-
wentylator chłodnicy nie załącza się.
Zapodam jutro bo kompa zostawiłem na warsztacie Siema. Kody błędów to: 4531 i 4527 Pozdro
-
wentylator chłodnicy nie załącza się.
oczywiście. Wyskakują błędy sterowania wentylatora. Tyle, że nie wiem czy KO sterownik czy sam wentylator.
-
wentylator chłodnicy nie załącza się.
Witam Czy ktoś z was zderzył się z przypadkiem nie działającego wentylatora chłodnicy? Mam właśnie taki problem i zamierzam rozebrać przód żeby dostać się i sprawdzić sterownik lub wentylator. Pytam bo być może to jakaś pierdółka nawaliła i nie jest konieczne rozebranie twarzy Pozdrawiam
-
CZYSZCZENIE + KONSERWACJA DACHU PANORAMICZNEGO A4 B8
Dzięki za odpowiedź. Chodziło mi bardziej o uszczelki, preparaty do smarowania linek, ewentualnie jak takie coś przeprowadzić. Pozdro
-
CZYSZCZENIE + KONSERWACJA DACHU PANORAMICZNEGO A4 B8
Witam wszystkich Zwracam się z ogromną prośbą o udzielenie wskazówek, rad, wrzucenie jakiś foto odnośnie czyszczenia i konserwacji dachu panoramicznego w a4 b8. Dodatkowo prosił bym o wskazówki jakich środków do tego użyć Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
-
Jaka aktywna piana i szampon?
Testował może ktoś produkty firmy GERMES ?
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
Siema wszystkim Nie chce zapeszać ale kupiłem smar w spreyu, psikałem w wieloklin do oporu i jak na razie problem zniknął. Będę monitorował to i jak coś to od razu napiszę. Pozdro
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
Orti a czy w twojej B8 też miałeś wrażenie, że kierownica trochę ciężej chodzi?
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
Chciałem podziękować za wasze podpowiedzi. W nast tygodniu będę chciał przesmarować od dołu wspomniany przez was wieloklin. Pozdrawiam
-
Stuki podczas kręcenia kierownicą w A4 B8
Witam. Mam pytanie, może ktoś z was miał podobny problem lub jest w stanie udzielić mi rady. Problem mój objawia się tym, że gdy stoję w miejscu i kręcę kierownicą w lewo lub w prawo co jakiś czas czuję na kole kierownicy takie pyknięcia, stuki. Dzieje się to tylko podczas stania w miejscu lub jazdy bardzo powoli. Auto ma zawieszenie w bardzo dobrym stanie, niedawno sprawdzałem na stacji. Obawiam się najgorszego, że może to być listwa zębata. Z góry dziękuję za podpowiedzi lub sugestie. Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b8 2010r. Z tego powodu postanowiłem się zarejestrować na forum w celu poszerzenia znajomości, udzielenia pomocy lub wysłuchania cennych rad Samochód który posiadam ma fajnąs pecyfikację: ma panoramiczny dach, fajną tapicerkę i automatyczną skrzynię ( niestety multitronic ) Silnik to 2.0tdi i tyle z tych ciekawszych rzeczy Oczywiście w miarę możliwości po przeprowadzonych modyfikacjach będę informował ziomków na forum. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich ! ! !