Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dokładki zderzaka, daszek


platinum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś kupował z was z allegro takie elementy jak spojler tylni "daszek" oraz dokładki zderzaka przedniego (dwa elementy), średnio po 150-170 pln??

jak to wygląda??, trzyma się??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o dokładkach przedniego zderzaka, ale doczytałem że są z laminatu, więc może być problem ze spasowaniem. A nawet jak się uda je ładnie zamontować, to przy byle otarciu o krawężnik pewnie pęknie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie lepiej orginal to będziesz miał pewność że wszystko pasuje i będzie to jakoś wyglądało.w dziale sprzedam kolega miał na sprzedarz.ja kupiłem orginal i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o te imitacje listw to temat byl obszerny i nie ma porownania do orginalu.wiadomo ze za ori musisz wylozyc troche siana,ale za to jak ladnie wyglada.a te podrobki z allegro po malowaniu to marszcza sie jak skora na waclawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dokładkę zderzaka tylnego. Tak już było jak kupiłem. Na allegro takie nazywają się jako dokładka s4. Nie wiem czy z laminatu ale jakoś wcale nie peka nie wyciera się i nic się nie dzieje. Chociaż też bym wolał jakis oryginalny ale dobrze jest. Tylko u mnie to jest w b5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie miałem wyboru. Poleciałem na wygląd samochodu a w aukcji nic nie pisało że to dokładka. Na miejscu okazało się że dokładka a nie zderzak ale wziąłem ją i właśnie pisze że nic się nie dzieje, nie odkleja, nie pęka i wcale się nie pomarszczyla po malowaniu. Ale oryginał to oryginał. Wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste na internęcie z komórki... Spróbuje wstawić jakieś zdjęcie tylko raczej mam takie z daleka

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

no i telefonem tego nie zrobie. Jutro jak znajdę chwilę to siąde do kompa i spróbuje załadować zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że nie będzie to nigdy oryginał. Ale zależy na jaki zamiennik trafisz, są fatale ale są i dobrej jakości. Gwarantuję Ci że spora część osób z forum też ma takie w swoim samochodzie np listwy drzwiowe, lotki - tylko każdy boi się przyznać bo powiedzą że jeżdżą na laminacie :facepalm: Jak coś jest dobrze zrobione to będzie robiło swoją robotę obojętnie czy jest oryginalne czy też nie. A jak coś jest źle zrobione to choćby wyszło z ASO to będzie lipne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara masz tak jak chciałeś. View image: 11092012062

Tylko się nie nie śmiać że wiocha bo zęby powybijam:decayed: :wink: he he

kuna80 myśle że masz racje. Np moja była tak robiona z niemczech i sie trzyma. Jakoś nawet jak kobiecie siatke ogrodzeniową przestawiłem tyłem to nie popękało:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki:) jak coś to klej może się ładnie przypasuje a wygląd będzie zmieniony:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam daszek nad klapą w avancie zamontowany z dalsza jest spoko lecz z bliska to już nie jest tak kolorowo, więcej bym już tego nie zamontował lepiej trochę poczekać i kupić ori :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u Ciebie problem tkwi że daszek nie za bardzo pasuje do klapy czy złe zostało przyklejone? Sam robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...