Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Biedron82

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zapodam jutro bo kompa zostawiłem na warsztacie Siema. Kody błędów to: 4531 i 4527 Pozdro
  2. oczywiście. Wyskakują błędy sterowania wentylatora. Tyle, że nie wiem czy KO sterownik czy sam wentylator.
  3. Witam Czy ktoś z was zderzył się z przypadkiem nie działającego wentylatora chłodnicy? Mam właśnie taki problem i zamierzam rozebrać przód żeby dostać się i sprawdzić sterownik lub wentylator. Pytam bo być może to jakaś pierdółka nawaliła i nie jest konieczne rozebranie twarzy Pozdrawiam
  4. Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi bardziej o uszczelki, preparaty do smarowania linek, ewentualnie jak takie coś przeprowadzić. Pozdro
  5. Witam wszystkich Zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie wskazówek, rad, wrzucenie jakiś foto odnośnie czyszczenia i konserwacji dachu panoramicznego w a4 b8. Dodatkowo prosił bym o wskazówki jakich środków do tego użyć Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
  6. Testował może ktoś produkty firmy GERMES ?
  7. Siema wszystkim Nie chce zapeszać ale kupiłem smar w spreyu, psikałem w wieloklin do oporu i jak na razie problem zniknął. Będę monitorował to i jak coś to od razu napiszę. Pozdro
  8. Orti a czy w twojej B8 też miałeś wrażenie, że kierownica trochę ciężej chodzi?
  9. Chciałem podziękować za wasze podpowiedzi. W nast tygodniu będę chciał przesmarować od dołu wspomniany przez was wieloklin. Pozdrawiam
  10. Witam. Mam pytanie, może ktoś z was miał podobny problem lub jest w stanie udzielić mi rady. Problem mój objawia się tym, że gdy stoję w miejscu i kręcę kierownicą w lewo lub w prawo co jakiś czas czuję na kole kierownicy takie pyknięcia, stuki. Dzieje się to tylko podczas stania w miejscu lub jazdy bardzo powoli. Auto ma zawieszenie w bardzo dobrym stanie, niedawno sprawdzałem na stacji. Obawiam się najgorszego, że może to być listwa zębata. Z góry dziękuję za podpowiedzi lub sugestie. Pozdro
  11. Witam wszystkich. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b8 2010r. Z tego powodu postanowiłem się zarejestrować na forum w celu poszerzenia znajomości, udzielenia pomocy lub wysłuchania cennych rad Samochód który posiadam ma fajnąs pecyfikację: ma panoramiczny dach, fajną tapicerkę i automatyczną skrzynię ( niestety multitronic ) Silnik to 2.0tdi i tyle z tych ciekawszych rzeczy Oczywiście w miarę możliwości po przeprowadzonych modyfikacjach będę informował ziomków na forum. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich ! ! !

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.