Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rusektdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a były takie jak tak to odrobie w polu umyjesz golfiacza przed zlotem i bedziemy kwita
  2. przepraszam a gdzie prawa autorskie ??
  3. rusektdi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tam chodze 4 x w tygodniu i tak zajelem sie treningiem ze zapomialem posta napisac ;d
  4. 800 zl to jest normalna cena. Tune up masz pod reka to sie ciesz bo to dobry tuner. Wal do Roberta(tune up) bedziesz zadowolony. 165 km i 360 nm jesli masz wszystko ok to spokojnie tyle wyjdzie a mysle ze nawet troszke wiecej 170km 370nm
  5. rusektdi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    HAHAHA wiedziałem no dobra trening bez obciagania i asekuracji od tyłu
  6. rusektdi odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest jakis "paker" z warmi i mazur ? Moze wspolny trening jakis w niedługim czasie ? bez podtekstów zboczeńcy ;d ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- A u mnie po 6,99 ale i tak cena za***ista i smak ;d
  7. rusektdi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Spoko dzięki serdeczne. Myślałem że droższy temat i trzeba motor wyciagac ale jak mozna bez to spoko
  8. rusektdi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    co z tym lancuchem za co on jest odpowiedzialny ? Jak przebiega jego wymiana i w jaki sposob ?
  9. rusektdi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Hmmm rozrzad w tfsi jest na pasku tak ? to o jakim lancuchu mowa ?
  10. rusektdi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    reasumujac... czy silnik jest godny polecenia ? z tego co wyczytalem brak problemow z rozrzadem, wtryskami, ? jak sprzeglo wytrzymuje ? czy wytrzymuje soft ~250 km ~400nm ? czy procz brania oleju jest jeszcze cos ?
  11. rusektdi odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Tak czytając cały ten wątek wychodzi na to ze 2.0 tfsi to calkiem niezly motor bez większych wad. Branie oleju 1L na 10 tys to ubytek znośny. Swoja droga ile oleju wchodzi do tego motoru ? I czy ktos moze to jakos odnieść do 3.0 tdi asb ? Bo borykam sie miedzy tfsi a tdi asb
  12. rusektdi odpowiedział(a) na Areka4s4 temat w 2.0TDI
    Ja mam dwumase rozje... i dzwiek jest inny.
  13. Dzięki za cenne uwagi innym razem sprecyzuje wszystko. Stał się cud. Auto samo się naprawiło! Postało kilka dni, złapało troszkę słońca i tyle.
  14. Ja też płaciłem dwie stówki.
  15. Dobra jutro to sie sprawdzi. A jak nie dalej bede pisac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.