Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 seryjny zderzak przód + dokladka z cupry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Widzialem kilka fotek a4 z seria zderzakiem i dokladka z cupry. Macie ktos fotki takich a4? Ewentualnie ma ktos takie cos z forum u siebie? Myslalem czy nie przyspawac tej dokladki z cupry do zwyklej dokladki z a4 bo i tak bede lakierowal w kolor...

Opublikowano

pozyczone;

A4_B6.jpg

<br /><br />

KGr_Hq_R_l_YE9_Iz2w_CD_BPZCV3d_ZIw_60_3.jpg

<br /><br />

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie chodzi mi o takie cos jak 1 zdjeciu:)

Opublikowano

Jaka jest cena takiej dokladki?fajnie to wyglada

Opublikowano

A macie może jakieś większe zdjęcia??

Chyba że ja tych nie umiem powiększyć...

Opublikowano

ma ktoś fotkę tej dokładki z zderzakiem sline b6 ?

Opublikowano

mam cos takiego tylko to jest a6,ale podobnie wyglada

A6_C5.jpg

<br /><br />

o i jest s-line

331188_10150842035895277_864920276_20905475_1589597165_o.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ciekawe jak z wytrzymaloscia takiej dokladki?szczegolnie w zimie :eusathink:

Opublikowano

Przynajmniej podjazd odśnieżony :decayed:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
  • Autor

Myslalem czy jej nie zespawac razem z seryjna dokladka? Co myslicie?

Opublikowano

Po co się bawić w koszty? Każdy ją przykręca na wkręty do zderzaka i jest dobrze spasowane :wink:.

Opublikowano

Ciekawe jakby się komponowała u mnie z niebieską ori dokładką. Hmmm :eusathink:Mogłoby to nawet fajnie wyglądać. Trzeba się zastanowić :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie w B7 to lepiej wygląda :)

Opublikowano

u mnie przy glebie -40 jak dojade pod sklep do kraweznika to jest 1cm miejsca miedzy zderzakiem a kraweznikiem zastanawialem sie juz nie raz nad ta dokladka bo fajnie to wyglada ale ciekawe czy by gdzies nie zostala :facepalm:

Opublikowano

czytalem wypowiedzi z innych forum,gora rok, dwa i po dokladce,zawsze cos stanie na drodze,trzeba bardzo uwazac....

Opublikowano
czytalem wypowiedzi z innych forum,gora rok, dwa i po dokladce,zawsze cos stanie na drodze,trzeba bardzo uwazac....

tez tak mysle no fajnie to wyglada ale nie wytrzyma dlugo:kwasny:

Opublikowano

Trzeba po prostu uważać :wink: Ja jak miałem A3 na glebie to zawsze gdzieś dojechałem potem już mi weszło w nawyk żeby nie dojeżdżać i nawet teraz jak mam A4 wysoko to zostaje mi dużo miejsca z przodu jak parkuję przed krawężnikami he :wink:

Opublikowano
Trzeba po prostu uważać :wink: Ja jak miałem A3 na glebie to zawsze gdzieś dojechałem potem już mi weszło w nawyk żeby nie dojeżdżać i nawet teraz jak mam A4 wysoko to zostaje mi dużo miejsca z przodu jak parkuję przed krawężnikami he :wink:

nie trzeba duzo przy glebie i wiekszym sniegu dokladka pojdzie sie yebac :decayed:

Opublikowano

Ja A3 jak śniegu dowaliło nawet nie wyjeżdżałem z garażu :glupek2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.