Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6


buła128

Rekomendowane odpowiedzi

witam chcialem pokazac swoj nowy nabytek :)

Swoja przygode z audi rozpoczalem pare lat temu od modelu a4 b5 ktore w zeszlym roku sprzedałem i nabyłem Skode superb . Jednak serce zostało przy audi i postanowilem ze innej marki nie biore pod uwage przy kupnie auta .Jakoze szybko znalazl sie kupiec na Skode (moj dobry kolega ) postanowilem szukac wymarzonej b7 kryteria jakie sobie postawilem ma byc sedan 1.9 tdi ,skóra , i nie czarne po paru miesiacach znalazlem

4f266d787f0da650med.jpg

e15a32c6a55c4552med.jpg

ac1f5029e09be4f3med.jpg

pierwsze mody grill pomalowany na czarno

202ad4b6f0b04433med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dluzszysz poszukiwaniach znalazłem felgi wybor padł na felgi z audi s8 9x20'' do tego opony 225/30.felgi pomalowalem pod kolor auta a fronty wypolerowałem

70c239a984d29b34med.jpg

jako ze auto stalo jak koza postanowilem zamontowac Air Ride i na takim setapie zaliczylem pierszy zlot Cultstyle.de

c28d70b9371b8991med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w maju wybrałem sie na spot integracyjny do czech

7cb6f9f662158f99med.jpg

eef804396a67a1eemed.jpg

ffa5a80f2467101bmed.jpg

c7dd2ad355acf165med.jpg

gdzie spotkałem pewnego Pana Hammera. Od tego spotkania wiele sie zmieniło Hammer zaraził mnie manią rezania swojego autka (za co jestem mu wdzięczny :) ) i zaczeły sie poszukiwania pakietu sline . w wersji usa .

e8c604a1a5e1cc6emed.jpg

po drodze zaczely sie problemy z DPF-em szybki namiary na DJIM-a i DPF zostal wywalony , a ze musiałem kupic dokładke sline to chopaki znow namącili mi w głowie ze moze zaraz zrobimy wydech na 2 strony .Wiec wycieczka do aso po czesci do przedniego zderzaka i do zamocowania drugiego tłumika

7b7825b60b5121a2med.jpg

w miedzy czasie kupiłem grill sline, listwy drzwiowe s4 oraz tylna klape usa niestety nie sline :( i powoli zaczeło sie składanie wszystkiego do kupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na dalsze foty :naughty: podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 20'' ja na 19 nie dawalem rady po naszych drogach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy na dalsze foty :naughty: podziwiam ze dajesz rade jezdzic na 20'' ja na 19 nie dawalem rady po naszych drogach :kwasny:

Na Śląsku nie jest tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cie ze na tych 30 profil masz zamiar jezdzic ...Ja mam 215/45 r 17 i tak mnie wkurwiaja te dziurawe polskie dorgi ze szok .. a co dopiero na 30 prof. nie wiem czy dobrze zrobiles kupujac takie kolka...za chwile cale zawieszenie pojdzie sie .....

No ale kazdy robi jak uwaza :) pozdro moze sie kiedys trafimyna RSB czesto tam jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenonow jej brakuje :wink:

W między czasie przednie lampki zostały wymalowane na czarno :wink: jednak długo nie trzeba było czekać i pojawiły sie bi-xenon ale o tym niech pochwali sie właściciel na kolejnych zdjęciach :decayed:

PS: Chyba nie tylko H4mm3R Cie zaraził rezaniem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenonow jej brakuje :wink:

W między czasie przednie lampki zostały wymalowane na czarno :wink: jednak długo nie trzeba było czekać i pojawiły sie bi-xenon ale o tym niech pochwali sie właściciel na kolejnych zdjęciach :decayed:

PS: Chyba nie tylko H4mm3R Cie zaraził rezaniem :whistling:

Ja byłem pierwszy i to ode mnie dostał namiary na Ciebie :decayed: Teraz Ty mu nie pozwalasz przestać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bixenonow jej brakuje :wink:

W między czasie przednie lampki zostały wymalowane na czarno :wink: jednak długo nie trzeba było czekać i pojawiły sie bi-xenon ale o tym niech pochwali sie właściciel na kolejnych zdjęciach :decayed:

PS: Chyba nie tylko H4mm3R Cie zaraził rezaniem :whistling:

Ja byłem pierwszy i to ode mnie dostał namiary na Ciebie :decayed: Teraz Ty mu nie pozwalasz przestać :grin:

Przecież nie licytuje sie kto był pierwszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumy na tych 20" przecież prawie nie ma :decayed: no ale gdyby miało być wygodnie, to laska ubrała by trampki zamiast wysokich szpilek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skombinujesz fotki bez sygnatury to wysyłaj do kalendarza bo do dziś przyjmuję zgłoszenia na październik :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...