Treść opublikowana przez xandmar
-
[B5 AEB] Informacja ---> IN2 <---- ?? 149 tys. km co wymieniać???
no właśnie ja jak przeglądałem oferty z Niemiec to tam rzadko było poniżej 200 tys. a u nas sprowadzane dziwnym trafem przeważnie 150 tys.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
lepi a ile kilosów zrobiłeś?
-
Ceny paliwa marzec 2026
klima możesz odzyskać teoretycznie 22 % VATU pod warunkiem że masz wbite VAT-1 VAT-2 itd. w dowodzie jak chcesz szczegóły to PW
-
[ALL B5] Dobra rada apropos objawów pękniętej uszczelki
ok dziek za info, czyli wszystko ok
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nao za tydzień w sobotę lub niedzielę godzina jeszcze do ustalenia
-
[ALL B5] Dobra rada apropos objawów pękniętej uszczelki
może troszkę nie na temat ale jaką macie stałą temperaturę bo u mnie jest prawie 90 i tak cały czas trzyma tyle ma być? aha i na posoju silnik bardzo wolno mi się wychładza
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ok to w przyszły tydzień a tak nawiasem mówiąc to chyba nadrukuje info o spocie i będe wkładał za wycieraczki każdej może to da jakiś efekt w postaci frekwencji nippo83 mógłbyś się zjawić za tydzień będzie nas dwóch
-
Alternatywa dla katalizatora
to chyba też będę musiał poszukać przyjaciół
-
Alternatywa dla katalizatora
a powiedzcie mi co po wycięciu z przeglądem?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u mnie ciężka sprawa w niedzielę mam zawody strażackie i w sobotę po południu mam jeszcze przygotowania do zawodów także ja raczej nie podpisze listy no chyba że w sobotę coś się zmieni ale niedziela jak dla mnie odpada
-
[ALL B5] Jak często powinien się włączać wentylator klimatyzacji ?
no a który wiatrak jest od klimy? ten z lewej?
-
[B5 ARM]] Samochód przerywał, aż zgasł i teraz nie odpala
jak miałem corse miałem identyczne objawy i okazało się że to właśnie pompa, i u kolegi było z dwa tygodnie temu to samo w escordzie. na pych nie odpalaj bo możesz rozwalić rozrząd z tego co wiem chyba żę sie myle to mnie poprawcie
-
[B5 AEB] BOV DV do 1.8T warto czy nie warto ?
oho zaczyna się :gwizdanie:
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Oświęcimiu na orlenie po 4.92 lotos troszkę taniej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak będziecie mieli to wrzućcie zdjęcia z Orzesza
-
[ALL B5] Co sadzicie o tych alumkach ?
z tych wszystkich to najlepiej się prezentują ori pięcioramienne :th: może dlatego że sam je mam
-
[B5 AFN] Co myślicie o wahaczach Febi ?
ja bym proponował MS :th:
-
Co sądzicie o BLK TRUE XENON HID ANGEL EYE
lampki masz ori ładniejsze niż tamte przynajmniej jak dla mnie :th:
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
najlepiej benzynke benzynke benzynke
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
spróbuje teraz zalać v-power zobaczymy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
na tygodniu nie ma szans :wallbash: przynajmniej w tym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ot takie małe spóźnienie niestety do pana profesora wykładowcy nie docierały argumenty ze spóźnie sie na spota magiczna liczba 3 nie została przekroczona no ale cóż mam cały czas nadzieję że wkrótce wzrośnie
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
gregory to jakie są wyniki z EGT?
-
[ALL]LAMPY PRZEDNIE
jak dla mnie to te pierwsze a dalej to polecam opcje szukaj
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
a co egt pokazuje?