Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miki

  1. Łukasinskiego drugi zakład za tapicerem Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
  2. Rzuć linkiem albo namiarem na komis to może ktoś pomoże
  3. Za Platanem ceny prawie jak w ASO
  4. Za zimno żeby żyć
  5. Ogólnie antenka spoko, nadal mam ją gdzieś w piwnicy, byłem zadowolony. Ale na twoim miejscu szukalbym czegoś co szybko zdemontujesz np przed wyjazdem na parking podziemny - kladziona albo odkrecana
  6. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wałki przy okazji wymienione?
  7. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Az tyle? Ja wystawiłem za 500 to nikt nie chciał
  8. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przy próbie zamknięcia budzika bardziej zwraca się uwagę na drzewa przy drodze
  9. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju, fajnie wygląda to podświetlenie, ale ja bym się wściekł podczas jazdy
  10. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak, nie, tak, tak, biedronki
  11. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz wątek w dziale detailing robiłem, pacjent przeżył
  12. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zielone ludziki nie śpią
  13. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tym bardziej oddawaj dekiel! Człowiek się zlitował i podesłał dekiel coby mu olej do lampy nie wleciał i co dostaje?!
  14. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko na sprzedaż, oddawaj mój dekiel do lampy!
  15. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierwszy handlarz chyba było sucho na bagnecie Ostatni raz wchodziłem na forum z kompa pół roku temu, o niczym nie wiem
  16. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hahahaha, może jeszcze jeszcze zdjąć wymiar z wacka? Podejrzewam że w tej rubryce byłyby nadużycia Nie wladi?
  17. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A co mam uzupełnić? Widzę że zielone ludziki nie tylko na Ukrainie
  18. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty lepiej dolej oleju
  19. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spytaj kaja, on się zna na wycierających się wałakach
  20. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze Kupiliśmy ale to nie dla mnie Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone Szkoda że większosc tych 3.0 to automaty a jakoś boję się ich , znam jednego który się dorobił na takich automatach Zresztą w dzisiejszych czasach ciężko trafić na zadbany egzemplarz a mi nikt nie da za moje B5 tyle ile chce Dlatego ja miałem q w manualu - mniut
  21. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze Kupiliśmy ale to nie dla mnie Wybrał ośkę , jedzie to naprawdę fajnie , ogólnie wydaje mi się że jest okej ale zobaczymy co z tego wyjdzie po czasie Chyba sprzedam swoje B5 i pomyśle o takim 3.0 ;P Tylko nie popełniaj tego błędu i bierz 4 buty pędzone
  22. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizatory, cewki, blok jest alu, przy złym traktowaniu lubi sobie popękać. Poza tym przeguby, napęd, zobacz czy nie ma bicia od wału (jeśli to quattro, innej opcji nie biorę pod uwagę). No i jeszcze najważniejszy test - czy zamyka budzik Zazdroszczę Ci, swoją sprzedałem i żałuję, ten dźwięk uzależnia Najlepiej podłącz pod kompa, sprawdź korekty, czy zapłony nie wypadają. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to wpisz w google 3.0 ASN, na forach A6 jest dużo o tym motorze
  23. miki odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzę że prywaciarzom się powodzi, mam rozwiązanie na twój problem - dieta
  24. Tak się przedłuża ich życie, ja leję wody do połowy, zostawiam na godzinę, resztę wylewa, na jakiś czas pomaga
  25. Może dostałeś jakieś leżaki magazynowe/podróbki? Spróbuj namoczyć te drewienka w wodzie, może się uda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.