Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głośniki z B6 do B5


Rekomendowane odpowiedzi

Z przodu w b5 są 13cm a właściwie to jakby dokładnie pomierzyć to nawet tyle nie mają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porówanć kostki, wpasowanie 16ki z przodu nie jest jakieś ciezkie, głosnik najlepiej aby nie był grubszy niz 60mm to bez wiekszych problemów wejdzie, a seryjny B6 wątpie zeby był jakiś gruby montazowo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmierz ich głębokosć jak nie przekraczaja 60mm to podejdą jak podetniesz troche wewnętrznego plastiku tapicerki, od zewnątrz nic nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pytanie do tych ktorzy juz przerabiali ten temat albo chca przerobic, moze sie powtorze ale potrzebuje konkretnej odpowiedzi otoz :

posiadam A4 B5 avant i seryjne glosniki z przodu z gwizdkami seryjnymi, moje pytanie brzmi:

co zmienic by gralo lepiej ? moja idea to zostawic gwizdki i kupic HERTZa woofery i jak tu czytam na forum sa one srednicy 13cm,

czy to zagra lepiej ? nie chce wymieniac gwizdkow i nie chce bawic sie w zmiane na 16cm. Biore opcje wytlumiania matami bo wiem ze to

daje efekt i to dobry efekt.

etap drugi to prosze mi napisac jakie glosniki jakiej srednicy montowane byly w tylnich drzwiach ?

te mam podpiete pod wzmac ten standardowy znajdujacy sie w czesci bagazowej i nie wiem czy jest sens je wogole zmieniac.

wdzieczny bede za odpowiedzi od kolegow co to ten temat juz przerabiali

pozdr

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

Witam,

pytanie do tych ktorzy juz przerabiali ten temat albo chca przerobic, moze sie powtorze ale potrzebuje konkretnej odpowiedzi otoz :

posiadam A4 B5 avant i seryjne glosniki z przodu z gwizdkami seryjnymi, moje pytanie brzmi:

co zmienic by gralo lepiej ? moja idea to zostawic gwizdki i kupic HERTZa woofery i jak tu czytam na forum sa one srednicy 13cm,

czy to zagra lepiej ? nie chce wymieniac gwizdkow i nie chce bawic sie w zmiane na 16cm. Biore opcje wytlumiania matami bo wiem ze to

daje efekt i to dobry efekt.

etap drugi to prosze mi napisac jakie glosniki jakiej srednicy montowane byly w tylnich drzwiach ?

te mam podpiete pod wzmac ten standardowy znajdujacy sie w czesci bagazowej i nie wiem czy jest sens je wogole zmieniac.

wdzieczny bede za odpowiedzi od kolegow co to ten temat juz przerabiali

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tylnych drzwiach masz 16", z przodem jak nie chcesz rezać pod 16" to nie bardzo coś wymyślisz. Możesz wsadzić jakieś lepsze 13", wygłuszyć drzwi i podpiąć to pod wzmacniacz + sub do bagażnika-opcja więcej kasy. Możesz też zostawić przód tak jak jest i dołożyć suba do bagażnika ale wsadź inne radio, w sumie nie napisałeś co tam masz. Ori radia grają kiepsko więc taka podmiana znacznie poprawi jakość dźwięku. Zawsze rozbija się wszystko o ilość kasy którą chcesz zainwestować i co chcesz uzyskać. Ogólnie B5 jest kiepska do nagłaśniania co wiąże się z większymi nakładami aby coś lepszego uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekowal za odp,

tyl mam juz poprawiony na lekko lepszy niz fabryka (czytaj popierdolki 8cm-smiech na sali) zamontowalem 16cm graja byle zapelnic pole,

mam fabrycznego suba z jakims tam wzmakiem ktory to wlasnie napedza teraz te 16''

na dzis dzien bardziej chce sie skupic na przodzie i podmianie tych firmowych glosnikow na odseparowane 13'', zapodalem juz inny watek moze znajde odpowiedzi na moje pytania

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

podziekowal za odp,

tyl mam juz poprawiony na lekko lepszy niz fabryka (czytaj popierdolki 8cm-smiech na sali) zamontowalem 16cm graja byle zapelnic pole,

mam fabrycznego suba z jakims tam wzmakiem ktory to wlasnie napedza teraz te 16''

na dzis dzien bardziej chce sie skupic na przodzie i podmianie tych firmowych glosnikow na odseparowane 13'', zapodalem juz inny watek moze znajde odpowiedzi na moje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...