Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. w końcu bo szło ocipieć tylko ciekawe na jak długo zamierza znowu padać [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 11:36_________________________________________________w sumie to mi to rybka bo itak siedzę w domu :gwizdanie:
  2. a potem sobie przypomnisz że masz gdzieś jechać :gwizdanie:
  3. też tak myslę,już się nie mgoę doczekać
  4. ello wróciłem z rehabilitacji troszku lepiej już jest,29 lipca jadę na nastepną do Rept na ok 3 tygodnie i po tym okresie myślę że już będzie bardzo dobrze widzę że sobie ładnie imprezujecie
  5. spytaj czego nie zrobiłeś :gwizdanie:
  6. spoko,spoko, żona tak goni,że rdza się nie chwyci
  7. no niestety najpierw trza sie wyleczyc no tak tylko to bedzie 3 miesiące w łóżku bez paru dni heh
  8. hejka byłem w tym tygodniu do kontroli muszę leżeć do 30 czerwca,wtedy mam następną wizytę, mam nadzieję że wtedy zaczną mnie stawiać na nogi także troszkę jeszcze poczekam na spocik pozdrówka
  9. witka nareszcie w domku pozdrawiam wszystkich nie bede zbyt duzo pisal bo sprawia mi to zbyt wiele problemu-rece zaraz bola ale postaram sie czesto zagladac co slychac w skrocie
  10. zostaniesz naszym naczelnym vagmanem
  11. ciekaw jestem czy jeszcze będę do środy na miejscu mam nadzieję że tak [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 07:54_________________________________________________proton a ty czemu nie śpisz jest sobota rano
  12. mówię o benzynce ale loco chyba też
  13. wydaje mi się że będziesz miał braki paliwa,może pompa nie domagać,tak chyba jest u mnie też
  14. no co ty to nie jest normalne spalanie :gwizdanie: ja mam po miejscu niecałe 10, a w trasie jak loco pisze 7,także na pewno ma coś mnie tak [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:29_________________________________________________Zapomniałem dodać,że wcale wolno nie jeżdżę
  15. trzech EURO chyba 3 centów :gwizdanie: Wojtek musimy się umówić na zawiecho
  16. to nie pomaga ja regularnie wysyłam i co? i wielkie nic [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:40_________________________________________________jutro porozsyłam do was :gwizdanie:
  17. coś sie tak kurfa mnie dzis uczepił...idz rozmyślac nad nowym opisem gg eeeeee, bo kropka przygarniecie :polew:
  18. wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda tak
  19. Witamy serdecznie
  20. proton ma wyłączność na laski a walną dziś butlelkę? :gwizdanie: dwie WOW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.