Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebastian81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. panowie mam putanko mam sekwencyjna instalacje (zenit) czy jest mozliwosc odciecia komputera gazowego od samochodowego ?
  2. wyskaczyl mi blad 16500 czyjnik tem. silnika ktory to bedzie ten dwu pinowy czy ten cztero pinowy dzieki z gory
  3. sebastian81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    koledzy mam takie pytanko?szykuje mi sie wymiana wtryskiwaczy i czy sa tylko orginalne czy sa dostepne zanienniki ,a i jakie ceny tych wtryskiwaczy z gory dziekuje
  4. koledzy mam taki sam problem.a gdzie w adp jest czujnik temperatury silnika?
  5. panowie gdzie sie znajduje czujnik temperatury silnika w adp?i ten czujnik cieczy tem.do ecu?
  6. nie kolego to nie scyzoryk
  7. koledzy mam takie pytanko jakie baterie pasuja do orginalnego pilota bo mam pilota ale nie bylo tam bateri
  8. sebastian81 opublikował(a) temat w 1.6
    czesc wam koledzy mam pytanko czy czujnik halla i czujnik polorzenia walka rozrzadu to to samo .i gdzie one die znajduja zgory dziekuje
  9. panowie gdzie w ADP jest czujnik temperatuty ??
  10. koledzy mam takie same ojawy gdzie w ADP jest przewod masowy cewki??
  11. ja mam panowie to samo i nie moge z tym nic zrobic
  12. nie kolego nie bylo jak to naprawic?
  13. kolega z lodzi czyba zle czyta.niech dobrze przeczyta co napisalem na poczatku ze jak mam pusta bule czyli zero gazu to pali na dotyk a jak jest gaz to lipa moze teraz zrozumie
  14. nie kolego przeciesz pisalem ze to sekwencja to jak moge odpaliac na lpg zawsze odpala na benzynie
  15. panowie mam takie pytanko mam instalacje sekwencyjna ZENIT i chyba tak mi sie wydaje ze ten elektrozawor przepuszcza mi gaz jak auto dluzej postoi.po dlurzszym postoju ciezko odpala za 2-3 razem a co dziwne jak mam pusta butle to nie ma takich problemow .czy da sie samemu wyczyscic te zawor dziekuje z gory

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.