-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
mój MK ma chyba jakiś słaby procesor wczoraj cały dzień zamykałem i otwierałem auto zapalałem i gasiłem a lampki nie chciały świecić dzisiaj przychodzę otwieram drzwi a tu szok wszystko ładnie świeci więc dla mojego MK parę minut to doba
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
witam chciał bym zainstalować sobie podświetlenie z dołu drzwi i czerwone ostrzegawcze prześledziłem cały wątek i z tego co wyczytałem to w każdej b7 niezależnie z jakim pakietem oświetlenia i czy z korbami z tylu czy bez w 32-pinowej wtyczce silniczka przednich szyb pomiędzy pinami 13 i 21 po otwarciu drzwi powinno pojawić się napięcie 12V u mnie się ono nie pojawia i stąd pytanie co może być przyczyną? dodam że otwieranie i zamykanie drzwi już przerabiałem pozdrawiam
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
W Krostoszowicach nie da się inaczej jeździć bo można sobie coś urwac
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Widziałem dzisiaj kolegę do ślubu jechać bryczką Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Nie wiem jak inni ale ja właśnie po to kupiłem audi żeby wygodnie jezdzić do pracy, a też pracuję na kopalni i ryzyko jest, że nie bedzie czym do domu wrócić :/
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Dziennie jeżdżę przez swierklany ale jakoś nie mialem okazji cie spotkać a autko rzuca sie w oczy:P
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
No lampy faktycznie nie pasują ale kwestia gustu
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Wystarczy zmienić sprężyny czy amortyzatory też?
-
[B7 BRB] Moja a4 b7 czarny sedan
Wreszcie znalazłem trochę czasu żeby zrobić jakieś fotki na nowych felgach
-
Problem ze światłami!!!!
może masz je źle ustawione i świecą za nisko
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
Przebieg fajny ale ciekawe czy prawdziwy Kolor i silniczek jak u mnie, bezawaryjnej jazdy życzę
-
Który komplet wybrac?
dzięki za info, uspokoiłeś mnie bo miałem właśnie obawy co do tego że są malowane
-
Który komplet wybrac?
słuszna uwaga, trochę spóźnione te porady, a felgi są do czarnego sedana b7
-
Który komplet wybrac?
chciałem felgi rs4 ale oryginalnych 17" chyba nie ma a chińczyków się bałem, z oryginalnych 17" te wydaja mi się najlepsze do mojego auta
-
[ALL] Gdzie się wpiąć żeby podłączyc lampki w nogach
a ma ktoś moze opis wtyczek za podnóżkiem kierowcy dla modelu b7 bo wygląda to calkiem inaczej niż w b5 i nie wiem gdzie sie podpiąć
mkowol
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta