Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zakupie:

Rok 1995

Silnik 2.8 V6 Quattro 174km

Pełna elektryka

klimatronik

szyber

skóra

podgrzewane fotele

zresztą chyba widać na zdjęciach :)

6d595772f24e0f3em.jpg0f097ebaa1f4d651m.jpgc38aa11d84570c57m.jpg5795bc2fc964261bm.jpga61f5c553241ca25m.jpg

b5771fa02ee8b792m.jpg4f3cf2f8ffb730bcm.jpg

Małe zmiany:

Fele 16 z oponkami continental 225/55 95V

Obwódki szyb

radyjko CB President Johny II

Nowy komplet wahaczy MS

Białe kierunki

200d07fc2b00880bm.jpgce0d06f3578e54bbm.jpg2a1e29ca935a1f44m.jpgaeb7e7e96b9fe31fm.jpge0e865a121391b86m.jpg

Kierownica :kox:

9e9055bef4c9129am.jpg

Radyjko Cancert pluc, zmieniara na 6CD i Org z A6 SUBWOOFER BOSE ze wzmacniaczem

1b0eb7437c64e810m.jpg196904cfafe798f4m.jpg82ec38f592934048m.jpgbae0f155f81c2cfbm.jpg

Nowe kubełkowe fotele z jaśkami i z grzaniem d*py :rolleyes:

3321140c64df5098m.jpg8e3783714f83514bm.jpg84ed04af4faaea9bm.jpg

Został także wymieniony:

- pasek rozrządu

- rolki

- pompa wody

- napinacz i pasek

- termostat

- nowy płyn chłodniczy

- klocki hamulcowe i przetoczenie tarcz

Felgi OZ 17 225/45

81ef2854ed8d8548m.jpg

lampy tył led

d5bf8319fea66b4am.jpg

Recarosy :kox:

Podświetlane kratki nawiewów

boczki z czerwonymi lampkami maskownice BOSE

Głośniki w tylnych boczkach

schowek kierowcy i pasazera + lampki

półka tył ze stopem

3bf1b020b6a58d50m.jpg 1fdc484a2df4ee74m.jpg fcd0179f7214ab19m.jpg 02dc226907a20c37m.jpg 9b90b90124e24b30m.jpg

Felgi od s4 17/45/225

201102263141.jpg201102263143.jpg201102263144.jpg

Xenony z S4

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg

Półka w skórce i ori roleta

201107063361.jpg201107063362.jpg201107063364.jpg201107063365.jpg201107063366.jpg

Dekory "ala carbon"

201107093377.jpg201107313416.jpg201107313419.jpg201107313410.jpg201107313414.jpg

Opublikowano

Ładne :a4fan: i do tego :quattro: powodzenia w modach :)

Opublikowano

Ładna :a4fan: i słuszny silnik i oczywiście :quattro:

Oczywiście zrób kilka modów żeby ją odmłodzić:

- nowe lampy valeo/depo

- tylne po 2 lifcie

- kierunki zmień na białe

- troszkę obniż

- fele minimum 17'

Graty furmanki :good:

Opublikowano

ja bym zmienil lampy i felgi, zawieszenie juz masz niskie z tego co widac, pozatym ładne auto kolor jak moj

Opublikowano

Najbardziej podoba mi się na pierwszym zdjęciu :kox: a tak na poważnie to zadbane 2,8 Quattro i bez gadania :good:

Tapicerka zajebiocha!!!!!!!

Opublikowano

fajna fajna... i to polaczenie -klima i szyberdach- :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wiem że może komuś wydawać się dziwne takie połączenie ale skoro taka wersja się trafiła to już nie wybrzydzałem :>

Opublikowano

chodzi ci o polaczenie klimy i szyberdachu??? mi sie taka promocja bardzo podoba :cool1:

Opublikowano

chodzi ci o polaczenie klimy i szyberdachu??? mi sie taka promocja bardzo podoba :cool1:

mnie również, ale niestety nie mam klimy :(
Opublikowano

chodzi ci o polaczenie klimy i szyberdachu??? mi sie taka promocja bardzo podoba :cool1:

mnie również, ale niestety nie mam klimy :(

tak bywa... ja uparcie dążę przy zakupie do klimy... inaczej auta nie ogladam nawet... czlowiek sie tak przyzwyczaja

Opublikowano

fajna, ten silnik z napędem quattro robi robote :good: , pzdr

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
tak bywa... ja uparcie dążę przy zakupie do klimy... inaczej auta nie ogladam nawet... czlowiek sie tak przyzwyczaja

Dokładnie, zgadzam się. Poprzednie auto miałem bez klimy i myśle że już drugi raz nie popełnie tego błędu :>

Opublikowano

:> Fajna audiunia :good:

Silnik taki to super sprawa wiem co piszę bo sam bujam się v6-tką.

Fajnie,że grono 2,8 się powiększa :wink4:

Pozdrawiam.

Opublikowano

Silnik taki to super sprawa wiem co piszę bo sam bujam się v6-tką.

W końcu V6 to V6 :cool1:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś pare noweych fotek dorzucam :>

W mojej pszczółce pojawiły się przez ten czas:

Fele 16 z oponkami continental 225/55 95V

Obwódki szyb

radyjko CB President Johny II

Nowy komplet wahaczy

Narazie tylko tyle :confused4:, dalsze modyfikacjie w zależności od fundusz :kwasny:

200d07fc2b00880bmed.jpg

ce0d06f3578e54bbmed.jpg

2a1e29ca935a1f44med.jpg

aeb7e7e96b9fe31fmed.jpg

1fd3c2ba44f0d657med.jpg

e0e865a121391b86med.jpg

879e41c5f7f14b16med.jpg

[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 13:19_________________________________________________I wreszcie upragniona KIERA :kox:

9e9055bef4c9129amed.jpg

Opublikowano

Mnie sie podoba wszystko, jedno mnie zastanawia dlaczego FIS i Klima sie tak swieci na fioletowo? A moze tylko tak na zdjeciu widac. V6 :good:

Opublikowano
  • Autor

Mnie sie podoba wszystko, jedno mnie zastanawia dlaczego FIS i Klima sie tak swieci na fioletowo? A moze tylko tak na zdjeciu widac. V6 :good:

Zdjęcia pstrykane telefonem - dlatego tak widać. :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

WIESZ NIE MOŻNA MIEC WSZYSTKIEGO MOJE KÓŁECZKA MAJĄ TĄ SAMĄ V6-TKE KLIME GRZANE FOTELE ,SZYBERDACH I FULL DO SZCZĘŚCIA BRAKUJE MI SKÓR I QUATTRO :wink4:

A te kremowe cielaczki są wypaśne

Opublikowano

Pięknie wyposażona V6 :evil::good:

Zmieniaj lampy przód i tył a będzie :kox: :kox: :kox:

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.