Treść opublikowana przez xandmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w końcu bo szło ocipieć tylko ciekawe na jak długo zamierza znowu padać [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 11:36_________________________________________________w sumie to mi to rybka bo itak siedzę w domu :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a potem sobie przypomnisz że masz gdzieś jechać :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bry
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też tak myslę,już się nie mgoę doczekać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ello wróciłem z rehabilitacji troszku lepiej już jest,29 lipca jadę na nastepną do Rept na ok 3 tygodnie i po tym okresie myślę że już będzie bardzo dobrze widzę że sobie ładnie imprezujecie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ehhhhhhhhhhhhhhh
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spytaj czego nie zrobiłeś :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko,spoko, żona tak goni,że rdza się nie chwyci
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no niestety najpierw trza sie wyleczyc no tak tylko to bedzie 3 miesiące w łóżku bez paru dni heh
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hejka byłem w tym tygodniu do kontroli muszę leżeć do 30 czerwca,wtedy mam następną wizytę, mam nadzieję że wtedy zaczną mnie stawiać na nogi także troszkę jeszcze poczekam na spocik pozdrówka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witka nareszcie w domku pozdrawiam wszystkich nie bede zbyt duzo pisal bo sprawia mi to zbyt wiele problemu-rece zaraz bola ale postaram sie czesto zagladac co slychac w skrocie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zostaniesz naszym naczelnym vagmanem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ciekaw jestem czy jeszcze będę do środy na miejscu mam nadzieję że tak [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 07:54_________________________________________________proton a ty czemu nie śpisz jest sobota rano
-
[B5 AEB] Znowu problem z tą temperaturą
mówię o benzynce ale loco chyba też
-
[B5 AEB] Duszenie przy wchodzeniu na obroty
wydaje mi się że będziesz miał braki paliwa,może pompa nie domagać,tak chyba jest u mnie też
-
[B5 AEB] Znowu problem z tą temperaturą
no co ty to nie jest normalne spalanie :gwizdanie: ja mam po miejscu niecałe 10, a w trasie jak loco pisze 7,także na pewno ma coś mnie tak [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 22:29_________________________________________________Zapomniałem dodać,że wcale wolno nie jeżdżę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
trzech EURO chyba 3 centów :gwizdanie: Wojtek musimy się umówić na zawiecho
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to nie pomaga ja regularnie wysyłam i co? i wielkie nic [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 22:40_________________________________________________jutro porozsyłam do was :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś sie tak kurfa mnie dzis uczepił...idz rozmyślac nad nowym opisem gg eeeeee, bo kropka przygarniecie :polew:
-
[B5 ADR] Wentylator kręci się w drugą stronę
wentylator cieczy chłodzącej.Stojąc przodem do otwartej maski samochodu powinien sie kręcić w prawo prawda tak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
proton ma wyłączność na laski a walną dziś butlelkę? :gwizdanie: dwie WOW