Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kes

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie, właśnie to jest manual A licznik czasem nie był od automatu? Znasz historię auta? auto brane z salonu jako nówka (pierwszy właściciel)
  2. nie, właśnie to jest manual
  3. A3 benzynka z 2010r
  4. Dzięki wrclaguna ale niestety jest tylko o tym symbolu światła a o "bucie" nie ma nic kontrolka żółtego światła mówi "Niesprawność dynamicznej regulacji zasięgu świateł" to tylko serwis mnie czeka? coś do wymiany, ktoś to już kiedyś przerabiał? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
  5. Panowie. Świecą mi się dwie żółte kontrolki (patrz foto), jedna to jakiś but w kółku (w aucie jest skrzynia manualna) a druga to symbol światła . Co one oznaczają? Będę wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam
  6. no jesli maja mozliwosc wyboru miedzy 8V a 16V to ten pierwszy ma lepszy popyt, a prawda jest taka, ze nie ma go tyle na rynku co 16V, wiec jak ktos moze "uciec" to ucieknie a raczej zakupi 8V, ale to wszystko kwestia gustu a na ten temat sie nie rozmawia. Ja generalnie mialem 8V 140koni ale mi "uciekl" bez mojej wiedzy tzn skradziono mi 2tyg temu niech im sluzy ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- ok dzieki Panowie temat zamkniety! pozdrawiam
  7. Panowie mam mozliwosc zakupienia auto z silnikiem diesla 20TDI z symbolem BKD, wiem, ze sa tam dwa walki ale jak z jego zywotnoscia? Bo generalnie uciekaja ludzie od silnikow diesla 2.0TDI z 16V z grupy VW. Jakie jest wasza opinia na ten temat. Prosze o podpowiedz. Nadmienie, ze to auto jest od pierwszego wlasciciela i wciaz serwisowane, przejechane ma 120 000km. Produkcja 31 grudzien 2007 auta . Dzieki z gory Pozdrawiam KES
  8. kes odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Skradziono mi bryczkę-proszę o pomoc!!! DRODZY KOLEDZY W NOCY Z DNIA 9.08-10.08.2012 KTOŚ SIĘ NIE BAŁ I ZAJEB… MI A4 Z HALI GARAŻOWEJ W GDYNI, GDYBY KTOŚ COŚ WIDZIAŁ LUB SŁYSZAŁ PROSZĘ O KONTAKT PONIŻEJ FOTY <br /><br /> TABLICE REJ. GA2410P, ROCZNIK 2007, SILNIK 2.0TDI 140PS BYŁ NA JEDNYM WAŁKU (teoretycznie bezawaryjny), SKRZYNIA 6-CIO BIEGOWA, BEŻOWA SKÓRA W ŚRODKU Z DREWNEM, FOTELE PODGRZEWANE I W PEŁNI ELEKTRYCZNE, MULTIFUNKCJA Z SYMPHONY II, NAGŁOŚNIENIE BOSE, SENSORY DESZCZU I ZMIERZCHU, COMMING LEAVEING HOME, PARKTRONIC TYŁ, CAŁY PAKIET S-LINE ZEWNĘTRZNY WŁĄCZNIE Z PRZEDNIM ZDERZAKIEM (oczywiście czarna podsufitówka w środku), ALU 17", ELEKTRYCZNE SZYBY X4, ELEKTRYCZNE LUSTERKA PODGRZEWANE, ITP ITD BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA WSZELKIE INFORMACJE POZDRAWIAM
  9. Witam wszystkich. Mam pytanko, chętnie bym dał do wyczyszczenia-odświeżenia całe wnętrze (deska, skóra, słupki, boczki, pasy, dywan, podsufitówka i cały bagażnik) mojej A4-KAMUT-BEIGE beż skóra, kogo polecacie w trójmieście? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
  10. No fajny bajer. Wiecej detali prosimy-foto story.
  11. Panowie... Kogo polecacie w trojmiescie? z gory dzieki za odp pozdr
  12. dzieki panowie
  13. Panie i Panowie mam zapytanie (na prosbe kolegi) Mianowicie jakie radyjko jest najlepsze do b7(pomijajac RNS) z tych modeli: SYMPHONY II, CONCERT CZY MOZE CHORUS? Nadmienie, ze kolega ma system BOSE. I jesli ktos jest na czasie z cenami tych radyjek ile kosztuja, bede wdzieczny. Jeszcze jedno pytanie ze zdjecia na allegro CONCERT i CHORUS wygladaja identycznie, wiec czym one tak naprawde sie roznia? Pozdr
  14. ok dzięki za rade, tylko jak rozkręcić i spirytusem lekko czy kupić płytę czyszczącą?
  15. WITAM. Dłubałem sobie w aucie i odłączyłem radyjko, po podłączeniu nie chce mi czytać płyt CD, czasem jest napis NO CD, innym razem CD1 error3, a czasem SLOT EMPTY po tym jak nacisnę load nic się nie dzieje, nadmieniam iż jest w środku w zmieniarce 6płyt i co... kompletnie ich nie widzi? Coś się uszkodziło, ale co? Jakieś rady? Czy jest ktoś w 3city od takich rzeczy kogo polecicie. Dzięki za info. a to foty na wyświetlaczu http://img687.imageshack.us/img687/7019/img1319nf.jpg http://img707.imageshack.us/img707/562/img1320c.jpg POZDRAWIAM Panowie okazało się, że pękła mi płyta w środku-zmieniarce. Elektryk powiedział-dziwny przypadek ale najważniejsze, że teraz już wszystko ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.