Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

xandmar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez xandmar

  1. nie ma sprawy ale po niedzieli [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________jak wytrzeźwieje ja bym nie ryzykował :gwizdanie: lepiej tak za miesiąc
  2. [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ javascript:void(0); ehe widzę ze już koniec komedii to byłthriller i dramat psychologiczny
  3. chyba w kupie siła :polew: przyczepności do łóżka i szerokości :polew:
  4. dziś tu takiego nie ma :gwizdanie: dobra finito,pogadajmy o czymś przyjemniejszym
  5. Rozkaz już mnie nie ma. Trza było tak od razu Wiecie że Rozkaz to Rozkaz "rzecz świeta" jutro obudzimy się z kropkami przy boku
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_problem_z_odklejajaca_sie_deska_rozdzielcza-t54604.0.html;msg582839#msg582839
  7. :wallbash: i taka własnie jest gadka
  8. kto zaczął? ja powiedziałem offe prawdę co mi się nie podoba ale nikogo nie obrażałem
  9. jeszcze chyba nas tylu nie było razem na forum,więcej jak na spocie
  10. i wiecznie mieć o wszystko pretensje o co biega? xandmar nie pytaj się gościa,bo On sam nie wie o co już tu chodzi... :polew: chyba tak [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 22:15_________________________________________________ po co prowokujesz w ten sposób?
  11. i wiecznie mieć o wszystko pretensje o co biega?
  12. No mi też z nadwornego tjuneraa PS-słodki może być ostro najebany,ale swój rozum ma i nie pisze głupot,tym samym nie wychyla się na nad wszystkich :kox: kochany piesek :polew: pozdr i pocwicz martin nie wiem o co się wkurzasz, nikt sobie tego z palca nie wyssał, [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 21:56_________________________________________________ widzę że docierają nawyki z innego forum :gwizdanie:
  13. jedno i to samo [br]Dopisany: 18 Marzec 2009, 21:50_________________________________________________ No mi też z nadwornego tjuneraa PS-słodki może być ostro najebany,ale swój rozum ma i nie pisze głupot,tym samym nie wychyla się na nad wszystkich :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.