Treść opublikowana przez xandmar
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
trzymaj sie stary i nie załamuj. podam przykład znajomemu w biały dzień z parkingu zwinęli A6, a na ławce obok przed blokiem siedzieli sąsiedzi i nic się nie kapli. po 2 dniach złodzieje zadzwonili po okup ale on zgłosił sprawę na policje i tu pochwała dla gliniarzy bo spisali się na medal. auto odzyskał mam nadzieję że swoją audinkę także odzyskasz. pozdro[br]Dopisany: 07 Maj 2008, 11:09 _________________________________________________aha a tak nawiasem mówiąc to ja swoją kupiłem od Niemca z jednym kluczykiem na którym jest namalowany kluczyk. co o tym sądzić
-
[B5 AEB] Błąd w dowodzie rejestracyjnym
u mnie tez tylko 110 KW mi też sie wydawało na początku że słabo idzie ale tylko wydawało :th: aha a na gazie czy benzynie?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pogadam z kumplem może on też by sie pisał tylko musimy ustalić pewny termin i parę osób żeby potwierdziło i wszystko bedzie :th:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
też bym sie pisał na taki spocik tylko wszystko zalezne od terminu. a udało sie w końcu coś zorganizować w naszych okolicach
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
hmmm...nawet nawet to wyszło :th: też bym się pisał na coś takiego
-
[B5 AEB] Przyrost mocy przy 5 tyś. obr/min
ok. wielkie dzięki za info
-
[B5 AEB] Przyrost mocy przy 5 tyś. obr/min
witam :hi:to w takim razie pytanie-przy ilu obrotach powinna ładować bo u mnie , tak mi się przynajmniej wydaje że jest to 2800-3000 obr?możliwe to jest? aha i o jakim weżyku do smarowania mówicie? oddaje auto do mechanika to powiedziałbym bym mu żeby go przejrzał i ewentualnie wyczyścił pozdro :th:
-
[B5 AEB] Skąd wycieka olej ?
ok. dzięki za info
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
witam i jak wyniki testów bo tez mnie to czeka w przyszłym tygodniu?
-
[B5 AEB] Skąd wycieka olej ?
czyli mówicie że na turbinkę półsyntetyk pozdro
-
[ALL B5] Migająca kontrolka "żółta z zarysem samochodu"
miałem to samo jak migała to zapalał i gasł po vagu okazało się że miałem błąd na immobil
-
[B5 AEB] Stuki w zawieszniu, prawy przod
ok. dzięki za info oraz za zwrócenie uwagi dotyczącej tematu
-
[B5 AEB] Stuki w zawieszniu, prawy przod
witam i stało się coś stuka z prawej strony w przodzie i to stuka dośc głośno. zawiecho do wymiany? mechanik twierdzi że tak tylko mam pytanko. czy jak już będę wymieniał to np. tylko jedna stroną, pojedyncze wahacze czy może od razu cały komplet? szukałem odpowiedzi ale nie mogę się doszukać. a i co sądzicie o opinii,że można założyć te "oryginały"allegro a stare dać do regenarcji i będą w zapasie. pozdro Nazywaj poprawnie* tematy * zgodnie z problemem
-
[B5 AEB] wymiana płynów
A4 kupiłem dwa tygodnie temu.Będę teraz wymieniał wszystkie płyny, paski. jaki olej jest najlepszy do tego modelu i płyn do chłodnicy i czy trzeba go mieszać z wodą? dalej jakiej firmy paski kupić chyba mam rację że są 4 paski? prawdopodobnie też mam pękniętą odmę bo clapie w tych okolicach olejem. jaki jest jej koszt może ktoś wie.i ostatni problem jak na razie to czy spotkał sie ktoś z wyciekiem na układzie wspomagania z lewej strony tyłu silnika, aż mi cały wahacz zafajdało. pozdrowionka
-
[B5 AWT] Słabe przyspieszenie
jutro będę miał te błędy
-
[B5 AWT] Słabe przyspieszenie
ok tak zrobię dzięki
-
[B5 AWT] Słabe przyspieszenie
witam. nie wiem co jest? raz przyspiesza super raz nie, wygląda tak jakby turbina raz sie włączała a raz nie. poza tym 4 błędy na silniku i czy to one mogą to powodować? już sam nie wiem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka Wszystkim