-
A4 B5 TDI by a4-freunde
a były takie jak tak to odrobie w polu umyjesz golfiacza przed zlotem i bedziemy kwita
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
przepraszam a gdzie prawa autorskie ??
-
Siłownia
Ja tam chodze 4 x w tygodniu i tak zajelem sie treningiem ze zapomialem posta napisac ;d
-
Program do 1.9 TDI PD AVF
800 zl to jest normalna cena. Tune up masz pod reka to sie ciesz bo to dobry tuner. Wal do Roberta(tune up) bedziesz zadowolony. 165 km i 360 nm jesli masz wszystko ok to spokojnie tyle wyjdzie a mysle ze nawet troszke wiecej 170km 370nm
-
Siłownia
HAHAHA wiedziałem no dobra trening bez obciagania i asekuracji od tyłu
-
Siłownia
Jest jakis "paker" z warmi i mazur ? Moze wspolny trening jakis w niedługim czasie ? bez podtekstów zboczeńcy ;d ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- A u mnie po 6,99 ale i tak cena za***ista i smak ;d
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Spoko dzięki serdeczne. Myślałem że droższy temat i trzeba motor wyciagac ale jak mozna bez to spoko
-
Zalety i wady 2.0TFSI
co z tym lancuchem za co on jest odpowiedzialny ? Jak przebiega jego wymiana i w jaki sposob ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Hmmm rozrzad w tfsi jest na pasku tak ? to o jakim lancuchu mowa ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
reasumujac... czy silnik jest godny polecenia ? z tego co wyczytalem brak problemow z rozrzadem, wtryskami, ? jak sprzeglo wytrzymuje ? czy wytrzymuje soft ~250 km ~400nm ? czy procz brania oleju jest jeszcze cos ?
-
Zalety i wady 2.0TFSI
Tak czytając cały ten wątek wychodzi na to ze 2.0 tfsi to calkiem niezly motor bez większych wad. Branie oleju 1L na 10 tys to ubytek znośny. Swoja droga ile oleju wchodzi do tego motoru ? I czy ktos moze to jakos odnieść do 3.0 tdi asb ? Bo borykam sie miedzy tfsi a tdi asb
-
turbo -chrobotanie
Ja mam dwumase rozje... i dzwiek jest inny.
-
Po przjechaniu kałuży silnik zgasł
Dzięki za cenne uwagi innym razem sprecyzuje wszystko. Stał się cud. Auto samo się naprawiło! Postało kilka dni, złapało troszkę słońca i tyle.
-
Cena rozrządu b6 1.9 TDI 131 KM.
Ja też płaciłem dwie stówki.
-
Po przjechaniu kałuży silnik zgasł
Dobra jutro to sie sprawdzi. A jak nie dalej bede pisac
rusektdi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta