własnie na orginalnych zlazi czarny lakier,mam na mysli te zwykłe nie aero
-
Dokładki zderzaka, daszek
a miales te listwy załozone aż taka tragedia?
jacek28
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta