Treść opublikowana przez pawelwarsze
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
jak tam malolaty pod remiza ? jest roznica przed i po
-
[B6 BFB] Zawór DV
biltema:/ idz oddaj to i kup nowego bosha
-
[B5 AEB] Sprzegło z diesla
witam czy podejdzie sprzeglo z a4 quattro 1,9tdi avg 5 bieg do aeb quattro ? lezy mi prawie nowy sachs z dizla i a w 1,8t do wymiany pytanie czy podejdzie
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
a mnie to zbesztali za czarny grill :kox: ale fura kox
-
[B5 AEB] Demontaż miski
na kanale czy podniesionym samochodzie sanki opuszczales?
-
[B5 AEB] Demontaż miski
przypomialo mi sie ze mam kobylki a sanki sa na 4 sruby bodajze
-
[B5 AEB] Demontaż miski
niemam kanalu
-
[B5 AEB] Demontaż miski
uszczelka zwykla czy sylikon dac ?
-
[B5 AEB] Demontaż miski
witam wiem ze temat byl poruszany kilka razy ale niektore porady sie sprzeczaja, mianowicie jedi mowia ze w aeb trzeb podnosic silnik inni ze nie trzeba nic odkrecac bo tam samo schodzi juz sam niewiem, trzeba podnosic silnik/ odkrecac sanki czy tak sie da bez tego. jesli tak to co lepiej opuscic sanki czy podniesc silnik przy wymianie miski olejowej.
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
taa gril w poprawnej formie żonie sie nie spodobal i zaczela drapac farbe i musze na nowo malowac a halo wywalone przez przymiarki FMIC musze jakos pokombinowac zeby to ladnie zgrac i halogeny wsadzic ma wygladac jak 1.6 [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 19:52_________________________________________________
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
jako ze nic sie nie dzieje to przetarlem troche koncowki wydechu a i jeszcze podnioslem troche gwint bo sie nie dalo jezdzic w sumie dalej nie idzie jezdzic i kola w jaki kolor malowac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
niewiem czy to cos da bo wsadzilem stare zegary i dalej to samo swieci sie olej woda i nie dziala obrotomierz ale masz numer zegarow 8D0 919 881 J VDO 110.008.992/002 aha i dodam ze teraz niedziala tez stan kilometrow na starych zegarach ;( niewiem moze cos z masa `? choinka dalej sie swieci, bezpieczniki sprawdzone auta nie odpalalem jeszcze bo rozebralem troche motor ;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zakładałeś zegary z cyfrowym zegarkiem? :gwizdanie: nie zegary sa 1998 rok czyli analog zegar
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
siemano jakis czas temu zmienilem zegary na te z fisem i myslalem ze cos nie laczy bo swieci olej plyn chodniczy i niedziala obrotek ale sprawdzilem kabelki i wszystko okej teraz spowrotem wsadzilem te stare zegary i to samo :/ dodam ze nie mialem odpietego akumulatora zapierwszym razem. jakies pomysly ?
-
[ALL B5] Problem z podłączeniem Vaga
witam mam taki oto problem ze podlaczam vag do samochodu i pokazuje ze nie znaleziono interfejsu, sprawa wyglada inaczej jak robie test w VCDS i pokazuje ze wszystko jest okej. Czy to moze byc wina zegarow ze zmienilem na poliftowe jeszcze nie wszystko w nich dziala i raz pokazalo ze nie mozna sie podlaczyc z zegarami moze to byc ten problem czyli przez zegary vag wywala blad w polaczeniu ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
Nizej ją!!!
-
[ALL] AirBag wystrzelił Pomocy
powinno byc to
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
zajade do ciebie za jakis czas i mozna przymierzyc tylko przypomnij mnie jaki to rozmiar
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
wiesz co ja mysle o twoich ozetach ale wez pokaz jakies inne kolorki to zobaczymy
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
tez jestem za grafitem
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
hehe po teraz to prawie opel jest jest jak tak a fakt faktem mi jak i innym podobaja sie te felgi niebylem do nich przekonany ale zalorzylem i pasuje tylko mam problem w jaki kolor je pomalowac ;(zostac przy jasnym czy isc w czern, grafit`?
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
felga to nawet niewiem co to jest, odziedziczyłem ja po bracie ale jakich chinol chyba
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
a ze mam dobry chumor dzis to daje jakies male spy foto setupu na lato powoli coraz wiecej bedzie
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
...
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
...