-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ok bede w dzień dzwoniłn
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Re: Uszanowanie moje:-) potrzebuje rurę kolektorową z elementem elastycznym do audi a4 b6 2002 avant 150KM czy ktoś coś wie co gdzie i za ile?;-)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Uszanowanie moje:-) potrzebuje rurę kolektorową z elementem elastycznym do audi a4 b6 2002 avant 150KM czy ktoś coś wie co gdzie i za ile?;-)
-
bierze olej 1.8 T
Witam mam podobny problem ze swoim autem. Na trasie pobiera jak depne, po mieście przy spokojnej jeżdzie nic nie bierze oleju. Mam pytanie gdzie w Słupsku zregenerować można turbinę? lub jesli można to jakąś używkę wsadzić?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
cos sie dzieje w srody??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
zalany mam castrol 5w40 , wlasnie sie dowiedzialem tez ze moze byc z olejem problem i zalecono mi wymiane na valvoline 5w50 , czy jesli czujnik walniety to caly czs powinienem pokazywac min oleju albo przynajmniej co jakis czas , a od powrotu z wawy ani razu nie wyskoczyl a to juz dwa tygodnie bedzie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dev: mam pytanie, jechalem ostatnio na trasie do wawy i zaskoczyl mi czujnik na autostradzie ( 170km/h) od poziomu oleju, rano przed wyjazdem sprawdzilem i bylo w polowie miedzy mak a min , wiec na na stacji dolalem troche bo pomyslalem ze wciagnal , ale okazalo sie ze jak dojechalem do waway i silnik ostygl to oleju bylo pod korek, i odwrotna sytuacja w drodze powrotnej , kiedy auto depnalem to po 50km znowu czujnik zaskoczyl ze min oleju, nie dolewalem bo wiem ze maks mam, jak wrocilem do domu i zaczalem normalnie jezdzic tzn nie cisne go po 170-180 to wogole czujnik sie nie odzywa, tylko nie mow mi jak znajomy ze moje auto nie lubi takich predkosci co to moze byc? masz jakis pomysl?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
co do prania auta mam znajomego , ktory dobrze sie spisuje w tym temacie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
codziennie gdzie?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ciszaaaaaaaaaaaa:facepalm:
-
uchwyt składania kanapy
pomyliłem:facepalm:
-
uchwyt składania kanapy
ok jutro robir fotke i wysylam :-) ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- potrzebuje dokladne taka klamke, za kierowca ---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- jak widać naprawiłem tymczasowo, faktycznie demontaż prosty, dwie śrubki i po temacie jeśli ktokolwiek ma taki uchwyt będę wdzięczny za pomoc
-
uchwyt składania kanapy
Witam wszystkich . Nie wiem jak to sie stalo ale przy skladaniu tylnej kanapy zlamala mi sie ta raczka . Czy ktos wie jak to wymienic i gdzie dostac taka raczke? Mam audia4 2002 avant 1.8t
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
fanie ze bedzie ktos z lapkiem :-) mam problem chyba z klima:-( - Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19