-
[B5 ADP] Kłopoty z instalacja
panowie mam putanko mam sekwencyjna instalacje (zenit) czy jest mozliwosc odciecia komputera gazowego od samochodowego ?
-
[B5 ADP] blad
wyskaczyl mi blad 16500 czyjnik tem. silnika ktory to bedzie ten dwu pinowy czy ten cztero pinowy dzieki z gory
-
[B5 ADP] Wtryskiwacze
koledzy mam takie pytanko?szykuje mi sie wymiana wtryskiwaczy i czy sa tylko orginalne czy sa dostepne zanienniki ,a i jakie ceny tych wtryskiwaczy z gory dziekuje
-
[ALL B5] Gaśnie i nie ma siły na ssaniu
koledzy mam taki sam problem.a gdzie w adp jest czujnik temperatury silnika?
-
[B5 ADP] Po odpaleniu gaśnie
panowie gdzie sie znajduje czujnik temperatury silnika w adp?i ten czujnik cieczy tem.do ecu?
-
[ALL ] Jakie baterie do pilota
nie kolego to nie scyzoryk
-
[ALL ] Jakie baterie do pilota
koledzy mam takie pytanko jakie baterie pasuja do orginalnego pilota bo mam pilota ale nie bylo tam bateri
-
[B5 ADP] Czujnik Halla
czesc wam koledzy mam pytanko czy czujnik halla i czujnik polorzenia walka rozrzadu to to samo .i gdzie one die znajduja zgory dziekuje
-
[B5 ADP] Nie odpala po długim postoju
panowie gdzie w ADP jest czujnik temperatuty ??
-
[B5 ADR] Strzela w tłumik, nie pali na jeden cylinder
koledzy mam takie same ojawy gdzie w ADP jest przewod masowy cewki??
-
[B5 ARG] Powietrze? wali po odpaleniu w rurę wydech. (video)
ja mam panowie to samo i nie moge z tym nic zrobic
-
[B5 ADP] Elektro zawór
nie kolego nie bylo jak to naprawic?
-
[B5 ADP] Elektro zawór
kolega z lodzi czyba zle czyta.niech dobrze przeczyta co napisalem na poczatku ze jak mam pusta bule czyli zero gazu to pali na dotyk a jak jest gaz to lipa moze teraz zrozumie
-
[B5 ADP] Elektro zawór
nie kolego przeciesz pisalem ze to sekwencja to jak moge odpaliac na lpg zawsze odpala na benzynie
-
[B5 ADP] Elektro zawór
panowie mam takie pytanko mam instalacje sekwencyjna ZENIT i chyba tak mi sie wydaje ze ten elektrozawor przepuszcza mi gaz jak auto dluzej postoi.po dlurzszym postoju ciezko odpala za 2-3 razem a co dziwne jak mam pusta butle to nie ma takich problemow .czy da sie samemu wyczyscic te zawor dziekuje z gory
sebastian81
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta