-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Łukasinskiego drugi zakład za tapicerem Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Rzuć linkiem albo namiarem na komis to może ktoś pomoże
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Za Platanem ceny prawie jak w ASO
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Za zimno żeby żyć
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Ogólnie antenka spoko, nadal mam ją gdzieś w piwnicy, byłem zadowolony. Ale na twoim miejscu szukalbym czegoś co szybko zdemontujesz np przed wyjazdem na parking podziemny - kladziona albo odkrecana
-
B6 DIVISION
Wałki przy okazji wymienione?
-
B6 DIVISION
Az tyle? Ja wystawiłem za 500 to nikt nie chciał
-
B6 DIVISION
Przy próbie zamknięcia budzika bardziej zwraca się uwagę na drzewa przy drodze
-
B6 DIVISION
Kaju, fajnie wygląda to podświetlenie, ale ja bym się wściekł podczas jazdy
-
B6 DIVISION
Tak, nie, tak, tak, biedronki
-
B6 DIVISION
Masz wątek w dziale detailing robiłem, pacjent przeżył
-
B6 DIVISION
Zielone ludziki nie śpią
-
B6 DIVISION
Tym bardziej oddawaj dekiel! Człowiek się zlitował i podesłał dekiel coby mu olej do lampy nie wleciał i co dostaje?!
-
B6 DIVISION
Wszystko na sprzedaż, oddawaj mój dekiel do lampy!
-
B6 DIVISION
Pierwszy handlarz chyba było sucho na bagnecie Ostatni raz wchodziłem na forum z kompa pół roku temu, o niczym nie wiem