-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
odświeżam kotleta ... dziś posmarowałem smarem "białym" w sklepie motoryzacyjnym za 15 zeta. Posmarowałem 1 raz i jak na razie pomogło... na pewno smarowanie jeszcze powtórzę Jestem po wymianie wałka wraz krzyżakiem. Teraz dopiero pomogło ... nic nie stuka nic nie puka podczas kręcenia kierownicą na postoju jak i podczas jazdy. Smarowanie to pomogło ale na jeden dzień... Pozdroooo
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
62,5 cm
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
polecam olej silnikowy MOTUL od dzika z forum! olej pierwsza klasa czapki z głów pozdrawiam!
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
w czwartek zamowilem olej motul specific od dzika w piątek towar dostarczony! wszystko ok , polecam jak najbardziej kolege!
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
zamów w intercarsie i nic nie bedziesz musiał przerabiać! na allegro http://allegro.pl/niemiecki-serwisowy-bagnet-miarka-oleju-audi-vw-i5999042224.html taki przykład. ja dzis taką miarką sprawdzałem i wchodzi elegancko i jest ok:) pozdro Sprawdzałem olej na bagnecie i było na 19 kresce z 24 czyli tak 3/4 stanu. Na MMI pokazuje tak samo czyli bagnet z inter cars jak i z allegro polecam. Pozdro
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
zamówiłem bagnet w inter carsie cena 85 zł. w aso audi bydgoszcz nie sprzedaja zadnego bagnetu do tego auta!
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
http://allegro.pl/niemiecki-serwisowy-bagnet-miarka-oleju-audi-vw-i5999042224.html auto z 2010 roku ... silnik CAGB. czy ten bagnet bedzie pasował? bo w pokazywanie na MMI to nie wierze do konca!
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie jaki olej do silnika CAGB 136 km.... czytam i chyba nie polecacie castrola?!
-
Felgi z allegro
dlatego chce sie dowiedziec czy felgi brać czy lepiej wziąć z otworem centrującym 57,1 a nie czytać teksty "ja się nie wypowiadam"
-
Felgi z allegro
pierscieni do nich? pierscien centrujący to pierscien centrujący!minimalizuje róznice... wydaje mi sie ze kazde felgi mogą bic jesli nie są odpowiednio wyważone...nowe czy stare używane...nie pracuje w wulkanizacji ale biore to na logike...
-
Felgi z allegro
jeden z klubowiczów pisze ze pierscienie musza byc drugi nie poleca zakładania... wydaje mi sie ze właśnie bez pierscieni koła bedą biły jezeli jest roznica miedzy 57,1 a 73,1.Nie chce sie nabic w butelke dlatego pytam co zrobic kiedy otwór centrujący jest wiekszy? Domyslam sie ze felgi nie sa made in germany itd itp ale szukam felg do 1300 zł bez opon bo opony mam nowe
-
Felgi z allegro
Witam. Chciałbym zakupic te felgi 901 GUN FELGI 16'' 5x112 AUDI A4 A6 VW PASSAT SKOD (3990918282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Otwór centrujący tych felg to 73,1 a w audi jest 57,1 czy bedą pasowały? czy musza byc tez pierscienie centrujące do tych felg i nowe sruby?? Ori mam 16cali Dzieki za pomoc
-
Regulacja lędźwi przedni fotel
przyda sie:) tez muszę to ogarnąć
-
turbo -chrobotanie
Siema. Pozwole sobie odświeżyć temat. Dzwięk "1filmik" znowu wrócił...tzn wrócił już wcześniej ale nie miałem kiedy napisać Sprawa wygląda tak: jak dodaje gazu(obroty około 4tyś.) na tzw"luzie" i obroty spadaja to chrobocze i trzesie autem(nie zawsze) jakby silnik nierówno pracował. Raz zdarzyło sie ze silnik zgasł po przegazowaniu ale bez zadnych problemów odpalilem go spowrotem. Jeszcze jedno jak odłączam weżyk który idzie od "gruszki" to tego dzwięku "chrobotania" nie ma. Czyli podejrzewam ze"gruszka" ma wine. Czytałem tą lekture ale niestety filmik nie działa:: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b6-awx-niepokojacy-dzwiek-11005/ Takze ja stawiam u siebie na gruszke i moze jeszcze zawór n75 przydało by sie sprawdzic i jak cos wymienic:D $$$$$$ by sie przydały na te naprawy:D Pozdrawiam
-
turbo -chrobotanie
moj ojciec ma passata 2000r i nigdy nie słyszałem u niego tego dzwieku. u mnie odślepili egra... błąd zniknął(skasowany)narazie nie powraca:D ale i moc odczuwalna jest inna niz jak był z zaślepionym. hałas dzwięk tego"chrobotania" ucichł...może nie dokońca ale nie jest tak słyszalny jak na filmiku...w sumie jest prawie w ogóle nie słyszalny a dodam ze hałasowało ostro(jak dla mnie bardzo wkurzający i nieprzyjemny dzwięk) Zobacze co dalej bedzie sie działo... auto ma kopa jak trzeba, zbiera sie super także poobserwuje...i zobacze co dalej...
Areka4s4
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta