Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pompek1983

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. jeśli wytnę kata co lepiej wstawić tłumik przelotowy czy strumienice? nie doczepia się na przeglądzie za braka kata?
  2. nic nie brzęczy, nie wydaje dziwnych odgłosów
  3. Ja mam podobny problem tyle że u mnie ta "dziura" braku mocy jest odczuwalna w ok 1500-2800obr/min, przymierzam się do usunięcia katalizatora bo jest prawdopodobnie zapchany
  4. a masz oryginalnego pilota?
  5. Witam czy brak mocy w przedziale 2000-3000 obr może być konsekwencja zapchanego katalizatora? mam przebieg 200000km
  6. a co ma z tym instalacja gazowa wspólnego?
  7. tez myślałem kolego o rurze ale to na przeglądzie nie przejdzie jak trafisz na typa co się doczepi
  8. Czy można zastąpić katalizator strumienica? słyszałem że po wyjęciu katalizatora odczuwa się zwiększoną moc czy to prawda czy zwykły mit? podczas przeglądu doczepią się do tego? spadek mocy czuje tak do ok 2500obr pózniej idzie jak strzała, problem również występuje po włączeniu klimatyzacji wtedy czuć bardziej spadek mocy ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ---------- Czy można zastąpić katalizator strumienica? słyszałem że po wyjęciu katalizatora odczuwa się zwiększoną moc czy to prawda czy zwykły mit? podczas przeglądu doczepią się do tego? spadek mocy czuje tak do ok 2500obr pózniej idzie jak strzała, problem również występuje po włączeniu klimatyzacji wtedy czuć bardziej spadek mocy
  9. Witam, mam pytanko czy orientujecie się jakie są objawy zatkania katalizatora? czuje lekki spadek mocy na 1 i 2 biegu kolega podpowiedział mi że może to być wina katalizatora
  10. witam ja mam równie podobny problem, mianowicie mam zawieszenie 1be w avancie założyłem gaz i tył siad mi bardziej niż przód, pomyślałem że założę tylne sprężyny zwykłe to powinno go podnieść, napiszcie czy zda to egzamin
  11. Witam Wszystkich, mam na imię Bartek, jestem z Jarosławia (woj podkarpackie)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.