-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
jeśli wytnę kata co lepiej wstawić tłumik przelotowy czy strumienice? nie doczepia się na przeglądzie za braka kata?
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
nic nie brzęczy, nie wydaje dziwnych odgłosów
-
Brak mocy między 3000 a 4000
Ja mam podobny problem tyle że u mnie ta "dziura" braku mocy jest odczuwalna w ok 1500-2800obr/min, przymierzam się do usunięcia katalizatora bo jest prawdopodobnie zapchany
-
Domykanie szyb
a masz oryginalnego pilota?
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
Witam czy brak mocy w przedziale 2000-3000 obr może być konsekwencja zapchanego katalizatora? mam przebieg 200000km
-
Falujące obroty przy załączonej klimie
a co ma z tym instalacja gazowa wspólnego?
-
Zapchany katalizator?
tez myślałem kolego o rurze ale to na przeglądzie nie przejdzie jak trafisz na typa co się doczepi
-
Zapchany katalizator?
Czy można zastąpić katalizator strumienica? słyszałem że po wyjęciu katalizatora odczuwa się zwiększoną moc czy to prawda czy zwykły mit? podczas przeglądu doczepią się do tego? spadek mocy czuje tak do ok 2500obr pózniej idzie jak strzała, problem również występuje po włączeniu klimatyzacji wtedy czuć bardziej spadek mocy ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- Czy można zastąpić katalizator strumienica? słyszałem że po wyjęciu katalizatora odczuwa się zwiększoną moc czy to prawda czy zwykły mit? podczas przeglądu doczepią się do tego? spadek mocy czuje tak do ok 2500obr pózniej idzie jak strzała, problem również występuje po włączeniu klimatyzacji wtedy czuć bardziej spadek mocy
-
Zapchany katalizator?
Witam, mam pytanko czy orientujecie się jakie są objawy zatkania katalizatora? czuje lekki spadek mocy na 1 i 2 biegu kolega podpowiedział mi że może to być wina katalizatora
-
[ADR B5] Pytanie o sprężyny i prześwit
witam ja mam równie podobny problem, mianowicie mam zawieszenie 1be w avancie założyłem gaz i tył siad mi bardziej niż przód, pomyślałem że założę tylne sprężyny zwykłe to powinno go podnieść, napiszcie czy zda to egzamin
-
[ALL] Jaki to rozmiar felgi??
18''
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich, mam na imię Bartek, jestem z Jarosławia (woj podkarpackie)
pompek1983
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta