Treść opublikowana przez miki
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Łukasinskiego drugi zakład za tapicerem Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Rzuć linkiem albo namiarem na komis to może ktoś pomoże
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Za Platanem ceny prawie jak w ASO
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Za zimno żeby żyć
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ogólnie antenka spoko, nadal mam ją gdzieś w piwnicy, byłem zadowolony. Ale na twoim miejscu szukalbym czegoś co szybko zdemontujesz np przed wyjazdem na parking podziemny - kladziona albo odkrecana
-
B6 DIVISION
Wałki przy okazji wymienione?
-
B6 DIVISION
Az tyle? Ja wystawiłem za 500 to nikt nie chciał
-
B6 DIVISION
Przy próbie zamknięcia budzika bardziej zwraca się uwagę na drzewa przy drodze
-
B6 DIVISION
Kaju, fajnie wygląda to podświetlenie, ale ja bym się wściekł podczas jazdy
-
B6 DIVISION
Tak, nie, tak, tak, biedronki
-
B6 DIVISION
Masz wątek w dziale detailing robiłem, pacjent przeżył
-
B6 DIVISION
Zielone ludziki nie śpią
-
B6 DIVISION
Tym bardziej oddawaj dekiel! Człowiek się zlitował i podesłał dekiel coby mu olej do lampy nie wleciał i co dostaje?!
-
B6 DIVISION
Wszystko na sprzedaż, oddawaj mój dekiel do lampy!
-
B6 DIVISION
Pierwszy handlarz chyba było sucho na bagnecie Ostatni raz wchodziłem na forum z kompa pół roku temu, o niczym nie wiem
-
B6 DIVISION
Hahahaha, może jeszcze jeszcze zdjąć wymiar z wacka? Podejrzewam że w tej rubryce byłyby nadużycia Nie wladi?
-
B6 DIVISION
A co mam uzupełnić? Widzę że zielone ludziki nie tylko na Ukrainie
-
B6 DIVISION
Ty lepiej dolej oleju
-
B6 DIVISION
Spytaj kaja, on się zna na wycierających się wałakach
-
B6 DIVISION
Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze Kupiliśmy ale to nie dla mnie Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce Dlatego ja miałem q w manualu - mniut
-
B6 DIVISION
Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze Kupiliśmy ale to nie dla mnie Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone
-
B6 DIVISION
Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze
-
B6 DIVISION
Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta
-
Zapaszki do auta
Tak się przedłuża ich życie, ja leję wody do połowy, zostawiam na godzinę, resztę wylewa, na jakiś czas pomaga
-
Zapaszki do auta
Może dostałeś jakieś leżaki magazynowe/podróbki? Spróbuj namoczyć te drewienka w wodzie, może się uda